Tela çanta fiyatları müşteri taleplerine bağlı olarak değişebilecek çanta adedi, kapasitesi ve tasarımı gibi kriterlerden etkilenebilmektedir. Tela çanta üretmek, son derece hızlı ve pratik bir faaliyettir. Böylece yüksek hacimli üretim talepleri kolaylıkla karşılanabilmektedir.

Tela çanta fiyatları ne kadar? Fiyatlar; çanta malzemesinin kalitesinden, baskı seçeneklerinden ve üretim adedinden etkilenebilmektedir. Çanta dikimi veya üretimi gibi faaliyetler, elle ya da makinelerle gerçekleştirilebilmektedir. Bez çantalar, son kullanıcı tarafından pek çok alanda kullanılabildiğinden sıkça talep görmektedir. Plastik poşetler genel olarak market ürünlerini taşımak gibi amaçlarla kullanılabilen tek kullanımlık ürünlerdir. Tela veya bez çantalar ise hijyenik ürünler olarak defalarca kez rahatlıkla kullanılabilmektedir.

Ucuz Tela Çanta Fiyatları

Toptan tela çanta üretimi nasıl yapılır? Tela çantalar, farklı kumaş çeşitlerine sahip olacak şekilde üretilebilmektedir. Tela, kullanıldığı ürünlere arzu edilen dayanıklılığı katmak amacıyla tercih edilen iki katlı bir kumaş yapısıdır. Çanta imalatı, deneyim ve teknolojik alt yapı gerektiren bir faaliyettir. Bu yönüyle bakıldığında, her üreticinin aynı üretim kapasitesine sahip olmadığı göze çarpar. Aynı şey ürün kalitesi için de geçerlidir.

Ham bez, imperteks, tela kumaş çanta gibi farklı ürün tipleri fiyatların belirlenmesinde etkili olmaktadır. Her çanta tipi için, belli ölçülerde malzeme harcanmaktadır. Çanta imalatçıları, kullanılan materyal oranını da dikkate alarak bir fiyatlandırmaya gitmektedir. Peki körüklü tela çanta nedir? Körüklü çantalar da kendilerine geniş bir kullanım alanı bulmaktadır.

Sağlık, eğitim, inşaat, tekstil gibi pek çok sektörde körüklü çantalar tercih sebebi olmaktadır. Bu çantaların alt katmanı düzdür. Böylece daha sert, dayanıklı ve daha geniş hacimli olabilmektedir. Baskısız ve baskılı tela çanta seçenekleri hakkında güncel fiyat bilgisi için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

tela-canta-fiyatlari

Baskılı Tela Çanta Fiyat

Tela çanta kumaşı hangi özelliklere sahiptir? Tela, kullanıldığı ürünlere dayanıklılık katmasıyla bilinen bir malzemedir. Yalnızca çantalarda değil, pantolon ve gömlek gibi kıyafetlerde de tercih edilmektedir. Kullanıldığı ürünler farklı kumaş seçeneklerine sahip olabilmektedir. Bunlar arasında pamuk, kanvas, ham bez ve imperteks gibi malzemeler de bulunmaktadır.

Baskılı çantalar, üzerlerinde hazır veya müşterinin özel olarak istediği tasarımları barındırabilmektedir. Estetik açıdan son kullanıcının beğenisini toplayabilen bu ürünler, aynı zamanda iyi bir promosyon malzemesidir. Peki promosyon çantalar ne işe yarar? Firma, kurum veya işletmelerin akılda kalıcı logo, slogan ve tasarım görselleri bu çantalar aracılığıyla taşınabilmektedir.

Temel amacı taşıma olan ürünler binlerce kişiye ulaşmaktadır. Sergi, konferans ve fuar alanlarında dağıtılan bez veya tela çantalar, gündelik yaşantıda geniş bir kullanım alanı bulmaktadır. Gözlük, telefon, kitap veya market ürünleri bu çantalarda rahatlıkla taşınabilmektedir.

Tela Çanta İmalatçıları

Tela malzemelerin kullanıldıkları ürünlere özel bir dayanıklılık kattığından söz etmiştik. Bu yönleriyle son kullanıcılar açısından son derece kullanışlı olmaktadırlar. Farklı özelliklerdeki kumaş seçenekleri ile piyasaya sunulan çantalar, kurumsal ve bireysel müşteriler tarafından tercih edilmektedir.

Mag Çanta, sahip olduğu teknik alt yapısı, geniş model çeşitliliği gibi detaylarla öne çıkan bir imalatçıdır. Türkiye merkezli firmamızın ürünleri dünya geneline dağıtılmaktadır. Kalitesiyle ve toptan satın alımlardaki ekonomik fiyatlarıyla öne çıkan Mag, şık tasarım detaylarına sahip çantaların üretim merkezidir.

Geniş hacimli üretimler, yüksek teknolojiyi kullanan bir makine ile mümkün olabilir. Böylece en zorlu talepleri karşılamak bile kolay bir hale gelir. Peki tela-bez çanta makinesi fiyatları nedir? Makine fiyatlarını belirleyen en temel faktör, cihazın teknik özellik detaylarıdır. Üretim hızı ve ham madde temin süreçlerindeki işlemler fiyatları etkileyebilmektedir. Bu amaçla makine üreticilerine başvurarak fiyat bilgisi edinebilirsiniz.

tela-canta-fiyatlari

Promosyon Çanta Modelleri

Promosyon çantaların yüksek tanıtım potansiyelleri, kullanıcıların da dikkatini çekmektedir. Promosyon amaçlı kullanılan çantalarda temel hedef, üzerlerindeki alana yerleştirilecek tasarımlarla reklam yapmaktır. Peki bu çantalar hangi özelliklerde olabilir?

Promosyon çantaların teknik detayları, boyutu ve hacmi kullanıcının istediği ölçütlerde olabilmektedir. Bu konuda herhangi bir kısıt bulunmamaktadır. Çantalar pamuk, imperteks, kanvas gibi kumaşlardan imal edilebilmektedir. Peki promosyon tela çanta fiyatları hangi faktörlerden etkilenir?

  • Çantada kullanılan kumaşın türü
  • Çanta boyutu ve hacmi
  • Baskı detayları
  • Sipariş miktarı (adet veya kilo olarak)
  • Tasarım gibi ek hizmetlerden yararlanma durumu

Plastik poşetlere iyi bir alternatif olan bu ürünler hijyeniktir ve defalarca kez kullanılabilmektedir. Plastik poşetler ise tek kullanımlık olacak şekilde imal edilmektedir. Çanta modelleri hakkında detaylı bilgiler ve güncel fiyatlar için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Dikkatinizi Çekebilecek
Diğer Yazılar
Size nasıl yardımcı
olabiliriz?

Üretimlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgilendirme almak için lütfen Mag Çanta iletişim kanallarından bizimle iletişime geçiniz.