Plaj Çantası

Plaj Çantası

Plaj çantası yaz aylarında denizde veya havuzda yüzmek için gerekli malzemeleri taşımak amacıyla tasarlanan çantalardır. Bez plaj çantaları ise son dönemlerde giderek popülerleşen çantalar olarak ön plana çıkıyor.

Plaj çantası olarak kullanılan bez çantaları suya dayanıklı kumaşlardan üretilir. Böylece çantadaki eşyalarınızı sudan koruyabilirsiniz. Koton kumaşın kullanıldığı plaj çantaları suya dayanıklı doğal bez çanta türleridir.

Bez Plaj Çantası

Yazın en güzel taraflarından biri şüphesiz deniz ve havuz keyfi yapılabiliyor olmasıdır. Yaz mevsiminde sahile veya havuza giderken yanımıza birçok malzeme almamız gerekir. Bunlar genellikle; havlu, terlik, cüzdan, mayo gibi eşyalardır. Plaja giderken normal çantalara bu kadar eşya sığdırmak zordur. Bu yüzden daha geniş ve suya karşı dayanıklı malzemeden üretilmiş çantalara ihtiyaç duyulur. Plaj çantaları da bu amaçla tasarlanır. Plaja, sahile veya havuza giderken gerekli tüm malzemeleri alabilecek kapasitede, suya dayanıklı çantalar.

Günümüzde çok farklı plaj çantaları tasarlanmaktadır. Bu çantalar farklı materyallerde üretilebilmektedir. Fakat özellikle son dönemlerde bez çantalar en çok tercih edilen çanta modelleri arasına girdi. Hem günlük kullanım hem de belli amaçlarla bez çantalar kullanılabilmektedir. Bez çantaları kullanıldığı bir diğer alan ise plajda kullanmak üzere tasarlanan bez plaj çantalarıdır. Bez plaj çantaları doğal kumaş türleri kullanılarak elde edilen çantalardır. Bez plaj çantaları hafif, doğal ve şık bir görünüme sahiptir.

Bez Plaj Çantası
Kumaş Plaj Çantaları

Kumaş Plaj Çantaları

Kumaş çanta nedir? Sorusuna cevap vererek başlayalım. Kumaş çanta, çeşitli kumaş türleri kullanılarak tasarlanan çanta modelleridir. Kumaş çantalarda kullanılan malzemeler doğal yollarla elde edilir. Doğal bitki liflerinin kullanıldığı bez çantalar insan sağlığına herhangi bir tehlike oluşturmaz. Kumaş çantalar ayrıca doğa dostu ürünlerdir. Kumaş çantalar doğada kolayca çözünebilir ve doğaya herhangi bir kalıcı zarar vermez. Bu özellikleri dolayısıyla bez çanta kullanımı kısa sürede artmıştır.

Kumaş çantaların kullanım oranının artmasıyla birlikte farklı modellerde bez çantalar da üretilmeye başladı. Kumaş plaj çantaları da bu bağlamda tasarlanan yeni çanta modelleridir. Kumaş çantalar plaj çantaları olarak kullanıma oldukça müsaittir. Çünkü kumaş çantalar istenilen büyüklükte tasarlanabilmektedir. Ayrıca suya karşı dirençli kumaştan imal edilmeleri sayesinde eşyalarınız güvende olur. Ayrıca kumaş plaj çantaları sade ve oldukça şık bir görünüme sahiptir.

Desenli Bez Plaj Çantaları

Bez çantalar çok kısa bir sürede hayatımızın bir parçası haline geldi. Başlangıçta günlük kullanım amacıyla yaygınlaşmaya başladı. Sade ve doğal görünümleriyle kısa sürede birçok insan tarafından tercih edilmeye başlandı. Daha sonra artan çevre bilinci ve market poşetlerinin ücretli olması sebebiyle market çantası olarak da kullanılmaya başladı. Bez çantaların plaj çantaları olarak kullanılmaya başlaması da uzun sürmedi.

Biz Mag Çanta olarak bez çanta üreticisiyiz. Farklı türde ve modellerde bez çantaların imalatını gerçekleştiriyoruz. Tasarladığımız son ürünlerden bir tanesi de desenli plaj omuz çantasıdır. Desenli plaj omuz çantamız %100 pamuklu ham bez astara sahiptir. Suya karşı dayanıklıdır. Ayrıca çanta pamuklu kordon askısı sayesinde kolayca taşınabilmektedir.

Desenli Bez Plaj Çantaları
Bez Çanta Faydaları

Bez Çanta Faydaları

Bez çantalar doğaya uyumlu, çevreci çanta modelleridir. Bez çantaların sunduğu avantajları şu şekilde sıralayabiliriz;

  • Çevre Dostu: Bez çantalar doğal bitki liflerinden elde edilen kumaşlar kullanılarak üretilir. Bu sayede kumaşın organik özelliği kaybolmaz. Bu sayede insan sağlığına olumsuz bir etkisi olmaz. Hem yetişkinler hem de çocuklar güvenle bez çanta kullanabilirler
  • Geri Dönüştürülebilir: Bez çantaların kumaşı doğal kumaşlardır. Bu yüzden kullanım sonrasında doğada kolayca çözünebilmektedir.
  • Özelleştirilebilir: Bez çantaların iki yüzünde geniş ve boş bir alan bulunmaktadır. İstendiği taktirde bu alanlara kolayca baskı yapılabilir veya boyanabilir. Böylece bez çantalarınızı kendi zevkinize göre özelleştirebilirsiniz.
  • Uygun Fiyat: Bez çantalar doğal kumaşlarda üretilir. Kumaş diğer çanta malzemelerine göre daha uygun maliyetlidir. Bu yüzden bez çantaların fiyatları oldukça uygundur.

Bez Çanta Toptan

Mag Çanta farklı modellerde bez çantalar üreten kurumsal bir firmadır. Çeşitli, doğal kumaş türleri kullanarak bez çantalar üretiyoruz. Nonwoven çanta, bez torba, bez poşet, tela çanta, bez plaj çantaları ürettiğimiz temel ürünlerdir. İhtiyacınız olan tüm bez çanta modelleri ve toptan bez çanta fiyatları hakkında bilgi için Mag Çanta ile iletişime geçebilirsiniz.

Menü