Bez çanta dikimi herhangi bir şirket veya özel bir etkinliğin tanıtımını yapmak için en sık üstlendiğimiz üretim etkinliklerinden biridir. Markaların tanıtımının, insanların yanlarında sıkça taşıdığı bir aksesuarın üzerinde yer alması markalar için eşsiz bir destektir. Çünkü imaj neredeyse her şeydir.

Bez çanta dikimi sürecinde kullandığımız yenilikçi üretim yöntemleri ve bugüne kadarki referanslarımız, markanızın prestijine prestij katmak için bizi niçin tercih edeceğinize dair önemli birçok ayrıntıyı içerir.

Şirkete/Markaya/Etkinliğe özel çantalar ile reklam yapmak çok kolay ve çok etkili bir yöntemdir. Çünkü insanların içinde herhangi bir şeyi güvenle taşıyacakları çantanın sağlamlığı kadar görünümü de önemlidir. Çantada yer alan tanıtımlar eşsiz tasarımlarla birleştiğinde akılda kalıcılık sağlar ve dolayısıyla bilinirlik büyük ölçüde artırılır. Eğer etkili bir reklam stratejisi arıyorsanız bu, sektörde yer edinmiş favori seçeneklerden biridir.

Taşınabilir Reklam: Çanta

Üzerinde tanıtımların yer aldığı çantalar, reklamı yapılmak istenen markayı, ürünü, hizmeti, etkinliği ya da kişiyi yansıtır. Görünürlüğün artması aynı zamanda ulaşılabilirliğe de büyük katkı yapar.

Fuarlarda veya başka birçok etkinlikte verilen çantalar genellikle başka nesnelerle birlikte verilir. Üretimini yaptığımız promosyon ürünlere web sitemizden ulaşabilir, daha fazla bilgi için bizimle e-posta ya da telefonla iletişime geçebilirsiniz.

Bu promosyon ürünler reklamın etkilerini artırmak ve marka imajını pekiştirmek için kullanılır. Ancak bütün bu promosyonların, tanıtım için dağıtılmış kitle tarafından kullanılması için çok kaliteli bir malzemeden yapılmış olması gerekir.

Bunların yanı sıra, kişiselleştirilebilir olan bu özel tasarım çantalar sadece tanıtım etkinliklerinde promosyon olarak değil, alışveriş yapılan herhangi bir yerde de satıcılar tarafından müşterilere temin edilebilir.  Eğer uygun tasarım ve boyutlarda ise bu çanta, müşteriler tarafından günlük kullanımlarda da tercih edilecek ve herhangi bir şeyi taşımanın en iyi yolu olarak görülecektir. Bu da bilinirliğinizin sürekliliğine katkıda bulunak, aynı zamanda çantanın işlevselliğini de markanız bazında gözler önüne serecektir.

Bez Çanta Dikimi Malzemeleri

Bez çanta dikimi için kullandığımız malzemeler çok farklıdır. MAG Çanta çok kaliteli malzemeler kullanır ve tasarımlarını bu malzemeleri kullanarak yaratır. Doğa dostu üretim yapıyor olmamız da bundan ileri gelir.

Bez çantalarımız polipropilen malzemeden, geri dönüşüme tamamen uygun bir yapıda üretilir. Hem esneme katsayılı hem de esneklik taşımayan farklı türlerde çantalarımız bulunur. İster tek kullanımlık ister uzun ömürlü olarak tasarlanan modeller ile de müşteri talepleri doğrultusunda üretim yaparız.

Ham Bez Çanta

Dikkatinizi Çekebilecek
Diğer Yazılar
Size nasıl yardımcı
olabiliriz?

Üretimlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgilendirme almak için lütfen Mag Çanta iletişim kanallarından bizimle iletişime geçiniz.