Nonwoven (Tela) Çantalar

  1. Anasayfa
  2. Nonwoven (Tela) Çantalar

Nonwoven Tela Çanta, doğa dostu yapısı sayesinde %100 geri dönüşümlü olmasıyla tercih edilen hem kaliteli hem de işlevsel bir üründür.

Nonwoven Tela Çanta dokuma ya da örme olmadan liflerin iç içe birbiriyle bağlanmasıyla oluşturulur. İstenilen ebatlarda üretilebildiğinden eczane çantası, market torbası, optik çantası, fuar promosyon çantası, sırt çantası, taşıma çantası gibi geniş alanlarda kullanılabilmektedir.

Toptan Nonwoven Tela Çanta

İşletmeler veya organizasyonlara özel baskı yapılmasını istediğiniz teloa çanta siparişleriniz için Mag Çanta ile iletişime geçebilirsiniz. Üretim yapılmasını istediğiniz

  • Çanta ebatları
  • Kullanım amacına göre model seçimi
  • Baskı İçeriği
  • Gerekli olan adet

Konularında verdiğiniz detaylara göre ürün teslim tarihi ve fiyat teklifi talep edebilirsiniz. Termoplastik polimer olan nonwoven tela kumaşı çanta imalatında, reklam ve promosyon ürünlerinde şık görünümü ve ekonomik olması sebebiyle çokça tercih edilmektedir.

Neden Tela Çanta Kullanmalıyım?

Üretiminde kullanılan ana malzeme için hiçbir ağacın kesilmek zorunda olmaması ve geri dönüşüme uygun olması tela çantaların en büyük özelliğidir. Daha yeşil bir doğada yaşamamıza yardımcı olan bez torbalar; naylon, karton ve Kraft malzemelere göre çok daha sağlıklı ve şık bir seçimdir. Kumaş rengi ve baskı seçeneklerinin fazlalığı ile de tela çantalar diğer emsallerine oranla ön plana çıkmaktadır.

Üzerine yüksek kaliteli baskı teknolojisi ile tanıtımları yerleştirilmiş çantaların uzun ömürlü kullanımları için de tela çantaları tercih edebilirsiniz.

Mag Çanta Blog'u Takip Edin!

Menü