Bu yazımızda bez torba fiyatları neye göre değişir, neden bez torbalar kullanarak tanıtım yapmak daha avantajlıdır, bunlara değineceğiz. Artık hepimiz bez torbaların çevreye zarar vermeyen, atık üretmeyen ve doğa dostu olduklarını biliyoruz. Fakat bez torbaların bunun dışında, ekonomik açıdan da önemli avantajları vardır.

Bez torba fiyatları pek çok reklam gideriyle kıyaslandığında küçük bir yatırım olarak görülebilir. Kampanyalar, etkinlikler, organizasyonlar için ya da promosyon amaçlı olarak toptan alındıklarında oldukça ucuza gelmektedirler.

Bez Torba Fiyatları Ankara

Bir işletmeyi tanıtmak, piyasada başarılı bir iş yürütmenin en önemli yönlerinden biridir. Sunmuş olduğunuz mal ve ya hizmetler ne kadar kaliteli olursa olsun, bunu maksimum sayıda potansiyel müşteriye en doğru şekilde tanıtmadığınız sürece satışları ve marka bilinirliğini arttırmak mümkün değildir. Çoğu firma radyo, televizyon gibi geleneksel mecralara ve sosyal medya gibi yeni dijital reklam mecralarına önemli miktarda para yatırıyor. Küçük işletmelerin ise böyle bir imkanı yok. Dolayısıyla reklamlarını daha çok promosyon ürünler aracılığıyla gerçekleştiriyorlar. Toptan aldıklarında bez torba fiyatları bu konuda onlara yardımcı oluyor.

Promosyon Bez Torbalar

Promosyon çalışmaları, küçük işletmelerin de büyük işletmelerin de dile getirmek istedikleri mesajı düşük bir bütçeyle maksimum sayıda kişiye ulaştırmayı hedefler. Ayrıca potansiyel müşterilerin zihninde firmaya dair bir fikir oluşturmak için de idealdir. Bez torbaların içerisine ekstra promosyonlar koyarak insanların markaya bağlanması sağlanabilir. Çantanın üzerine firma logosu ve mesaj içeren bir sloganla doğa dostu ve çevre sorunlarına duyarlı bir imaj yaratılabilir.

Bez çantalara baskı yaptırmak maliyeti arttıran unsurlardan biri olacaktır ama baskılı bez torba fiyatları da toptan satışlarda oldukça bütçe dostudur.

Baskılı Bez Torbalar

Büzgülü bez torba, ham bez çanta, nonwoven çanta ya da tela çanta ürünlerin tamamını www.magcanta.com adresimizde bulabilir, sipariş için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Diğer promosyon çözümlerimiz olan ve tamamı doğa dostu nonwoven tela malzeme kullanılarak üretilen mutfak önlükleri, mama önlükleri, fuar çantaları, seçim çantaları ve bayraklarla işletmelerin, kurum ve kuruluşların tanıtım ihtiyaçlarını karşılıyoruz.

Müşteri kitlenizi arttırmak ve mevcut müşterilerinizin markanıza olan bağlılığını arttıracak çözümlerimizden haberdar olmak ve ham bez çanta fiyatları konusunda daha ayrıntılı bilgi almak için bizimle iletişime geçmeyi unutmayın!

Dikkatinizi Çekebilecek
Diğer Yazılar
Size nasıl yardımcı
olabiliriz?

Üretimlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgilendirme almak için lütfen Mag Çanta iletişim kanallarından bizimle iletişime geçiniz.