Baskısız bez çanta son zamanlarda çok talep edilen ve tekstil piyasasında rağbet gören ürünlerden bir tanesi. Hem dayanıklı olması hem de makul fiyatlardan satılıyor olması bu durumun önde gelen sebepleri arasında yer alıyor.

Baskısız bez çanta; kullanım alanı olarak da geniş ve farklı alanlarda kullanım kolaylığı sağlıyor. Gündelik kullanım amacıyla satın alınabildiği gibi çok uygun olması sebebi ile genç girişimcilerin de üretim aksesuarları açısından ilgisini çekebiliyor.

Aynı zamanda tasarımcıların da kendine özgün bir şekilde tasarlamak istedikleri fikirleri, çantaya uygulayarak sektöre girmelerini sağlayabildiği için de popülerliğini arttırarak devam ettiriyor Ham bez çantaların doğa dostu materyalden üretilmiş olması, günümüzde önemli bir problem haline gelmiş olan çevre problemine de çözüm sunduğu için sadece bir tüketim malzemesi olarak değil; geri dönüşüm taraftarları ve çevreci hassasiyeti olan kesimler için de önemli bir taşıma aracı olarak ön plana çıkıyor.

Baskısız Bez Çanta Toptan

Bez çanta gündelik hayatta meslek, cinsiyet ve yaş fark etmeksizin herkesin işine yarayan bir aksesuar/araç olarak bilinmektedir. Hitap ettiği geniş kesim sebebi ile üretici, aracı firma ve satıcılar için bir cazibe merkezi, önemli sektör araçlarından bir tanesi haline gelmiştir.

Bez çantaların tekil kullanıcılara sunularak geniş hacimli ticari başarı elde etmek mümkündür. Çantalar kalıcı olması sebebi ile fazlaca tercih edildiği gibi; aynı zamanda uygun maliyette alternatiflerinin sunulmasından dolayı sirkülasyona sahip olan bir ticari metadır.

Peki bu ticari girişim, tasarımlarınızın yer aldığı geniş çaplı taşınabilir bir reklam platformu ya da eşantiyon malzemesi olarak pazarlama aracılığında bez çanta kullanımı için çok sayıda sipariş vermek mümkün mü?

Mag Çanta olarak söz konusu olan geniş hacimli siparişlerinizi ve Baskısız Bez Çanta Toptan taleplerinizi karşılıyoruz. Ankara merkezli olarak devam ettirdiğimiz toptan çanta satışı hizmetlerimizi ülke genelinde; talep edilen detaylar, bilgiler ve sipariş sayısına uygun olarak temin ediyoruz.

Siz de toptan bez çanta siparişleriniz için bize ulaşabilirsiniz.

Baskısız Bez Çanta Fiyatları

Bez çantaların farklı boyut ve kumaş özelliklerine göre fiyatları değişkenlik göstermektedir. Bazı ham bez çanta kumaşı Amerikan çadır bezine yakın bir kalınlıkta olabildiği gibi bazısı da daha ince bir dokuya sahiptir.

Kumaş elde edilirken farklı dokuma teknikleri kullanıldığı için, bazı çantalar daha sıkı ve sert bir görünüme sahipken, bazı çantalar da daha seyrek dokuma işlemiyle elde edildiği için boşlukları daha fazla ve yumuşak olabilmektedir. Dolayısıyla, daha sıkı dokunmuş olan kalın bez çanta fiyatı daha yüksek olarak karşımıza çıkmaktadır.

Fiyat farkına neden olan bir diğer mesele de bez çantanın boyutlarıdır. Bez çanta boyutu, isteğe göre belirlenip dikilebilir. Fakat bu durumda baskısız bez çanta toptan alımlarda daha yüksek sayılarda çanta siparişi vermek gerekmektedir.

Standart bez çanta boyutları genellikle şu şekildedir:

  • 35 cm X 40 cm
  • 25 cm X 35 cm
  • 40 cm X 40 cm
  • 35 cm X 45 cm

Bazı modellerin alt kısmında körük de bulunmakta, bu sayede çantanın içine daha çok eşya koyabilme imkanı doğmaktadır. Bu tür çantalar genelde bez market çantası olarak kullanılmaktadır. Bu modellerin ebatları da genellikle

  • 35 cm X 40 cm X 10 cm
  • 48 cm X 41 cm X 10 cm şeklinde olmaktadır.

Organik Ham Bez Çanta Kumaşı

Baskısız bez çanta alırken, satın alınan ürünün kesinlikle doğaya zarar vermeyen bir yapısı olduğunu unutmamak gerekir. Petrol bazlı ürünlerin doğada çok uzun sürelerde çözündüğü artık bilinen bir gerçektir. Örneğin; market alışverişlerinde kullanılan plastik poşetlerin doğada tamamen çözünmesi yaklaşık 1000 yıl sürmektedir. Ham bez çantanın dünya genelinde daha çok kullanılmaya başlanmasının en önemli nedeni budur. Son dönemde Türkiye’de uygulanmaya başlanan plastik poşetlerin ücrete tabi olması, kuşkusuz petrol bazlı ürünlerin daha az kullanılmasını teşvik etmek adına önemli bir adım olarak ön plana çıkar.

Bez çantalar, laminasyonlu ve laminasyonsuz olarak iki farklı türde üretilmektedir. Laminasyonlu bez çantalar da kendi içerisinde nonwoven ve jüt olmak üzere iki farklı gruba ayrılmaktadır. Çantanın dış yüzeyinde gerçekleştirilen farklı işlemler sonucu oluşan bu ürün kategorileri, kullanım amacına göre doğru tercih yapılmasını gerektirmektedir. Dolayısıyla, baskısız bez çanta alırken üreticiden ayrıntılı bilgi talep etmeyi unutmamak gerekmektedir.

Bu aşamada Mag Çanta sizlere sektör içerisindeki deneyim ve bilgilerini paylaşarak, çalışmalarınızda kullanacağız bez çantalar hakkında detaylı bilgileri sizlere sunar.

Dikkatinizi Çekebilecek
Diğer Yazılar
Size nasıl yardımcı
olabiliriz?

Üretimlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgilendirme almak için lütfen Mag Çanta iletişim kanallarından bizimle iletişime geçiniz.