Mat Laminasyonlu Taşıma Çantası

Tanım Mat laminasyonlu, alttan körüklü taşıma çantası
Malzeme 50 gsm nonwoven tela kumaş + 20 mic. parlak OPP
Birleştirme Ultrasonik kaynak
Ebatlar 50×40+8 (4+4) cm. En x Boy + Körük
Kulp 2,5×44 cm. En x Boy
Kulp Mal. Nonwoven tela kumaş

  AÇIKLAMA

  Son zamanlarda naylon alışveriş çantaları konusundaki düzenlemeler farklı alternatiflere yönelimi arttırdı. Bunu bir avantaja dönüştürmeyi hedefleyen kurumlar tarafından bez çanta tasarımlarına büyük önem veriliyor. Çünkü bu tarz çanta modelleri kullanım açısından naylon çantalara göre çok daha avantajlı bir konumda.

  Bunun öncelikli nedeni doğa dostu çanta olmaları ile beraber, üzerine basılabilen marka amblemi veya logosunun reklam sürekliliği sağlaması. Bu bakımdan, bez çantaların farklı kumaş modellerinden veya değişik işlemlerden geçirilmek suretiyle elde edilen birbirine alternatif ürünleri var.

  Çanta modelleri ve farkları

  Bu ürünlerden biri, tela kumaştan imal edilen çantalardır. Doğa dostu çanta modelleri üzerine marka amblemleri işlenerek, farklı boyutlara ve şekle sahip alışveriş çantaları üretilebilir. Tela kumaş üzerine ikinci bir işlem uygulanmak suretiyle elde edilen çanta modelleri de bulunur. İkinci işlemin uygulanmasının sebebi ise, daha dayanıklı ve sağlam bir çantanın ortaya çıkması ve tela kumaş üzerine basılamayan özel grafik ve görsellerin işlenilebilir hale getirilmesidir. Nonwoven kumaş üzerine OPP lamine edilerek elde edilen PP kumaştan oluşturulan lamine çanta üzerine özel grafikler ve görseller eklenebilir. Böylece, tela kumaş üzerine baskısı mümkün olmayan veya basılması halinde çok uzun süre dayanamayacak grafik ve görseller için laminasyonlu çanta modelleri çözüm oluşturur.

  Laminasyonlu çantaya nasıl baskı yapılır?

  Çeşitli baskı ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çözüm olarak geliştirilen laminasyonlu çanta tasarımları üzerine her türlü baskının eklenebilmesi mümkündür. Oldukça uzun ömürlü ve dayanıklı halde sunulan baskının en iyi sonuç veren metodu flekso baskıdır. Hedeflenilen görselin veya grafiğin OPP üzerine işlenmesinden sonraki aşama tutkal ile tela kumaş üzerine yapıştırılması işleminden oluşur. Mat veya talebe göre parlak baskı uygulamaları tercih edilebilir.

  Neden laminasyonlu çanta modelleri?

  Bez çanta modelleri arasında dayanıklılık açısından en iyi ürünlerden biri laminasyonlu çantadır. Bu forma sahip çantaya her türlü baskının yapılması mümkündür. Ağır yüklerin taşındığı mağazalar için ideal bir kullanım imkanı yaratır. Ayrıca, üzerine basılabilen özel grafik ve resimler nedeniyle dikkat çekici bir çantaya dönüşür. Doğa dostu ve geri dönüşüme uygun formdadır.

  Laminasyonlu çantalar için fiyatlar 0,80-3,00 TL arasında değişmektedir. Bu tip bez çantalarda ise fiyattaki en önemli kriterler çanta ebatları ve kumaş gramajı ile birlikte adetlerdir. Burada minimum adedimiz 10.000 adettir.

   

  Diğer Modellerimiz

  Çevre Dostu

  Ürünlerimizin tamamı organik malzeme kullanılarak yapılmıştır

  Geri Dönüştürülebilir

  Tamamen geri dönüştürülebilir, atık üretmeyen kumaştan yapılmıştır

  Özelleştirilebilir

  İstediğiniz tasarımı, istediğiniz baskı tekniğiyle uygulayabiliriz

  Uygun Fiyatlı

  Adetli satışlarda yüksek iskonto oranlarıyla bütçe dostudur

  Menü