Mag Çanta, yaklaşık 8 yıllık tecrübesiyle, Ankara Sincan organize sanayi bölgesinde bulunan üretim tesisleriyle nonwoven çanta, bez torba, bez poşet, tela çanta, hambez çanta, elbise kılıfı, baskılı tela, ürün keseleri ve diğer promosyon ürünlerinin bizzat üreticisi olarak faaliyetlerini sürdürmektedir.

Doğada iz bırakmıyoruz sloganıyla ilerlediğimiz yolda, ürünlerimiz geri dönüşümlü, doğada çözünür ve dayanıklı olmaları gibi çevreci özellikleriyle ön plana çıkmaktadır.

Bilgi ve Kaliteyi ön planda tutan firmamız yapmış olduğu yatırımlar ile bunu kanıtlamıştır. Mag Çanta kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede tekstil sektöründe tanınmıştır ve bu ilkelerinden de asla vazgeçmemiştir. Firmanın değişmez prensipleri daima kalite, müşteri memnuniyeti, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur. Üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı; hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışan Mag Çanta, müşterilerimizin yakın ilgileri ve desteği ile birlikte gelecekte de daha iyi hizmet verebilmek gayesiyle yolundan şaşmadan çalışmaya devam edecektir. Sizleri de ailemizde görmek bizi onurlandıracaktır.

Menü