Baskılı Bez Çanta Toptan

Baskılı Bez Çanta Toptan

Baskılı bez çanta toptan siparişlerinizle doğayı kirletmeyen kumaştan yapılmış çantalara çok uygun fiyatlarla ulaşabilirsiniz. Çantaların üzerine ister markanızın logosunu ister başka bir tasarım ekleyerek dikkat çekebilirsiniz.

Baskılı bez çanta toptan alımlarda önemli avantajlar sağlar. Mag Çanta olarak birlikte çalıştığımız firmalara sunduğumuz çanta çeşitleri ve baskı çözümleriyle her türlü toptan çanta ihtiyaçlarına çözüm üretiyoruz.

Baskılı Bez Çanta Toptan Satış

Günümüzde bez çantaların kullanım alanları ve kullanım oranları büyük miktarda artış göstermektedir. Bunun önemli sebeplerinden biri kuşkusuz geçen senelerde marketlerde uygulanmaya başlanan ücretli poşet uygulamasıdır. Bu uygulama geçişle birlikte marketler eskiden müşterilerine ücretsiz verdiği plastik poşetleri artık ücret karşılığı vermeye başladı. Çevre kirliliğine önlem kapsamında başlayan bu uygulamayla plastik poşet kullanımında önemli ölçüde düşüş yaşandı. Bununla birlikte doğal malzemeden yapılan bez çanta kullanımı da büyük bir oranda arttı.

İnsanların kumaş veya tela olarak bilinen çantalara yönelmesiyle birlikte markalara ve firmalara da kendi reklamlarını yapacakları, kullanım alanı oldukça geniş olan bir mecra doğmuş oldu. Böylece markalar kendi logolarını tela bez çantalara uygulayarak kullanım ömrü uzun ve kullanışlı bir ürünü tüketicilerine sunma imkânı elde etti.

Baskılı Bez Çanta Özellikleri

Baskılı bez çantalar tamamen doğal ürünlerden, doğaya zararı bulunmayan ve geri dönüşümü çok kolay kumaştan üretilmektedir. Yaygın kullanım alanı olan bez çantaların öne çıkan diğer özellikleri ise şöyle:

  • Oldukça tarz ve şık bir görünüme sahiptir
  • Markalar için ideal bir reklam alanıdır
  • Temizlenmesi ve yıkanması oldukça kolaydır
  • Herhangi bir katkı maddesi veya alerjen madde içermez
  • Bakteri oluşumu gerçekleşmez
  • Tüylenme veya pamuklanma olmaz
  • Oldukça sağlam ve kullanışlıdır
  • Buruşma ve kırışmaya karşı dirençlidir

Mag Çanta Farkı

Biz Mag Çanta olarak, müşterilerimize baskılı bez çanta yanında pek çok farklı promosyon çözümleri de sunmaktayız. İsteğe göre baskılı kağıt çanta, nonwoven mutfak önlüğü, mama önlüğü, nonwoven damacana kılıfı, el geçmeli ve ip kulplu şişe kesesi, gamboç gibi pek çok ürüne istediğiniz tipte baskıyı gerçekleştiriyoruz.

En son teknoloji baskı teknikleri kullanarak doğru kumaşa doğru uygulamaları gerçekleştiriyoruz. 8 yıllık tecrübemiz ve alanında uzman çalışanlarımızla promosyon ve baskı çözümleri sunuyoruz.

Menü