Promosyon bez çantalar reklam ve tanıtım faaliyetleri amacıyla tasarlanan ve kullanılan kumaş çanta modelleridir. Bez market çantası, bez alışveriş çantası veya bez market torbası promosyon kumaş çanta türlerindendir.

Promosyon bez çantalar modellerinin kullanılışı giderek yaygınlık kazanmaya başlamıştır. Bez çantaların farklı amaçlarla kullanılmaya başlamasıyla birlikte promosyon ürünü olarak da tercih edilmeye başlanmıştır.

Promosyon Bez Çantalar Nedir?

Öncelikle bez çanta nedir? Sorusuna cevap verelim. Bez çanta, doğal kumaş türleri kullanılarak üretilen çanta türüdür. Bez çantaların kullanım oranı son yıllarda hızlı bir şekilde artmıştır. Bez çanta modelleri günümüzde günlük kullanım alanının dışına çıkabilmiş bir üründür. Farklı amaçlarda bez çantalar kullanılabilmektedir. Son dönemlerde ise promosyon ürünü olarak kullanımı yaygınlaşmıştır. Bez çantalar etkili birer reklam ve tanıtım ürünü olarak kullanılan bir mecraya dönüşmüştür.

Bez çantaların etkili bir promosyon ürünü olmasının iki önemli sebebi bulunmaktadır. Bunlardan birincisi; bez çantaların iki tarafında da geniş ve boş bir alanın bulunmasıdır. Böylesine geniş ve baskı yapılmaya müsait bir alan bulundurması sayesinde markalar logolarını kolayca basabilmektedir. Bez çantaların reklam ürünü olmasında etkili olan diğer sebep ise geçen senelerde çıkan ücretli market poşeti uygulamasıdır. Market poşetlerinin ücrete tabi olmasıyla birlikte bez market çantalarına olan talep artmıştır. Ayrıca bez çantaların uygun maliyetli olması ve organik yapıları da promosyon ürünü olarak kullanılmasında etkili olmuştur.

Promosyon Kumaş Çanta Toptan

Bez çantalar, doğal bitki liflerinden elde edilen kumaşlar kullanılarak üretilir. Kumaşın organik yapıda olması sebebiyle insan sağlığına herhangi bir tehlike oluşturmaz. Plastik poşetlerin aksine içeriğinde herhangi bir kimyasal bileşen yoktur. Bu yüzden gıdalarla temas etmesi plastik market poşetleri gibi tehlike oluşturmaz. Plastik poşetler en çok market alışverişlerinde kullanıldığı için bez çantalar oluşan bu boşluğu doldurmuştur. Marka ve işletmeler son dönemlerde bez çantaları reklam ürünü olarak değerlendirmeye başladı.

Kumaş çantalar promosyon ürünü olarak tercih edildiğinde genellikle toptan olarak temin edilir. Çok sayıda satın alınan bez çantalara marka logosu veya sloganı da bastırılabilmektedir. Mag Çanta olarak birlikte çalıştığımız firmalara toptan bez çanta temini sağlıyoruz. İstendiği taktirde bez çantaların üzerine farklı baskı teknikleriyle baskı da yapabiliyoruz. İhtiyacınız olan toptan market çantası modelleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Promosyon Ham Bez Çantalar

Ham bez kumaş nedir? Sorusuyla başlayalım. Ham bez kumaş, herhangi bir kimyasal işleme tabi tutulmadan üretilen doğal kumaş türüdür. Ham bez kumaş üretiminde doğal bitki lifleri kullanılır. Amerikan bez olarak da bilinen ham bez, %100 pamuktan imal edilebildiği gibi başka ipliklerle karıştırılarak da üretilebilir. Ham bez doğal ve organik bir kumaş türüdür. Ham bez rahat bir şekilde işlenebilir ve boyanabilir. Bu özellikleri sebebiyle bez çanta yapımında en çok kullanılan kumaş türlerindendir.

Ham bez kumaştan farklı türde ve modelde bez çantalar üretilebilmektedir. Ham bez çantalar doğal bir görünüme sahiptir. Sarımsı doğal rengi sayesinde üzerine baskı yapılmadan da kullanılabilir. Ham bez çantalar promosyon ürünü olarak en çok kullanılan çanta türlerindendir. Bu çantaların üzerine kaliteli bir şekilde baskı yapılabilmektedir.

Toptan Bez Market Çantası

Bez çantaların artık hayatın birçok alanında kullanıldığından bahsetmiştik. Bez çantaların günlük kullanım haricinde en çok tercih edildiği alan market çantası veya market torbası olarak kullanılmasıdır. Bez market çantaları plastik çantalar gibi tek kullanımlık değildir. Bez market çantasını uzun zaman güvenli bir şekilde kullanabilirsiniz. Promosyon bez market torbası da aynı şekilde uzun zaman kullanılabilir. Bu yüzden etkili ve kalıcı bir promosyon ürünüdür. Toptan bez market çanta siparişleriniz için Mag Çanta ile iletişime geçmeniz yeterlidir.

Mag Çanta ürünleri doğada kolayca çözülebilen, %100 geri dönüşüme proseslerine uygun olarak üretilen çantalardır. Ürettiğimiz bez çantaların insan sağlığına herhangi bir zararı bulunmamaktadır. Firmamız nonwoven çanta, bez torba, bez poşet, tela çanta, hambez çanta üretimi gerçekleştirmektedir. Uygun fiyatlı toptan bez çanta ihtiyaçlarınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Dikkatinizi Çekebilecek
Diğer Yazılar
Size nasıl yardımcı
olabiliriz?

Üretimlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgilendirme almak için lütfen Mag Çanta iletişim kanallarından bizimle iletişime geçiniz.