Su geçirmez çanta dokunduğu kumaş türü ve dokuma tekniğiyle suyun emilmesini önleyip yüzeyine temas eden suyu iten çanta modelleridir.

İmperteks çanta olarak da bilinen su geçirmez çanta modelleri adını imal edildiği kumaş türü olan imperteks kumaşından alır. Kumaş sahip olduğu özellikler sebebiyle oldukça yaygın bir kullanım alanına sahiptir.

İmperteks Su Geçirmez Çanta

İmperteks kumaş, %100 polyester malzemeden üretilen, su itici özelliği yüksek bir kumaş türüdür. Kumaşın üretildiği malzeme sayesinde üzerine çok canlı ve kaliteli baskılar yapılmasına olanak sağlayan imperteks kumaş; çanta, ayakkabı, reklam promosyon ürünleri, döşeme yüzeyleri ve aksesuar yapımında çok tercih edilmektedir.

İmperteks kumaş özellikleri:

  • Canlı ve parlak renklidir
  • Su geçirmez yapıdadır
  • Aşınmaya karşı dayanıklı ve sağlamdır
  • Dikkat çekici estetik bir görünüme sahiptir
  • Üzerine kaliteli ve doygun baskılar alınmasına uygundur

İmperteks Çanta Çeşitleri

İmperkets kumaşından üretilen çanta türleri, su geçirmeyen yapıda olduğu için özellikle suyla temasın mümkün olabileceği alanlarda kullanılmaktadır. Günümüz dünyasında günlük olarak kullandığımız eşya sayısı arttıkça çanta ihtiyacı da aynı oranda artmaktadır. Özellikle elektronik ve kişisel eşyaların rahat bir şekilde taşınmasını sağlamak için farklı tarz ve modellerde çantalar üretilmektedir. Suyun herhangi bir şekilde telefon, tablet, bilgisayar veya kulaklıklara temas etmemesi için de en uygun çantalar su geçirmeyen çanta modelleridir.

İp Büzgülü Sırt Çantası

İmperteks kumaştan elde edilen bir çanta modeli olan ip büzgülü sırt çantası kullanımı oldukça konforlu, hafif ve su geçirmez özelliği sayesinde de güvenli bir çantadır. Günlük kullanım için çok tercih edilen bu sırt çantası modeli, aynı zamanda marka ve işletmeler için de etkili bir reklam tanıtım ürünüdür. Üzerine canlı, dikkat çekici ve parlak baskıların yapılmasına imkân tanıyan imperkets sırt çantaları bir promosyon ürünü için oldukça uygun bir üründür.

El Çantası

İmperteks kumaş kullanılarak elde edilen bir çanta modelidir. Elde taşıma amacıyla yapıldığı için küçük ve hafiftir. Su geçirmez özelliği sayesinde ıslanmasından korkulan telefon, cüzdan ve küçük elektronik aletlerin muhafazası için kullanışlıdır. İster yazın plajda ister kışın günlük kullanımda su geçirmeyen yapısıyla güvenle kullanılabilir.

Dikkatinizi Çekebilecek
Diğer Yazılar
Size nasıl yardımcı
olabiliriz?

Üretimlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgilendirme almak için lütfen Mag Çanta iletişim kanallarından bizimle iletişime geçiniz.