Yıkanabilir Bez Maske
Yıkanabilir Bez Maske
Tanım Yıkanabilir bez maske
Malzeme 2 Katlı %100 pamuklu kumaş
Diğer özellikler Kulağı rahatsız etmeyen yassı lastikli
Çıkarılabilir burun telli, yedek telleriyle birlikte

AÇIKLAMA

Yıkanabilir bez maske şu sıralar pek çok insanın tercihi. Hem koronavirüse karşı koruma hem de şık bir görünüme kavuşmayı sağlayabiliyor olması, bunun en önemli sebeplerinden. Pandemi sürecinin uzun bir süre devam edeceğini göz önüne alırsak, farklı renk ve desenlerde yıkanabilir maske almak iyi bir seçenek.

Yıkanabilir bez maske işten eve giderken, kalabalık mağazalara girdiğinizde, yürüyüşlerde ve daha pek çok yerde kullanabileceğiniz bir ürün. Sosyal yaşantının her alanında, daima yanımızda olacak bu maskelere, isteğe göre çeşitli baskılar da uygulanabilir. Firmalar kendi logo ve sloganlarını bastırarak toplum sağlığına verdikleri öneme dikkat çekebilirler.

Yıkanabilir Bez Maske Özellikleri

Yıkanabilir bez maske, sağlık çalışanlarının cerrahi maske ve N95 maske gibi ekipmanlara daha kolay ulaşabilmelerini, piyasada bu ürünlere dair talebi azaltmayı amaçlamaktadır. COVID-19 ile durmadan mücadele eden doktorların, hemşirelerin, hastabakıcıların ve diğer tüm hastane personelinin cerrahi maske ve N95 maskeye daha kolay ulaşmasını sağlamaktadır.

Halk arasında nano maske adıyla da bilinen yıkanabilir maskeler şu özelliklere sahiptir:

 • 2 katlı ve %100 pamuklu kumaştan imal edilmişlerdir. Temel koruma sağlamak amacıyla burun ve ağız bölgesini tamamen, sıkıca kapatmaktadır.
 • 2 katlı korumaya sahip yıkanabilir bez maske çamaşır makinesinde yıkanabilir ve kesinlikle şekli değişmez.
 • Elastik kulak halkaları kulağınızı acıtmadan yüzünüzün büyük bir kısmını kapatır.
 • Çıkarılabilir burun telleri, yedek telleriyle birlikte gönderilmektedir. Çamaşır makinesine atmadan önce burun telini çıkartarak yıkayabilirsiniz.
 • Kolay nefes alınabilir ve nem emme özelliği vardır.

%100 pamuk kumaştan imal edilmiş yıkanabilir maske siparişi vermek için bizimle iletişime geçin! Firmanızın logosunu bastırmak ya da farklı desen seçenekleri hakkında bilgi almak için müşteri temsilcilerimize ayrıntı vermeyi unutmayın.

Yıkanabilir Maske
Bizi Arayın

Neden Yıkanabilir Maske?

Maskeler hayatımızın önemli bir parçası haline gelmiş durumda. Takıldığında yüzümüzün büyük bir kısmını kaplayan bu ürünlerin daha estetik bir görünüme sahip olmasını istemek de en doğal hakkımız. Bu yüzden sizin için Mag Çanta’da yıkanabilir maske desenli ve baskılı seçeneklerle satışa sunuluyor.

Zorunlu olarak kullandığınız maskeleri birer ifade biçimine dönüştürebilirsiniz. Moda ikonları ve büyük markalar çoktan maskeler tasarlamaya başladı bile. Siz de bu trendin bir parçası olmak istiyorsanız kumaş bez maske piyasadaki en iyi seçenek.

Kumaş Bez Maske Nasıl Kullanılır?

 • Yıkanabilir Kumaş Bez Maske Nasıl Kullanılır?

  Yüz maskesini ortadaki dikiş noktasından ikiye katladığınızda bir kenarın düz, diğerinin hafice kavisli olduğunu göreceksiniz. Kavisli olan kısım, maskenin buruna denk gelecek olan tarafıdır.

 • Maskenizi yüzünüze yerleştirmeden önce bu kavisli tarafa burun telini yerleştirin.
 • Kulakları incitmeyen yassı lastikleri kulak arkanıza geçirin ve burun teli ile maskeyi yüzünüze tamamen oturtun.
 • Kumaş maskenin alt tarafının, çenenizi tamamen kapatacak konuma gelmesine özen gösterin.
 • Maskeyi kullandığınız süre boyunca maskenin ön yüzeyine dokunmamaya özen gösterin.
 • Maskeyi çıkartırken sadece elastik kulak kayışlarından tutarak çıkartın.
 • Her kullanımdan sonra maskenizi kesinlikle yıkayın.

Unutulmamalıdır ki yıkanabilir bez maske medikal bir ürün değildir. Corona virüsü salgını sebebiyle kullanılması tavsiye edilmekle birlikte, cerrahi maske ya da N95 maske gibi antimikrobiyal, antiviral olma iddialarına sahip değildir.

Baskılı Yıkanabilir Bez Maskeler

Toptan yıkanabilir maske siparişlerinizde isteğe göre özel baskı hizmeti de sunuyoruz. Firma logonuzu, sloganınızı ya da istediğiniz herhangi bir deseni maske üzerine uygulayarak sizlere teslim ediyoruz.

Hem pandeminin etkisini yavaşlatarak topluma karşı sorumluluğunuzu yerine getirmek hem de markanızın reklamını yapmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

yıkanabilir maske, lastikli telli maske, ağız maskesi, yüz maskesi, nano maske, yıkanabilir maske fiyatları, yıkanabilir bez maske satın al

Çevre Dostu

Ürünlerimizin tamamı organik malzeme kullanılarak yapılmıştır

Geri Dönüştürülebilir

Tamamen geri dönüştürülebilir, atık üretmeyen kumaştan yapılmıştır

Özelleştirilebilir

İstediğiniz tasarımı, istediğiniz baskı tekniğiyle uygulayabiliriz

Uygun Fiyatlı

Adetli satışlarda yüksek iskonto oranlarıyla bütçe dostudur

Mag Çanta Blog'u Takip Edin!

Menü