Promosyon çanta, reklam ve tanıtım faaliyetleri amacıyla tasarlanmış, tamamen doğal malzemeler kullanılarak üretilmiş bez çanta modelleridir. Son yıllarda siyasi partiler, geniş kitlelere ulaşabilmek için promosyon bez çanta kullanarak propaganda çalışmalarını sürdürmektedir.

Promosyon çanta, viral reklam ve kitlelere ulaşma sürecinde siyasi partilerin en etkili yöntemlerden biri haline gelmektedir. Ham baz çantaların üzerinde baskı yapılabildiği için, farklı partilerin ve sivil toplum kuruluşlarının logo ve talepleri, promosyon çantaların üzerine basılabilmektedir.

promosyon çanta
promosyon çanta

Promosyon Bez Çanta

Promosyon çantaların kullanım alanları genişlemeye devam ederken, çanta sektöründe de alternatif ürünler imal edilmektedir. Reklamcılık alanında konvansiyonel yöntemlerin aksine, mobil reklam alanları bulmak gereksinimi olduğundan, promosyon torbalar, bu alanda da önemli bir rol oynamaktadır. Tanıtım amacıyla temin edilen çantalar çok etkili bir reklam aracı olmanın yanında ulaşılmak istenen geniş kitlelerde ki kalıcılığını da sürdürmektedir.

Promosyon bez çantalar; reklam ve bilinirlik açısından çok yönlü özelliklere sahip olmak durumundadır. Çünkü promosyon olarak dağıtılan herhangi bir nesneden çok daha fazla kullanılabilirliğe sahiptir. Herhangi bir siyasi partinin logosu, sloganları ya da markalara dair tanıtım metinlerinin yer aldığı çantalar, uzun yıllar boyunca kullanılabilmektedir. Çünkü üzerinde yer alan logo ya da metinler kaliteli baskı metotları ile basılmış sağlam çantalar uzun ömürlü bir reklam imkânı sunmaktadır.

Siyasi partilerin istekleri doğrultusunda basılan, slogan ya da logo çeşitleri fuar alanlarında, açılışlarda ve miting alanlarında dağıtıldıktan sonra insanlar tarafından her yerde kullanılmaktadır. Dolayısıyla çanta üzerinde yer alan herhangi bir ürün ya da hizmetin reklam ve bilinirlik süreci de bu sayede başlamış olacaktır. Bu tanıtım amaçlı promosyon çantalar, eğer yüksek kaliteli malzemeler kullanılarak üretilirse kullanım süreleri daha uzun olmaktadır.

MAG Çanta hem ham bez çanta üretiminde hem de promosyon çanta üretiminde oldukça çeşitli bir ürün yelpazesine sahiptir. Çanta siparişlerinizi vermeden önce belirlemeniz gereken; çantanın kullanım amacı, çantanın ölçüleri, reklam için kullanılacak görsel tasarımların yapım aşaması gibi detayları tespit etmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Siz de toptan çanta alımlarınızda kaliteli hizmete bizimle sahip olabilirsiniz.

Toptan ve Promosyon Bez Çanta Modelleri

Promosyon bez çantalar taşınabilir olmasından dolayı başarılı bir tanıtım aracıdır. Bu nedenden dolayı siyasi partinizi geniş kitlelere duyurabilme özelliklerine sahiplerdir.  Ancak bez çanta modellerini seçerken kullanımı kolay modeller seçmeniz daha uygun olmaktadır. Mag çanta tarafından üretilen bez çanta modelleri;

 • İmperteks Çantalar
 • El çantaları
 • İp Büzgülü Sırt Çantaları
 • Ultrasonik Kaynaklı 3D Fuar Çantaları
 • Lamineli Bez Çantalar
 • Parlak Laminasyonlu PP Woven Çantalar
 • Baskılı Koton Ham Bez Çantalar
 • İp Büzgülü Ham Bez Keseler

olarak sizlere sunulmaktadır. İstekleriniz doğrultusunda partinizin logosu, sloganı ya da renkleri kullanılarak baskı yapılabilmektedir. Üzerine tasarım uygulanabilecek bu modeller için kullanılacak kumaşları, toptan şekilde ölçeklendirebilirsiniz. Seri üretim alanında vereceğiniz bu siparişler ile hem çok sayıda ürün sahibi olabilir hem de reklam maliyetinden tasarruf edebilirsiniz. Çanta ve kumaş modelleri için detaylı bilgilere sahip olabilmek için Mag Çanta iletişim adreslerinden bize ulaşabilirsiniz.

Promosyon Çanta İmalatçıları

Türkiye ve dünya genelinde çeşitli firmalar ham çanta üretiminde toptan satışlar yapabilmektedir. Sektör içerisindeki tecrübesi ile çeşitli ürünlerle hizmetlerine devam eden Mag Çanta ise özellikle kaliteli ürün ve sorunsuz teslimat konularındaki hassasiyetleriyle çalışmalarına devam etmektedir. Siz de Mag Çantanın ürün kataloğunda yer alan promosyon bez çanta, ham bez çanta, promosyon el çantası ürünleri hakkında bilgi almak ve siparişlerinizi vermek için, iletişim adreslerimizden bizimle irtibat kurabilirsiniz.

Promosyon Çanta Fiyatları

Mag Çanta; ürettiği ham bez çantaların üzerinde tasarım ve işlemeler yaparak markanıza değer katıyor. Promosyon torba kategorisinde yer alan çantalar için siz de firmanıza ait olan görsel ve yazılı değerlerinizi çantaların üzerinde sergileyebilirsiniz. Çanta fiyatlarını etkileyen birden fazla faktör bulunmaktadır:

 • Tercih edeceğiniz çantanın üretiminde kullanılacak olan hammadde
 • Üretilecek olan çantanın ölçüleri
 • Çanta üzerinde uygulanacak olan reklam görsellerinin tasarımı
 • Çantanın siparişi için verilen adedin seri üretime uygun olması

gibi faktörler, fiyatları etkilemektedir. Mag Çanta olarak, sektördeki farklı tür ve modellerde bez çanta üretimini gerçekleştirmekteyiz. Ürettiğimiz çantalar doğada kolayca çözülebilen, %100 geri dönüşüme uygun olarak üretilen çantalardır. Ürettiğimiz bez çantaların insan sağlığına herhangi bir zararı bulunmamaktadır. Sizde bu çantalar sayesinde, siyasi partinizin ya da firmanızın geniş kitlelere ulaşabilmesi için Mag çanta iletişim numaralarından bizlere ulaşabilir, fiyat konusunda detaylı bilgi alabilirsiniz.

Dikkatinizi Çekebilecek
Diğer Yazılar
Size nasıl yardımcı
olabiliriz?

Üretimlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgilendirme almak için lütfen Mag Çanta iletişim kanallarından bizimle iletişime geçiniz.