Bez çanta Ankara bölgesinde pek çok firma tarafından üretimi yapılan bir üründür. Tek kullanımlık, dayanıksız plastik poşetlere alternatif olarak sıkça kullanılmaktadır. Bu çantalar uzun yıllar kullanıma uygun biçimde tasarlandığından ve atığa dönüşünce doğada hızlıca yok olduğundan çevre dostu kabul edilir.

Bez çanta Ankara ve diğer illerde üretilebilmekte ve dünyanın dört bir yanına ithal edilebilmektedir. Bez çantalar aracılığıyla satış ve pazarlama yapmak pek çok açıdan işletmeye fayda sağlar. Bu çantalar satışı yapılan ürünün imaj ve değerini artırır. Müşteri de ürünü kolayca taşıyabilir. Yıkanabilir, dayanıklı bir ürün olduğu için bez çanta kullanılmaya devam edecektir.

Baskısız Bez Çanta Toptan

Bez Çanta Ankara Toptan  

Günümüzde çevre bilinci giderek artmaktadır ve bu bilinçle birlikte tüketiciler, plastik torbalardan uzaklaşıp daha sürdürülebilir alternatiflere yönelmektedir. Bez çanta üretim ve satışları da bu nedenle gün geçtikçe artmaktadır.  

Kumaş çantalar farklı materyallerle ve yöntemlerle üretilebilir. Bu aşamada kullanılan teknikler, ürünlerin kalitesini, maliyetini artıran detaylardır. Ürünlerin satışında bu çantaların kullanılması, işletmelere şu gibi faydalar sağlamaktadır; 

Kumaş çantalar farklı materyallerle ve yöntemlerle üretilebilir. Bu aşamada kullanılan teknikler, ürünlerin kalitesini, maliyetini artıran detaylardır. Ürünlerin satışında bu çantaların kullanılması, işletmelere şu gibi faydalar sağlamaktadır; 

  • Çevre Dostu:Bez çantalar geri dönüştürülebilir, tekrar kullanılabilir, çevre dostudurlar.   
  • Ekonomik Tasarruf:Toptan alışveriş, birim başına maliyeti önemli ölçüde azaltabilir.   
  • Kişiselleştirme:Toptan alışveriş yaparken ürünlerin kişiselleştirme imkânı bulunmaktadır.   
  • Marka Bilinirliği: Marka ismini taşıyan bez çantalar, bir tür reklam gibi dolaşımda olur.  

Bez Çanta Fiyatları 

Fiyat analizi yapılmadan önce, bu çantalarla ilgili bilinmesi gerekenler vardır. Farklı kumaş ve hammadde ile bez çanta üretilebilir. Dolayısıyla ortaya çıkan fiyatlar da ürünler de birbirinden farklı olur. Toptan bez çanta satın almak isteyenlerin bilmesi gerekenlerden bazıları şunlardır; 

  • Bez çantaların üretiminde kullanılan kumaşın türü (örn. pamuk, jüt) ve kalitesi, fiyatın belirlenmesinde önemli bir role sahiptir. 
  • Çanta üretiminde kullanılan dikiş tekniği, kalıp ve tasarım detayları üretim maliyetini ve etiket fiyatlarını değiştirmektedir. 
  • Her kumaş için aynı baskı kullanılamaz. Çantalara uygulanan baskı türü, renk sayısı ve baskı kalitesi fiyat üzerinde etkili olabilir. 
  • Bu çantalar için kullanılan makineler yüksek miktarlarda üretim kapasitesine sahiptir. Dolayısıyla toptan alımlarda maliyet daha düşüktür. 
  • Farklı ölçülerde ve görünümde bez çanta modelleri söz konusudur. Seçilecek ürünün ek özellikleri ve boyutu fiyatı etkileyecek faktörlerdendir. 

Ankara bez çanta üreticilerinden Mag Çanta, hem yurt içinde hem de yurt dışında büyük işletmeler için çantalar üretmektedir. Nonwoven tela ve ham bez çantalar, imperteks çantalar baskılı-baskısız şekilde toplu olarak hazırlanmaktadır. Bu alandaki tüm ihtiyaçlarınız için bizimle iletişime geçebilir, sipariş oluşturabilir veya detaylı bilgi alabilirsiniz.

Dikkatinizi Çekebilecek
Diğer Yazılar
Size nasıl yardımcı
olabiliriz?

Üretimlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgilendirme almak için lütfen Mag Çanta iletişim kanallarından bizimle iletişime geçiniz.