Körüklü bez çanta gerek alışveriş için gerekse gündelik eşyalarınızı taşımak için çok uygundur. Çantanın iki tarafında ve zemininde bulunan, çantanın taşıma kapasitesini arttıran körükler sayesinde çantanın dayanıklılığı artar. Son zamanlarda, özellikle market alışverişleri için tercih edilmesinin en önemli sebebi budur.

Körüklü bez çanta sadece alttan körüklü ya da üç yanı körüklü olarak üretilebilir. Tamamen ihtiyaca yönelik olarak gerçekleştirilen bu tasarımların amacı, bez çantanın kullanışlılığını arttırmaktır. Bez çanta halihazırda çok amaçlıdır ve bu sayede firmalar tarafından promosyon ürün olarak da sıklıkla kullanılmaktadır. Körüklerin eklenmesi kullanım alanını arttıracağı için reklam ihtiyacına da daha çok cevap vermektedir.

Kulplu Alttan Körüklü Bez Torba

Bez Çanta ve Körüklü Bez Çanta Arasındaki Farklar

Körüklü bez çanta üç tarafında ya da sadece zemininde köşebentlerin olduğu bez çanta modelidir. Çantaların iç hacmini arttırır ve dayanıklılığını arttırır. Düz bez çantalar, içlerine eşya konulduğunda şişkinlik yaparak taşıma kollarına daha fazla yük binmesine neden olurlar. Körüklü bez çantalarda ise çantanın ön ve arka yüzünde herhangi bir şişme olmaz ve saplara binen ağırlığın azalmasını sağlarlar.

Körüklü çantalar ham bez kumaş, nonwoven kumaş ya da woven kumaş kullanılarak imal edilebilirler. Nonwoven kumaş kullanılarak imal edilen körüklü bez çantaların dış kısımlarına laminasyon da uygulanabilir. Laminasyon uygulaması çantanın dayanıklılığını birkaç kat daha arttıracaktır.

Körüklü bez çantalar kullanışlı ve dayanıklı oldukları için iyi birer promosyon malzemesidir. Doğa dostu malzemeden imal edilmeleri ve daha az atık yönetimine katkıda bulunmaları da bir diğer artısıdır. Bu avantajlı ürünlerin toptan bez çanta alımlarında fiyatları da oldukça makuldür.

Toptan Bez Çanta

Körüklü bez çanta pratik olması, uygun maliyeti ve doğa dostu kanvas, ham bez, nonwoven gibi kumaşlardan imal edilmesi bakımından hem bireysel kullanıcıların hem de firmaların gözdesi konumuna gelmiştir. Piknik yaparken, kütüphaneye giderken, market alışverişlerinde, iş gezilerinde, kısa süreli seyahatlerde, evdeki malzemelerin düzenlenmesinde ve sayılamayacak kadar çok amaçla kullanılabilir.

Mag Çanta olarak baskılı ya da baskısız bez çanta kullanımını çevre duyarlılığı gözetilerek, geri dönüşüm mantığına uygun, hava ve su kirliliği gibi doğaya zarar veren faktörlerin azaltılması projelerine katkıda bulunmak amacıyla desteklemekteyiz.

Siz de firmanız için doğal ham bez kumaş kullanılarak imal edilmiş bu çantaları seçerek müşteri kitlenizi arttırırken geleceğimize katkıda bulunabilirsiniz.

Mag Çanta’nın Sunduğu Avantajlar

Mag Çanta’dan alacağınız bez çantaların sayısız avantajlarından bazıları:

  • En düşük fiyat garantisi
  • En kaliteli kumaştan imal edilen çantalar
  • Hızlı kargo, hızlı teslimat
  • 7/24 müşteri hizmetleri desteği

Bez Çanta

Dikkatinizi Çekebilecek
Diğer Yazılar
Size nasıl yardımcı
olabiliriz?

Üretimlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgilendirme almak için lütfen Mag Çanta iletişim kanallarından bizimle iletişime geçiniz.