Toptan Market Çantası siparişlerinizi Mag Çantanın zengin ürün kataloğundan seçim yaparak verebilirsiniz. Market sektöründe önemli bir maliyete sahip olan poşetler, bez torbalar ve market çantaları için siz de en avantajlı fiyatlar ile yüksek sayıdaki siparişlerinizi bize emanet edebilirsiniz.

Toptan Market Çantası kullanımları özellikle son yıllarda alternatif modeller ile sunulmaya başlandı. Özelikle son yıllarda yaşanan pandemi koşulları sebebi ile milyonlarca kişinin ihtiyaç duyduğu kişisel market torbaları da perakende şekilde satışa sunuldu.

Naylon market torbalarının yanında yer alması artık bir zorunluluk haline gelen bez torba ve market çantaları için de yeni arayışlar başladı. Bu gelişmeden sonra siparişleri arasında bez torbalara da yer veren marketler için mobil yeteneği yüksek olan yeni reklam mecraları oluştu.

Katlanabilir Alışveriş Çantası

Market poşetleri arasında yer alan kumaş çantalar birden fazla kullanıma uygun olduğu için tercih edilen modeller oluyor. Kumaş bez çantaların içerisinde yer alternatifler dahilinde de en çok tercih edilen modellerin ilk sıralarında katlanabilir alışveriş çantaları gelmektedir. Fazla yer kaplamadıkları ve geniş hacimde eşya taşıması yapabildikleri için tercih edilen modeller arasında yer alan katlanabilir çantalarda da baskılı ve baskısız olmak üzere iki farklı seçenek yer alır.

Katlanabilir alışveriş çantası dışında ürün kataloğumuzda yer alan bazı modeller ise şu şekildedir:

 • Nonwoven (tela) çantalar:
 • İmperteks çantalar
 • Koton (ham bez) çantalar
 • PP woven çantalar
 • Fide torbaları

Aynı zamanda Pamuklu Market Çantası olarak da bilinen model için bazı avantajlara sahip olmak mümkündür. Pamuklu Market Çantası modelleri; Doğal kumaştan elde edilmesi, doğaya ve çevreye zararlı olmaması, estetik bir görünüme sahip olması, başarılı bir promosyon ürünü olması ve aynı zamanda yıkanabilirken uzun ömürlü olması sebepleriyle tercih edilmektedir.

Ham Bez Çanta Toptan

Bez çanta siparişleri için yüksek sayıda yapılacak olan her sipariş için doğrudan Mag Çantanın uzman ekibi ile görüşme sağlayabilirsiniz. Ürün kataloğunun başında bulunan ham bez çanta için toptan alımlar yapılabilmektedir.

Bu siparişin akabinde de kişiselleştirilmiş ürün istemeniz halinde hem tasarım yapılması alanında hem de ölçü ve estetik detaylar hakkında teknik desteğe sahip olabilirsiniz.

Ham bez çanta satın alırken aynı zamanda yeni bir ticari meta ya da manevi bir anlamı olan kişiselleştirilebilir ürüne sahip olursunuz. Bez çantaları baskısız olarak aldığınızda üzerini istediğiniz gibi boyama imkanınız da olmaktadır. Bu ürünlerde doğa dostu tekstil boyası kullanıldığı takdirde, bu kumaşlarda çok iyi sonuçlar alınabilmektedir.

Baskılı Bez Çanta Toptan

Çanta alımlarında en önemli kararlardan bir tanesi, çantanın kullanım amacı olmaktadır. Sadece taşıma için kullanılması talebiyle verilen çanta siparişlerinde, çantanın ham maddesi, ölçüleri ve kalitesi yeterli olmaktadır. Fakat alınacak çantanın aynı zamanda bir reklam alanı olarak da kullanılması isteniyorsa, burada verilecek olan her karar, başarı için önem arz etmektedir.

Baskılı modellerde iki farklı yöntem izlenebilmektedir.

 • Kendi tasarımınız, kişisel imzanız ya da markanıza ait görsellerin yer aldığı bir tasarım belirleyebilirsiniz.
 • Belirlediğiniz tasarım elinizde hazırda yoksa, fikir aşamasındaysa, tasarımcılar eşliğinde projelendirilen görselin baskısını yapabilirsiniz.

Toptan Market Çantası Fiyatları

Market çantası için tercih edilecek poşetlerin, torbaların, çantaların maliyet tutarı her sipariş için farklılık gösterebilmektedir. Yüksek hacimli seri imalatlar için en avantajlı fiyatlara sahip olmak için Mag Çanta’nın ilgili departmanı ile iletişime geçebilirsiniz.

Market çantası siparişlerinde önemli olan bazı kriterler, fiyatları doğrudan etkilemektedir.

 • Çanta üretiminde tercih edilecek olan hammadde,
 • Çanta yapım aşamasında tercih edilen ölçüler,
 • Standart veya özel olmak üzere tercih edilecek olan çanta ölçüleri,
 • Ham Bez Çanta, baskılı (tasarımlı) bez çanta, baskısız bez çanta gibi tercihler; fiyatları doğrudan etkilemektedir.

Siz de toptan market çantası, ham bez çanta, baskılı ve baskısız çantalarınızın siparişini vermek bizimle iletişime geçebilirsiniz. Siparişlerinizden önce, çalışmalarınız için kullanacağınız modelin ölçüleri ve teknik bilgileri hakkında sorularınızı yönlendirebilirsiniz.

Dikkatinizi Çekebilecek
Diğer Yazılar
Size nasıl yardımcı
olabiliriz?

Üretimlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgilendirme almak için lütfen Mag Çanta iletişim kanallarından bizimle iletişime geçiniz.