Tanıtım çantası, reklam faaliyetleri açısından tasarlanan ve %100 doğal yapıya sahip bez çanta modelleridir. Özellikle rekabetin olduğu sektörlerde tercih edilen bez çantalar, birçok firma için reklam yöntemi olarak kullanılmaktadır.

Tanıtım çantası kullanılarak marka bilinirliğini arttırmak ve daha geniş alanlara ulaşmak isteyen şirketler için önemli bir pazarlama aracıdır. Tek kullanımlık olmamasından dolayı uzun süre tanıtım süreci tekrar edebilmektedir. Birçok pazarlama yöntemlerine göre maliyeti oldukça düşüktür. Bu nedenden dolayı birçok firma bu yöntemi kullanmaktadır.

Fuar Tanıtım Çantası

Fuar belirli tarihlerde ve belirli zaman aralıkları ile gerçekleşen, ticareti geliştirme amacı taşıyan ulusal ve uluslararası gerçekleştirilen ticarete konu olabilecek her sektörden ürün ve hizmetin tanıtıldığı etkinliklere denmektedir. Bu etkinliklerde firmalar ön plana çıkması için tanıtım çantalarını kullanmaktadır. Bir fuar esnasında firmanıza ait baskılı tanıtım çantaları sayesinde insanların dikkatini çekmeniz mümkündür. Bu nedenden dolayı birçok firma tanıtım çantalarını pazarlama aracı olarak kullanmaktadır.

Rekabetin olduğu sektörlerde tanıtım çantalarının oldukça önemi görülmektedir. Maliyetinin düşük olmasından dolayı firmaların reklam maliyetlerinde tasarruf etmesi görülebilmektedir. Fuar çantaları farklı model ve çeşitler ile üretilebilmektedir. Baskı modellerine uygun çanta boyutları seçilmelidir. Mag Çanta tarafından üretilen tanıtım çanta modelleri;

  • Promosyon Bez Çanta
  • Laminasyonlu Bez Çanta
  • İp Büzgülü Ham Bez Kese
  • Baskılı Koton Ham Bez Çanta
  • İmperteks Çantalar

olarak sizlere sunulmaktadır. Dilediğiniz renkte ve baskılı olarak üretilebilen fuar çantaları sizlere, işletmenizi kaliteli şekilde tanıtma fırsatı da sunmaktadır.

Seçim Çantası

Bez çantalar son yıllarda siyasi partilerin propaganda çalışmalarında yer bulmaktadır. Bez çantaların iki yüzüne de baskı yapılabilmesinden dolayı siyasi partilerin reklam çalışmalarında kullanılabilmektedir. Parti logoları ya da sloganları, çantaların yüzeylerine basılarak daha çok kitleye ulaşmasını sağlamaktadır. Maliyetinin de düşük olmasından dolayı birçok parti bu tanıtım ürününü tercih etmektedir.

Son yıllarda çevre kirliliğinin önüne geçilebilmesi için çalışmalar düzenleyen birçok çevreci kuruluşlar gibi partilerde bu olumsuzluğun önüne geçmek istemektedir. Bu nedenden dolayı yapıları %100 doğal olan bez çantalar tercih edilmektedir.

Çevreci bir propaganda çalışması yürüten partiler insanların dikkatlerini çekmektedir. Bez çantaların dayanıklı yapıları sayesinde uzun yıllar tanıtım çalışmaları devam edebilmektedir.

Bu nedenden dolayı son zamanlarda en çok tercih edilen propaganda çalışmalarından biri haline gelmektedir. Seçim çantalarının partilere sağladığı en önemli avantaj, kolay bir şekilde geniş kitlelere ulaşabilmeleridir.

Birçok kişi bu çantaları günlük hayatında kullanacağından dolayı birçok kişi tarafından görülebilmektedir. Bu şekilde tek bir kişi üzerinden birçok kişi tarafından partinizin görünürlüğünü arttırabilmektesiniz. Son zamanlarda dijital pazarlamanın yanında seçim çantaları daha çok dikkat çekmektedir.

Tanıtım Çantası Üreticileri

Son zamanlarda birçok firma tanıtım çantaların reklam aracı olarak kullanmaktadır. Maliyetinin düşük olmasından dolayı ve sürekliliğinin diğer reklam araçlarına göre daha uzun olmasından dolayı tercih edilmektedir. Bu nedenden dolayı birçok firma bez çanta talebinde bulunmaktadır. Kaliteli ve güvenilir üretimler gerçekleştiren Mag Çanta, sektörde sayılı firmalar arasında yer almaktadır.

Müşterilerin istekleri doğrultusunda bez çanta üretimlerini gerçekleştirmektedir. İstenilen logo ve sloganları kullanarak firmaların reklam çalışmalarına yardımcı olmaktadır. Mag Çanta; baskılı bez çanta modellerinde olduğu gibi baskısız bez çanta, ham bez çanta, ipli bez çanta ve kumaş bez çanta gibi birçok ürünün toptan satışlarını gerçekleştirmektedir. Siz de ihtiyaç duyduğunuz ürünün teknik bilgilerini ve güncel fiyatlarını öğrenmek için iletişim adreslerimizden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Reklam Çantası Fiyatları

Firmalar tarafından promosyon çantaları reklam aracı olarak kullanılmaktadır. Bu nedenden dolayı birçok firma bu çantaların fiyatlarını merak etmektedir. Doğal yapıya sahip olan bu çantaların fiyatlarını etkileyen bazı faktörler mevcuttur. Bu faktörler;

  • Seçilen bez çantalarda kullanılan kumaşın türü
  • Üretilen çantanın boyutları
  • Uygulanacak baskının boyutları ve yoğunluğu
  • Bez çantaya ekstra uygulanacak özellikler
  • Talebin seri üretim seviyesine göre uygunluğu

gibi örnek vermemiz mümkündür. Firmamız bünyesinde üretilen çanta modelleri, toptan veya adetli alımlarda fiyat değişikliği görülebilir. Kişiye ya da firmaya özel toplu üretimler zaman almaktadır. Projelerinizde veya iş yerlerinizde kullanmak için, ulaşmak istediğiniz çanta modelleri var ise Mag Çanta üretim hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Toptan çanta talepleriniz için Mag Çanta iletişim adreslerinden bizlere ulaşabilirsiniz. Siparişlerinizle ilgili detay ve sorularınızı danışman ekibimize yönlendirebilirsiniz.

Dikkatinizi Çekebilecek
Diğer Yazılar
Size nasıl yardımcı
olabiliriz?

Üretimlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgilendirme almak için lütfen Mag Çanta iletişim kanallarından bizimle iletişime geçiniz.