2013'den Bugüne Mag Çanta

Türkiye'nin
Toptan Bez Çanta
Üreticisi

Mag Çanta; nonwoven çanta, bez torba, bez poşet, tela çanta, ham bez çanta, elbise kılıfı, baskılı tela çanta, ürün keseleri ve benzeri birçok ürünün imalat ve satışını yapan bir firma olarak faaliyetlerini sürdürmektedir.

2013 yılında kurulan firmamız Ankara Sincan Organize Sanayi Bölgesi’ndeki üretim tesisinde faaliyet göstermektedir. 1500 metrekarelik bir alanda, son teknoloji ekipmanlarla ve işini titizlikle yapan bir ekiple ürettiğimiz pek çok farklı özellikteki çanta, bugün Türkiye ve Dünyadan pek çok markanın tercihi olmuştur.

Vizyon & Misyon

2013 yılında Ankara’da kurulan firmamız, pek çok farklı türden çanta imalatı üzerinde uzmanlaşmıştır. 10 yıllık Mag Çanta’nın öncesinde 30 yıllık bir nonwoven tela kumaş konfeksiyon imalatı tecrübesi bulunmaktadır. 1500 metrekarelik bir alanda yaptığımız üretimlerle bugüne dek 18 ülkeye ihracat yapılmıştır. Vizyoner çalışmaları ve azmi sayesinde kısa sürede tekstil sektöründe kendine yer edinmiş olan Mag Çanta, ilkelerinden vazgeçmeden çalışmaya devam etmektedir.

Değişmez prensiplerimiz daima kalite, müşteri memnuniyeti, zamanında teslimat ve uygun fiyattır. Dürüstlük ve kaliteden ödün vermediğimiz için kazandığımız müşteri memnuniyeti ve güvenle firmamızı daha ileri taşıma gayretindeyiz. Her gün sektördeki tüm değişimleri yakından takip etmeye ve son teknoloji ekipmanla, en kaliteli ürünleri sizlere ulaştırmaya devam ediyoruz.

0
M

Yıllık Çanta Üretimi

0
+

Ülkeye İhracat

0
+

Mutlu Müşteri

Herhangi bir sonuç bulunamadı.