Pek çok farklı amaçla kullanabileceğiniz bez kese modelleri, farklı boy ve ölçülerde, baskılı veya baskısız olarak kolaylıkla Mag Çanta’dan temin edebileceğiniz pratik ürünler. Pratikler, çünkü her amaca ve zevke uygun, her koşula dayanıklı ve şık ürünler. İster özel günlerde ister gündelik kullanımda büyük kolaylık sağlıyorlar.

Size özel bez kese modellerimizle söz, nişan, düğün, sünnet düğünü, kına gibi organizasyonlarınıza renk katabilir, içerisine koyacağınız sürpriz hediyelerle sevdiklerinizi sevindirebilirsiniz. Bir arkadaşınızın ya da akrabanızın yeni doğan bebeği için aldığınız küçük hediyeleri bu keselere koyabilirsiniz. Ya da misafirliğe giderken kendi küçük eşyalarınızı taşıyabilirsiniz. Karar sizin!

Bez Kese Ölçüleri

Doğal ham bez kese modelleri, istenen boy ve ölçülerde üretilebilen ürünler. Belirli bir adedin üzerinde sipariş vermek koşuluyla istenen boy ve ölçülerde üretim gerçekleştirilebilir. Büzgülü bez kese olarak da bilinen ürünlerin standart boyutları;

  • 7 cm x 10 cm
  • 11 cm x 15 cm
  • 15 cm x 20 cm
  • 20 cm x 25 cm
  • 20 cm x 30 cm
  • 25 cm x 30 cm
  • 30 cm x 40 cm
  • 40 cm x 50 cm oranlarında olmaktadır.

Dayanıklı kumaştan imal edildiği ve her türlü baskı teknolojisine uygun olduğu için uzun yıllar kullanım imkanı sunan bez keselerin adet, boyut ve fiyat bilgileri için bizimle iletişime geçmeyi unutmayın!

Hangi Baskı Türleri Uygulanabilir

Baskılı veya baskısız olarak temin edilebilen bez keseler, farklı tasarımların kumaş üzerine uygulanmasıyla şık birer hediyelik bez kese haline dönüşebilmektedir. %100 organik kumaş kullanılarak dikilen çantalarımıza her türlü baskı teknolojisi uygulanabilmektedir. Transfer baskı, süblimasyon baskı, dijital baskı, serigrafi baskı, emprime baskı gibi pek çok uygulamayla istenilen tasarım çok net bir şekilde basılabilmektedir. En düzgün sonuçların alınabilmesi için doğru baskı tekniğine uygun tasarımların yapılması gerekmektedir.

Emprime baskının uygulanabilmesi için tasarımın CMYK renk koduna uygun şekilde yapılmış olması gerekmektedir. Çünkü, baskı makinesi bu kod sistemine göre çalışmaktadır. Transfer baskı yöntemi kullanılırken ise, renk kodunun RGB ya da CMYK olması fark yaratmaz. Görsel çözünürlüğünün baskı yapılacak alanın boyutuna uygun olması yeterlidir.

Mag Çanta’nın Diğer Çözümleri

Markanızın ve firmanızın tanıtımını yapmak ya da özel günleriniz için farklı çözümler yaratmak istiyorsanız bez kese dışında dokuma ribs kumaştan, antibakteriyel kumaştan, imperteks kumaştan ya da nonwoven (tela) kumaştan imal edilen çantaları da istediğiniz boy ve ölçülerde, isteklerinize göre baskılı ya da baskısız olarak imal ediyoruz.

Bez Çanta

Dikkatinizi Çekebilecek
Diğer Yazılar
Size nasıl yardımcı
olabiliriz?

Üretimlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgilendirme almak için lütfen Mag Çanta iletişim kanallarından bizimle iletişime geçiniz.