evrak torbası
Evrak Torbası
Tanım Evrak Torbası
Malzeme 65 gsm nonwoven tela kumaş
Birleştirme Ultrasonik kaynak
Ebatlar 31 cm. en – 25 cm. boy

9 cm. körük – 15 cm. kapak

  AÇIKLAMA

  Evrak torbası, dosya arşivlemek ve önemli belgeleri korunaklı bir şekilde saklayabilmek için tasarlanmış, tela kumaştan imal edilmiştir. Personel dosyaları, ihale dökümanları, geçmiş dönemlere ait kayıtlar, fiş gibi pek çok değerli kağıt, evrak torbaları ile uzun süre güvenle kilit altında tutulabilir.

  Evrak torbası kullanmak bankalar, devlet kurumları, şirketler, dernekler ve sivil toplum kuruluşları için bir zorunluluk halini almıştır. Acil bir durumda istenilen belgeye kolayca ulaşabilme imkanı tanıyan evrak torbaları, kurum ya da kuruluşların daha hızlı işlem yapabilmesini de sağlar.

  Toptran evrak ve fiş torbası sipariş etmek, ürün hakkında ayrıntılı bilgi talep etmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  %100 doğa dostu tela kumaştan üretilen evrak torbaları ile hem çevreyi koruyun hem de önemli belgelerinizi güvenle saklayın!

  Evrak fiş torbası
  Bizi Arayın

   Tela Evrak Torbası

   Arşiv torbası

   Arşiv torbası

   Sizlere sunduğumuz evrak torbası yüksek kaliteli dokumasız (nonwoven) tela kumaştan imal edilmiştir. Tela kumaşın tüm avantajlarını bu ürünlerde bulmak mümkündür. Arşivleme amaçlı kullanıldığı için arşiv torbası olarak da bilinen evrak torbaları, oldukça sağlam ve dayanıklı ürünlerdir. İmalatı sırasında hiçbir noktasında iplikli dikiş kullanılmamıştır.

   Evrak torbalarının avantajlarından bahsetmek gerekirse;

   • Ultrasonik kaynak kullanılarak üretildikleri için dikişli torbalara göre çok daha sağlamdırlar.
   • Doğa dostu ve geri dönüştürülmeye uygun tela kumaştan imal edilmişlerdir.
   • Fatura, irsaliye, makbuz, dekont ya da fiş torbası olarak kullanılabilirler.

   Evrak Arşiv Torbası

   Arşivleme sistemleri büyük oranda dijitale dönmüş olsa da büyük şirketlerde ve devlet kurumlarında dosyaların fiziksel olarak saklanması hala önemini korumaktadır. Bunun sebeplerinden biri, dijital ortamda saklanan belgelerin sistemsel sorunlardan kaynaklı kaybedilme riskidir. Dolayısıyla, bu belgelerin kategorilere göre ayrıştırılarak ilgili departmanlarda saklanması gerekmektedir.

   Mag Çanta’nın üretmiş olduğu evrak ve fiş torbası, üzerine keçeli kalemle yazı yazmaya müsaittir. Dosyalara ve belgelere kolayca ulaşabilmek için çantaların üzerine gerekli bilgiler yazılabilir.

   Arşiv torbası tela kumaşın en önemli özelliklerinden biri olan hava geçirgen niteliğe sahiptir. Bu sayede, rutubet ya da nemlenme gibi problemlerle belgelerinizin riske atılmasını engeller.

   Fiş Torbası

   Fiş Torbası

   Fiş Torbası

   Mag Çanta, 2012 yılından beri bez çanta, bez torba, nonwoven çanta, elbise kılıfı, ürün keseleri gibi pek çok promosyon ürünün üreticiliğini yapmaktadır. Türkiye’nin ve Dünya’nın önde gelen markalarıyla yapmış olduğu çalışmalar, sektörel başarısını ve kalitesini ortaya koymaktadır. Tela ürünleriyle ilgili ortaya koyduğu başarısını farklı ürün gruplarıyla da pekiştirmektedir.

   İşyerleri ve kurumlar için ideal arşivleme çözümleri sunan evrak fiş torbası ürünümüz de kaliteden ödün vermeden ve uygun fiyatlarla sizlerle buluşmaya hazır.

   Ayrıntılı bilgi almak için sayfamızdaki iletişim formunu doldurabilirsiniz.

   bez çanta, dhgate, süzme yoğurt, çantası, çantaları, my valice smart bag, kongre, çuvalı, rexel, oxford, 32 litre, laptop çantası, çantası siyah

   Çevre Dostu

   Ürünlerimizin tamamı organik malzeme kullanılarak yapılmıştır

   Geri Dönüştürülebilir

   Tamamen geri dönüştürülebilir, atık üretmeyen kumaştan yapılmıştır

   Özelleştirilebilir

   İstediğiniz tasarımı, istediğiniz baskı tekniğiyle uygulayabiliriz

   Uygun Fiyatlı

   Adetli satışlarda yüksek iskonto oranlarıyla bütçe dostudur

   Menü