Seçim çantası, partilerin geniş kitlelere ulaşabilmesi için tasarlanmış, tamamen doğal malzemelerden üretilmiş bez çanta modelleridir. Son yıllarda siyasi partiler, çevreci bir propaganda yürütmeyi planladıklarından dolayı, miting alanları ve propaganda süreçlerinde, bez çantalara ilginin arttığı tespit edilmektedir.

Seçim çantası üzerine partilerin logosu ya da sloganları dahilinde estetik baskılar yapılabilmektedir. Bu sayede viral reklam ve geniş kitlelere ulaşma sürecinde, bez çanta ile reklam uygulaması, en etkili yöntemlerden biri haline gelmektedir. Bez seçim çantası her yerde kullanılmaya uygun şekilde üretildiği için partilerin logosu ya da parti sloganı hızlı bir şekilde birçok kişi tarafından görülebilmektedir.

Seçim Bez Çanta

Seçim çantaları günümüzde birçok yerde kullanılabilecek şekilde üretilmektedir. Siyasi partilerin istekleri doğrultusunda üretilen çantalar çeşitli fuarlarda, açılışlarda ve miting alanlarında insanlara dağıtılmaktadır. Bu sayede bez çantaların üzerindeki logo ve slogan geniş kitlelere ulaşabilmektedir ve bilinirlik süreci de giderek artmaktadır. Seçim çantalarının kaliteli bir şekilde üretilmesinden dolayı kullanım süresi oldukça uzundur. Bu nedenden dolayı parti reklamları uzun yıllar devam edebilmektedir.

Seçim çantası bir reklam aracı olduğundan dolayı birçok partinin tercih etmesine neden olmaktadır. Dağıtılan bez çantalar günlük hayatta kullanılabilmektedir. Öğrencilerin kullanabilmesi için üretilen modeller mevcuttur. Öğrenciler kitaplarını çantasıyla taşıdığında üniversitede bulunan binlerce öğrenci sürekli etkileşim içinde oldukları için o çanta ile siyasi partinizin bir kolu o üniversiteye kadar ulaşmış olur. Öğrenci bir halk kütüphanesine gittiğinde veya bir restoranda yemek yediğinde ve yine oradaki insanlar çantayı ve partinizin logosunu görüp sizden kolayca haberdar olur. Bu çalışmalar sayesinde milyonlarca kişiye ulaşabilmeniz mümkün olmaktadır. Seçim çantasının siyasi partilere sağladığı avantajlar;

 • Seçim çantaları kullanımı maliyeti düşürür
 • Geniş kitlelere ulaşmanızı kolaylaştırır
 • Çantanın kalitesine göre uzun yıllar partinizi ön plana çıkartır
 • Çevreci bir görünüm sağlarsınız

gibi örnekler verilebilmektedir.

Muhtar Seçim Çantası

Son yıllarda mahalle muhtarları arasında rekabetin artmasından dolayı bu çalışmalara ilginin yoğun olduğunu söylememiz mümkündür. Yapısı tamamen doğal olan bu çantalar sayesinde mahalledeki insanlara kolaylıkla ulaşılabilmektedir. Maliyetinin düşük olmasından dolayı birçok muhtar adayı bu yöntemi tercih etmektedir.

Muhtar seçim çantalarının etkili olmasının en önemli sebebi, bez çantaların iki tarafına da baskının yapılabilmesinden kaynaklanmaktadır. Boş alanlara resminizi ve sloganlarınızı basmanız mümkündür. Böylesine geniş ve baskı yapılmaya müsait bir alan bulundurması sayesinde muhtarlar sloganlarını kolayca basabilmektedir. Organik bir yapıya sahip olan bu çantalar, sizin mahalle insanlarına çevreci bir muhtar adayı olduğunuzu gösterebilmektedir. Mag çanta olarak size sunulan bu ürünler hakkında detaylı bilgi ve fiyat listesini öğrenmek için iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Seçim Promosyon Çanta

Seçim için üretilen promosyon çantalar, doğal bitki liflerinden elde edilen kumaşlar kullanılarak üretilmektedir. Kumaşların organik yapıda olması sebebiyle insan sağlığına hiçbir şekilde zarar vermemektedir. Kaliteli kumaşlar kullanılarak üretilmektedir. Bu nedenden dolayı uzun yıllar partilerin tanıtımını sürdürülebilmektedir. En etkili seçim çalışması arasına gire promosyon çantalar son zamanlarda oldukça ilgi görmektedir. Mag Çanta olarak seçim zamanında sizlere bu imkânı sunabilmek için çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Kaliteli kumaş ve baskılarla partilerinizin tanıtımlarını doğaya zarar vermeyen çantalar sayesinde yapabilirsiniz. Seçim için kullanılan promosyon çanta modelleri;

 • İmperteks Çantalar
 • Koton (Hambez) Çantalar
 • Nonwoven (Tela) Çantalar
 • PP Woven Çantalar

olarak sizlere sunulmaktadır. Sizde bu çantalar sayesinde seçim propagandanızı ileri seviyelere götürmek istiyorsanız Mag Çanta iletişim numaralarından bizlere ulaşabilirsiniz.

Promosyon Reklam Çantası Fiyatları

Promosyon reklam çantalarına son yıllarda ilginin artmasından dolayı birçok çeşit ve model tercih edilerek üretilmektedir. Promosyon çanta modelleri dayanıklı ve canlı baskılar sayesinde firmanızı birçok insana ulaştırabilmektedir. Promosyon çanta fiyatlarını etkileyen birçok etken bulunmaktadır. Bu etkenler;

 • Seçilen bez çantanın üretiminde kullanılan ham maddenin maliyeti
 • Üretilecek çantanın kalıp boyutları
 • Çantanın iki yüzüne de uygulanacak baskının boyutu
 • İstenilen çantanın adedinin seri üretime uygun olması

gibi birçok etken fiyatları değiştirebilmektedir.

Mag Çanta olarak ham bez çanta, toptan bez çanta, market alışveriş çantası gibi ürünler için baskılı ve baskısız seçenekler üretiyoruz. Tercihinize bağlı olarak firmanızın logosunu veya markanıza ait bir ikonu torbaların üzerine bastırabileceğiniz gibi; ayrıca talepleriniz doğrultusunda, kişiselleştirebilir ürün olarak, hayal ettiğiniz herhangi bir tasarımı da alışveriş torbalarının üzerine bastırabilirsiniz. Siz de bu çantalara sahip olmak için Mag Çanta’nın iletişim adreslerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Dikkatinizi Çekebilecek
Diğer Yazılar
Size nasıl yardımcı
olabiliriz?

Üretimlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgilendirme almak için lütfen Mag Çanta iletişim kanallarından bizimle iletişime geçiniz.