Katlanabilir bez çanta kullanarak plastik poşetlerin neden olduğu atıkları azaltmak ve çevre kirliliğini azaltmak mümkün. Plastik poşetler, tek kullanımlık oldukları için çabucak çöpe atılırlar ve doğada yok olma süreleri çok uzundur. Ayrıca bu poşetlerin üretimi sırasında da yüksek miktarda fosil yakıt kullanılır.

Katlanabilir bez çanta son dönemde hem tüketicilerin hem de üreticilerin bilinçlenmesi sayesinde daha çok tercih edilir hale geldi. Bu iyi gelişmeler, yakın zamanda çevre üzerindeki tahribatın azalacağına dair işaret veriyor.

Katlanabilir Bez Çanta ile Kirliliği Azaltın

Katlanabilir bez çanta geri dönüştürülebilen nonwoven kumaştan, ham bez kumaştan ya da polipropilen kumaştan imal edilebilir. Ayrıca, Mag Çanta olarak tüm üretim süreci boyunca minimum sera gazı salınımı gerçekleştiren bir prosedürü takip ediyoruz.

Katlanabilir olduğu için kolayca taşınabilen ve tekrar tekrar kullanılabilen bez çantalar çöp sahalarında, sokaklarda, göllerde, nehirlerde ve okyanuslarda meydana gelen kirliliği önlemeye yardımcıdır.

Türkiye’de ve Dünya’nın pek çok yerinde plastik poşetlerin kullanımı ya yasaklandı ya da ücrete tabi tutuldu. Bu sebeple bez market çantası yepyeni bir seçenek olarak ortaya çıktı.

Bez Market Çantası ile Sürdürülebilirliği Destekleyin

Katlanabilir bez market çantası hem şık hem de kullanışlı yapısıyla harika bir promosyon üründür. Firmaların, kurum ve kuruluşların logo, slogan vb. görsellerini bastırdıkları bez çantalar, defalarca kez kullanıldıkları için marka bilinirliğini arttırmaya yardımcı olur. Mag Çanta, dilediğiniz bez çanta modelini baskılı ya da baskısız olarak temin ederek çevre dostu imajınızı daha büyük kitlelere ulaştırabilmenizi sağlar.

Katlanabilir çantalar hızlı ve kolay bir şekilde katlanarak cüzdan boyutuna kadar küçülürler. Kullanacağınız zaman da kolayca açılırlar. Geniş iç hacmi ve dayanıklı yapısı sayesinde oldukça yüksek taşıma kapasitesine sahiptirler. Katlanabilir ham bez çanta fuarlarda, festivallerde vb. etkinliklerde kullanılabilir, işletmeler için reklam maliyetlerini düşürebilir.

Katlanabilir Bez Çanta Toptan

Size ya da firmanıza özel baskıya sahip katlanabilir bez çantalar promosyon kampanyanıza güç katar. İşlevselliği yüksek bu çantalara dijital, serigrafi, emprime ya da transfer baskı uygulanabilir. Hemen her baskı teknolojisiyle mükemmel sonuçlar alınabilir.

Sektörün önde gelen üreticisi Mag Çanta’da mağazalar, fuarlar ve eczaneler için eksiksiz bez çanta seçenekleri mevcuttur. Mag Çanta’nın birinci sınıf malzemeyle üretilen çantaları ve kaliteli baskı makineleriyle markanıza seviye atlatabilir, mesajınızı yepyeni potansiyel müşterilerinize ulaştırabilirsiniz.

Ayrıntılı bilgi için bizi arayın.

Dikkatinizi Çekebilecek
Diğer Yazılar
Size nasıl yardımcı
olabiliriz?

Üretimlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgilendirme almak için lütfen Mag Çanta iletişim kanallarından bizimle iletişime geçiniz.