Promosyon Bez Çanta Modelleri

Promosyon bez çanta modelleri günümüzde çok yaygın bir kullanım alanına sahip bezden yapılmış doğal çantaların, marka ve işletmeler tarafından reklam tanıtım faaliyetleri için kullandığı modellerdir.

Promosyon bez çanta modelleri üzerine çeşitli baskı teknikleriyle kaliteli baskı yapılmasına imkân tanıdığı ve düşük maliyetli olduğu için çok kısa sürede çok tercih edilen bir ürün olmuştur.

Promosyon Bez Çanta Modelleri Nelerdir?

Bez çantalar, içerisinde herhangi bir katkı maddesi bulunmayan, doğal kumaşlar kullanılarak elde edilen çantalardır. Uzun yıllardır belli alanlarda kullanılan kumaş çantalar son dönemlerde trend haline gelip geniş kullanım alanına kavuşmuştur. Günlük çanta olarak da kullanılan koton çantalar bazı özellikleriyle ön plana çıkıyor.

Bunlar:

  • Doğal kumaştan elde edilmesi
  • Doğaya ve çevreye zararlı olmaması
  • Estetik bir görünüme sahip olması
  • Üzerine farklı türlerde baskı yapılma imkânının olması
  • İyi bir promosyon ürünü olması
  • Hafif, yıkanabilir ve uzun ömürlü olması

Günlük kullanım için çok şık ve tarz bir görüntüye sahip olan bez çantalar, üzerinde boş bir alan olması ve o alana baskı yapılabiliyor olması sebebiyle kısa sürede bir reklam tanıtım ürünü olarak da ilgi çekmeye başladı. Geçtiğimiz senelerde marketlerin ücretli poşet uygulamasına geçmesiyle birlikte firma ve işletmelerin bez çantaları promosyon kampanyalarında kullanmasıyla artan talep her geçen gün daha da artmaktadır. Farklı kumaş ve tekniklerle üretilen bez çantaların çeşitleri vardır.

Nonwoven Tela Çanta

Nonwoven kumaş, dokuma yada örme olmadan liflerin iç içe birbiriyle bağlanmasıyla oluşturulur. İstenilen ebatlarda üretilebildiğinden eczane çantası, market torbası, optik çantası, fuar promosyon çantası, sırt çantası, taşıma çantası gibi geniş alanlarda kullanılabilmektedir.

İmperteks Çanta

Suyu yüzeyinden iten %100 polyester kumaştan üretilen, özellikle baskı canlılığıyla dikkat çeken bir çanta modelidir. İp Büzgülü Sırt Çantası, İmperteks Sırt Çantası, El çantası olmak üzere üç farklı modelde üretilmektedir. Bu çanta modelleri su geçirmeme özelliği sayesinde günlük yaşamın yanı sıra suyla temas ihtimalinin olduğu alanlarda da sıkça tercih edilmektedir.

Koton (Hambez) Çanta

Tamamen doğal malzeme kullanılarak elde edilen kumaştan imal edilen çanta modelidir. Geri dönüşümlü ve doğa dostu olan bu ham bez çantalar, sade görünümleri ve üzerine kaliteli kumaş baskısı yapılabilmeleri sebebiyle çok tercih edilen modellerdendir.

PP Woven Çanta

Dokunmuş polipropilen kumaştan elde edilen, dayanıklığı yüksek ve uygun maliyetli bir kumaştır. Doğal ve çevre dostu çanta modellerinden olan PP Woven çantalara baskı yapılabilmesi için laminasyon yapılması gerekir.

Dikkatinizi Çekebilecek
Diğer Yazılar
Size nasıl yardımcı
olabiliriz?

Üretimlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgilendirme almak için lütfen Mag Çanta iletişim kanallarından bizimle iletişime geçiniz.