Baskılı Ham Bez Çanta

Baskılı ham bez çanta, organik iplikler kullanılarak üretilen kumaş çanta modellerinden biridir. Bu çantalarda kullanılan maddeler %100 doğal yollarla elde edilmektedir. Bu nedenden dolayı doğa dostu çanta olarak da adlandırılmaktadır. Üretimlerinin asıl amacı, tüm dünyada hızlı bir şekilde artan çevre kirliliğinin önüne geçilebilmesi için üretilmektedir.

Baskılı ham bez çanta, kişileştirilebilir özellikleri sayesinde farklı amaçlarda da kullanılmaktadır. Promosyon amaçlı olarak ham bez çantayı tercih eden firmalar; logosunu, sloganını vb. içeren tasarımları çanta üzerinde kullanabil ve reklam çalışmalarını düşük maliyette gerçekleştirmektedirler. Siz de düşük maliyette olan promosyon bez çanta modelleri hakkında detaylı bilgilere ulaşmak için, MAG Çantanın iletişim adreslerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Baskılı Ham Bez Çanta Modelleri

Baskılı ham bez çantalar, son yıllarda insanların çevre kirliliği hakkında bilinçlenmesinden dolayı yoğun ilgi görmektedir. Doğadan elde edilen lifler kullanılarak üretilen bez çantalar, insan sağlığına ve doğaya hiçbir şekilde zarar vermemektedir. Estetik ve oldukça kullanışlı olan bu çantaların farklı şekillerde ve ebatlarda modelleri üretilmektedir. Bez çanta ve bez torba modelleri;

  • İp Büzgülü Ham Bez Kese
  • Baskısız Ham Bez Çanta
  • Baskılı Koton Ham Bez Çanta
  • Desenli Kadın Plaj Bez Omuz Çantası
  • Promosyon Ham Bez Çanta

olarak sizlere sunulmaktadır. MAG Çanta olarak, kaliteli ve geniş ürün yelpazemiz sayesinde sizlere hizmetlerimizi sunmaktayız. Her bütçeye uygun şekilde hazırlanan ürün yelpazemiz hakkında detaylı bilgilere ulaşmak için internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Toptan ve perakende siparişleriniz için iletişim adreslerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

Promosyon Bez Çanta

Bez çantaların kullanım alanları genişlemeye devam ederken, firmalar tarafından kullanılan promosyon yöntemleri de değişmektedir. Eskiden firmalar, ajanda, masa takvimi, duvar takvimi, şapka vb. belli başlı promosyon ürünler yaptırır ve potansiyel müşterilerine dağıtırdı. Ancak son zamanlarda reklam ve tanıtım anlayışında dünya ve ülke gündeminden haberdar olmak, buna uygun duyarlılıklar geliştirmek, insanların gündelik ihtiyaçlarına yönelik çözümler sunmak gibi faktörler daha ön plana çıkmaktadır.

Promosyon bez çantalar, reklam ve bilinirlik açısından son yıllarda etkili bir reklam aracı haline gelmektedir. Çünkü promosyon olarak dağıtılan herhangi bir nesneden çok daha fazla kullanılabilir özelliğe sahiptir. Bez çantaların kullanım alanı geniş olmasından dolayı birçok firma ve parti kuruluşları bilinirliğini ve reklam çalışmalarını bu çantaları kullanarak sağlamaktadır.

MAG Çanta, sektörde promosyon bez çanta üreticileri arasında sayılı kuruluşlardan biridir. Geniş ürün yelpazesi sayesinde her türlü firmanın ihtiyaçlarını karşılayabilmektedir. Çanta siparişlerinizi vermeden önce; çantanın kullanım amacı, çantanın ölçüleri ve reklam için kullanılacak görsel tasarımın belirlenmesi gerekmektedir. Siz de firmanızın reklam çalışmalarını uygun maliyetlerde yapmak için iletişim adreslerimizden bizleri aramanız yeterlidir.

Toptan Ham Bez Çanta

Bez çanta sektöründe geniş yelpazeye sahip ürün ve modeller bulunmaktadır. Firmanızın promosyon çalışmalarında ya da seçim döneminde partinizin bilinirliğini arttırmanızda en önemli araçlardan bir tanesi de bez çanta modelleridir. İsteğiniz doğrultusunda toptan üretimler yaparak hızlı bir şekilde reklamınızı ve bilinirliğinizi arttırabilirsiniz. MAG Çanta, ham bez çanta üretiminde dünya standartlarında ki kaliteyi yakalayan bir firma olmaktadır.

Tasarımları ve kaliteli malzemeleri sayesinde dayanıklı bez çantaları sizlere sunmaktayız. Toptan siparişlerinizde maliyetin düşmesinden dolayı reklam çalışmalarınızı daha uygun maliyetlerde gerçekleştirmiş olacaksınız. Doğada kısa sürede çözülebilmesinden dolayı birçok çevreci firma bu yöntemle reklam çalışmalarını yapmaktadır. Siz de firmanızın reklam çalışmalarını bez çantalar kullanarak yapmak istiyorsanız iletişim adreslerimizden bizlere ulaşabilir, toplu siparişlerinizi verebilirsiniz.

Ham Bez Çanta Fiyatları

Ham bez çantalar, tasarımları ve üretimde kullanılan iplikler sayesinde birçok insanın dikkatini çekmektedir. Kişiler için market alışverişlerinde, plajlarda, yürüyüşlerde ya da firmalar için reklam çalışmalarında kullanılmak için üretilmektedir. Bez çanta fiyatlarının belirlenmesini doğrudan etkileyen etkenler bulunmaktadır. Bu etkenler;

  • Kullanılacak olan çantanın kumaş türü
  • Üretilecek olan çantaların ebatları
  • Bez çantaların üzerine basılacak baskı boyutları ve kullanılacak renklerin yoğunluğu

olarak söylememiz mümkündür. MAG Çanta olarak, sektördeki farklı tür ve modellerde bez çanta üretimini gerçekleştirmekteyiz. Ürettiğimiz çantalar doğada kolayca çözülebilen, %100 geri dönüşüme uygun olarak üretilen çantalardır. Ürettiğimiz bez çantaların insan sağlığına herhangi bir zararı bulunmamaktadır. Siz de MAG Çantanın üretmiş olduğu ham bez çantalara sahip olmak için iletişim adreslerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

Bez Çanta

Dikkatinizi Çekebilecek
Diğer Yazılar
Size nasıl yardımcı
olabiliriz?

Üretimlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgilendirme almak için lütfen Mag Çanta iletişim kanallarından bizimle iletişime geçiniz.