MAG AMBALAJ LTD.ŞTİ 2013 yılında Ankara’da kurulmuştur. Şuan 12.000 m² alana kurulu firma, Ankara da, Sincan 1. Organize Sanayi Bölgesinde faaliyetlerine devam etmektedir. Üretimdeki 30 yıllık tecrübeyle non-woven (tela) kumaşların konfeksiyon imalatını gerçekleştirmektedir.

0
Yıllık Tecrübe
1000
m² Kurulu Alan
0
Ülkeye İhracat

Bilgi ve Kaliteyi ön planda tutan firmamız yapmış olduğu yatırımlar ile bunu kanıtlamıştır. MAG AMBALAJ LTD.ŞTİ kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede Tekstil sektöründe tanınmıştır ve bu ilkelerinden de asla vazgeçmemiştir. Firmanın değişmez prensipleri daima kalite, müşteri memnuniyeti, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur. Üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı; hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışan MAG AMBALAJ LTD.ŞTİ , müşterilerimizin yakın ilgileri ve desteği ile birlikte gelecekte de daha iyi hizmet verebilmek gayesiyle yolundan şaşmadan çalışmaya devam edecektir. Sizleri de ailemizde görmek bizi onurlandıracaktır.

Çevre dostu ve düşük maliyetli kullan at ürünlerin özendirilerek insan yaşamını kolaylaştırmak, doğayı korumak, nonwoven ürünlerin kullanılmasını yaygınlaştırmak ve bu konuda en yetkin çalışanlar ve iş mükemmelliği ile örnek olunması yoluyla Türkiye ve Avrupada doğa dostu tek kullanımlık ürünler pazarının lideri olmak için çalışmak ve tüm paydaşlarımıza sürdürülebilir değer yaratmak.

Menü