Paket servis çantası günümüzde pek çok işletme tarafından, yiyecek veya içeceklerin pratik bir şekilde taşınması için tercih edilmektedir. Bu noktada, çantanın taşıma kapasitesi ve yiyeceğin ısısını mümkün olduğunca uzun süre muhafaza etmesi önemlidir.

Paket servis çantası “mockups” işlevsellik açısından bir rekabet içindedir. Özellikle de ısı yalıtımı durumu, yiyeceklerin ısısını en az seviyede kaybetmesini sağlayacağından belirleyici niteliktedir. ”Takeaway insulated bag” “mockup” bu ihtiyaca hitap etmektedir.

Paket Servis Kağıt Torba

Kâğıt ya da karton malzeme kullanılarak üretilen bu çantalar oldukça hafif ve kolay taşınabilen bir yapıdadır. Ayrıca yiyeceklerin kolayca taşınması ve sıcaklıklarını koruması için de uygundur. “Brown paper bags”/ “Kahverengi kağıt torbalar” en çok tercih edilenler arasında yer almaktadır.

Restoran, kafe veya pastane gibi işletmelerin müşterilerine sunduğu en önemli hizmetlerden biri de paket servistir. Bu hizmet araba ya da motosiklet ile yapılabileceği gibi yakın mesafeler için yaya olarak da yapılabilmektedir. Böylelikle pek çok kişi veya kurum, belirtilen adreslere yiyecek, içecek siparişleri verebilmektedir.

Termal taşıma çantası olarak da bilinen pek çok çanta tipi paket servis için son derece kullanışlı olabilir. Ayrıca bu çantalarda nonwoven kumaş türü de tercih edilebilmektedir. Şirketlerin yanı sıra bireysel kullanım için de uygun çantalar arasındadır.

Son yıllarda gittikçe yaygınlaşan, evlere veya işletmelere hizmet veren online market alışveriş uygulamaları sayesinde siparişler dakikalar içinde teslim edilebilmektedir. Kaliteli bir “carrier bag” müşterilerde de iyi bir marka izlenimi oluşturacaktır. Bu çantalar “takeaway delivery bag” ismiyle de bilinirler.

Paket Servis Çantası Toptan Satış

“Paket servis çantaları” işlevsellikleri ve uygun maliyetleri yanında, iyi de bir tanıtım aracıdır. “Takeaway bags with logo” sayesinde firmalar daha akılda kalıcı olabilir. İyi tasarlanmış şık bir logo, müşterilerin de ilgisini ve dikkatini çekmeyi başaracaktır.

İşletmeler hem siparişleri taşımak hem de kendi tanıtımlarını en iyi şekilde yapmak amacıyla bu çantalara veya poşetlere ihtiyaç duymaktadır. Logo ambleminin yanı sıra çeşitli sloganlar da bu ürünlerin üzerinde yer alabilir. Genellikle firmalar bu çantalar aracılığıyla iletişim bilgilerini de paylaşmaktadır.

Takeaway” için tercih edilen “bag mockup”, üzerine kolay baskılar yapılabilecek ve pratik bir kullanım deneyimi sunan seçenekler arasından tercih edilmelidir. Mag Çanta, pek çok alanda doğa dostu çanta çözümleriyle öne çıkmaktadır. Detaylı bilgiler ve satın alım talepleriniz için web sayfamızdaki iletişim bilgilerimiz üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Dikkatinizi Çekebilecek
Diğer Yazılar
Size nasıl yardımcı
olabiliriz?

Üretimlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgilendirme almak için lütfen Mag Çanta iletişim kanallarından bizimle iletişime geçiniz.