Size nasıl yardımcı
olabiliriz?

Üretimlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgilendirme almak için lütfen Mag Çanta iletişim kanallarından bizimle iletişime geçiniz. Size en kısa sürede dönüş sağlayacağız. info@magcanta.com & +90 312 267 49 47 & İletişim Formunu Doldur.

Üretimini yaptığımız çantalar naylon poşet, kraft çanta, kutu çanta gibi muadillerine kıyasla daha dayanıklıdır. Bu sayede uzun süre kullanılabilir ve markanın reklam dolaşımını sağlar. Ayrıca hızlıca atığa dönüşmediğinden doğayı kirletmez.

Öncelikle talep edilen çanta için müşteriye teklif gönderilir. Belirli bir çanta tipi ve ölçüsü mevcut değilse, satışı yapılacak ürüne uygun numune hazırlanarak müşteriye gönderilir ve onay alınır. Belirlenen özelliklerdeki çantaların tasarımı tamamlanır ve üretime geçilir. Belirlenmiş süre içinde sipariş tamamlanarak müşteriye teslim edilir.

Kumaş çeşidi ve talep edilen dikiş tekniği fiyatlandırmayı belirleyen temel faktörlerdir. Dikiş yöntemi olarak ultrasonik kaynak kullanılan çantalar, ip dikişlilere kıyasla uygun fiyatlıdır. Tela kumaştan üretilen çantalar da ham bez ve imperteks gibi malzemelerle üretilenlerden daha düşük maliyete sahiptir.

Fiyatlandırmayı etkileyen diğer faktörler şunlardır;

  • Gramaj,
  • Kumaş rengi,
  • Çanta ölçüleri,
  • Sipariş adedi.

Optik, pastane, ayakkabıcılık, giyim, eczane ve market gibi pek çok sektörün kullanımına uygun şıklık ve dayanıklılıkta ürünlerimiz mevcuttur. İster online siparişlerinizi tamamlarken ister mağaza müşterilerinize şık bir taşıma ürünü sağlamak için çantalarımızdan yararlanabilirsiniz.

  • Market zincirlerinde kullanıma uygun dayanıklılık,
  • Ayakkabı ve pastane gibi sektörlerdeki kutu ile satılan ürünlerin taşınmasına uygun ebat ve şık tasarım,

Ayrıca firmanızın ihtiyaçlarına yönelik ebat ve özelliklerde size özel tasarımlar Mag Çanta ile mümkün! Yalnızca çanta değil, bez torba, ürün kesesi, elbise kılıfı gibi farklı ürün gruplarından talepleriniz için de bize ulaşabilirsiniz.

Otuz yıllık bir tela kumaş konfeksiyonu üretimi tecrübesinden sonra çanta üretimi için yola koyulmuş deneyimli, sektöre hâkim bir kuruluşuz. Ankara’da faaliyet gösteren fabrikamız ve ofisimizden Türkiye’nin dört bir yanına, ayrıca yurt dışında pek çok noktaya ürün gönderiyoruz. Mag Çanta olarak 2013 yılından beri üretim faaliyetlerimizi tela, ham bez, imperteks gibi malzemelerden ve pek çok modelde çanta üretim ve satışlarıyla sürdürmekteyiz.

Defalarca kez kullanılabilen, dayanıklı ve şık çantalar günlük hayatın her alanında yardımcınız olacak. Bu çantalar market ürünlerinin taşınması, piknik gibi organizasyonlar ya da okula, işe götürülecek eşyalar ve yiyecekler için uygun bir taşıma gerecidir.