Arşiv torbası sayesinde önemli belgelerinizi, dökümanlarınızı, faturalarınızı, fiş ve makbuzlarınızı uzun süre güvenli bir şekilde saklayabilirsiniz. Nonwoven tela kumaştan imal edilen arşiv torbalarımız tamamen su geçirmezdir ve dosyalarınızı rutubete karşı korur.

Arşiv torbası bankalar, devlet kuruluşları, sivil toplum örgütleri ve büyük ölçekli işletmeler için bir zorunluluk haline gelmiştir. Bu tarz kurumlarda personel özlük dosyaları, ihaleler, geçmiş yıllara dair önemli kayıtlar hem dijital ortamda hem de fiziksel ortamda saklanarak güvenceye alınmalıdır.

Tela Arşiv Torbası

Tela arşiv torbası günümüzün gelişen teknolojilerine ek bir güvenlik önlemi olarak görülebilir. Her ne kadar ileri seviye güvenlik sistemleriyle korunan dijital arşivler yaygınlık kazanmış olsa da, bu sistemlerdeki güvenlik açıkları kolaylıkla bulunabilir ve kötü niyetli kişiler tarafından tahrif edilebilir. Tüm belgeleri, evrakları vb. dökümanları evrak torbası ile saklayan kurum ve kuruluşlar, böyle bir durumda önemli bilgilerini muhafaza edebilirler.

Evrak torbası pek çok avantajı da beraberinde getirir:

  • Hava geçirgen yapısı sayesinde dosyaların rutubete maruz kalmasını engeller.
  • Tela kumaşın yapısı sayesinde su geçirmez. Sel ve ya su baskını gibi durumlarda dosyalarınızı korur.
  • Üzerine yazı yazılabilir, bu sayede evrakların farklı kategorilere göre arşivlenebilmesine olanak sağlar.

Evrak Torbası Özellikleri

Fiş torbası olarak da kullanabileceğiniz arşiv torbaları, dokumasız nonwoven kumaştan imal edilmişlerdir. Bu sayede hem esnek hem de sağlam özelliklere sahiptirler. Eski model arşiv torbaları gibi dikişle birleştirilmemişlerdir. Tüm parçalar ultrasonik kaynak kullanılarak bir araya getirilmiştir.

Evrak ve fiş torbası tamamen doğa dostu materyal kullanılarak imal edilmiştir. Doğada kısa sürede yok olabilen organik malzemelerdir. Uzun yıllar boyunca güvenle kullanılabilir, atıldıktan sonra geri dönüştürülerek tekrar bez çanta, elbise kılıfı gibi farklı ürünlerin imalatına katkıda bulunabilirler.

Tela kumaş kullanılarak üretilen arşiv torbaları, geleneksel çuvallarla ya da ham bez kumaşlarla karıştırılmamalıdır.

Toptan Fiş Torbası Siparişi

Toptan arşiv torbaları almak istiyorsanız Mag Çanta’nın sektörel tecrübesine güvenebilirsiniz. Türkiye’nin ve Dünya’nın önde gelen markalarıyla yapmış olduğumuz işbirliklerimiz, güvenilir ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışımızın kanıtıdır.

Siz de kurumunuzun ya da işletmenizin arşiv dosyaları için sağlam torbalar arıyorsanız, bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Dikkatinizi Çekebilecek
Diğer Yazılar
Size nasıl yardımcı
olabiliriz?

Üretimlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgilendirme almak için lütfen Mag Çanta iletişim kanallarından bizimle iletişime geçiniz.