Baskısız Bez Çanta Toptan

Baskısız bez çanta toptan alındığında uygun fiyatlı, ayrıca kişisel kullanımda şık ve pratik bir taşıma gerecidir. Bez çantalar uzun süreler boyunca kullanılabilir, doğal ve geri dönüştürülebilir özelliktedir. Bu nedenle günümüzde kullanımı yaygınlaşmaktadır.

Baskısız bez çanta toptan olarak satın alındığında, oldukça uygun bir fiyata temin edilebilir. Bu da halihazırda ücretli satılan ve dayanıksız yapısıyla tek kullanımlık tasarlanan poşetlere göre oldukça avantajlı olmasını sağlar. Baskısız bez çantaların çok fazla kullanım alanı mevcuttur ve büyük bir son tüketici potansiyeli vardır.

Baskısız Bez Çanta Toptan Üretimi

Bez çantalar, çeşitli kalitede ve gramajda üretilebilmektedir. Çantaların üretimindeki aşamalar dayanıklılığını, kalitesini ve hacmini belirler. Eğer geniş hacimli bir bez çanta isteniyorsa körüklü yapılabilir, ağırlıklara karşı yüksek dayanıklılık için de buna uygun bir kulp eklenmesi gerekir.

Baskısız bez çanta üretimi, fabrikalarda ve bu işleme uygun makinelerde yapılır. Hızlı ve çoklu bir üretim için yeterli donanıma sahip bir fabrika ve son teknoloji makine gereklidir. Malzeme ve ürünün kaliteli olabilmesi de bunu öncelik edinmiş üreticiler tarafından sağlanabilir.

Bez çanta üretiminde çeşitli malzemeler kullanılmaktadır. Bez çanta imalatı en sık;

 • Pamuk,
 • Keten,
 • Kanvas ve
 • Nonwoven kumaşlarla yapılmaktadır.

Pamuk bez çanta: Bu ürün, pamuk bitkisinden dokunan kumaşlarla yapıldığından doğaldır, geri dönüştürülebilir ve dayanıklıdır. Ayrıca her tür ürünün taşınmasında güvenle kullanılabilir, sağlıklıdır.

Keten bez çanta: Pamuktan üretilen çantalara pek çok açıdan benzer. Ancak bu çantaları pamuk çantadan ayıran özellikleri; pamuktan daha sert bir yüzeye sahip olması, daha sık bir lif yapısına sahip olduğu için daha dayanıklı olmasıdır. Ayrıca keten, pamuğa oranla daha maliyetli bir kumaş malzemesidir. Bu da bu iki ürün arasında fiyat farkı oluşmasına neden olur.

Baskısız Bez Çanta Toptan Fiyat Almak İçin

Kanvas bez çanta: Kanvas, diğer bez çanta ham maddelerinden çok daha kalın, sıkı dokunmuş bir kumaştır. Bu nedenle dayanıklılık ve şıklık açısından diğer kumaşlardan öndedir. Kanvas kullanılarak kaliteli, uzun ömürlü ve her ortama uyum sağlayacak şıklıkta çantalar elde edilir.

Nonwoven kumaş çanta: Bu çantaların işlenmesinde dokuma ya da örme yöntemleri kullanılmamaktadır. Esnek yapısına rağmen sağlam olan, ayrıca malzeme ve üretimi nedeniyle maliyeti oldukça düşük olan bir çanta türüdür. Benzerlerine uygun fiyatlı ve kaliteli bir alternatif olarak günümüzde oldukça fazla tercih edilen bir üründür.

Bez Çanta Kullanım Alanları

Bez çantalar, ihtiyaca göre yeniden tasarlanabilir, kulp boyu ürünler için gereken şekilde düzenlenebilir. Ayrıca baskısız bez çanta toptan siparişleri daha az sayıdaki üretimlere göre daha uygun maliyetlerle hazırlanabilir.

Bez çantalar günümüzde oldukça yaygın bir kullanım alanına sahiptir. Çünkü bu çanta türü;

 • Kolayca katlanarak saklanabilir,
 • Yüksek taşıma kapasiteleri pek çok ürün için uygundur,
 • Uzun süreli kullanım için uygundur,
 • Poşet ve diğer alternatiflerine göre oldukça şık bir tasarıma sahiptir,
 • Temiz içeriklidir, sağlığa zararlı kimyasal kullanımı oldukça nadir ve düşük seviyelerdedir. Bu nedenle yiyecek taşınmasında ve bebek ve çocukların eşyalarını taşımakta güvenlidir,
 • Çevreyi kirletmez, kolayca geri dönüştürülebilir,
 • Poşetlerin ücretli olduğu ülkelerde uzun vadede daha ekonomik olmaktadır.
 • Ayrıca baskılı modeller kullanıldığında, satış yapan firmanın uzun vadeli bir reklam aracı olarak dolaşımda kalmaya devam eder.

Bez çanta kullanımının yaygınlaşması hem doğa hem de toplum için olumlu sonuçlar doğurmaktadır. Bez çanta üreten firmalar, ürünlerinin satışında bu çantaları kullanarak müşterilerine iyi bir izlenim bırakır. Ayrıca ürünlerin sunumuna da bir şıklık katan çantalar sayesinde firmaların satış potansiyelinde ve müşteri profilinde olumlu değişiklikler olabilir.

Yalnızca satış için değil, promosyon ve hediye ürünlerin dağıtımı için de oldukça iyi bir alternatif olarak keten bez çanta ya da diğer malzemelerden üretilmiş bez çantalar sipariş edilebilir.

Baskısız Bez Çanta Toptan Fiyat Almak İçin

Toptan Çanta Fiyatları

Bez çantaların muadili olan poşetlerin kullanım alanları kısıtlıdır, ürünlerin düşük kalitede olması nedeniyle hızlıca yıpranarak çöp haline gelirler. Üretiminde çevreye oldukça fazla zarar vermesiyle ve genel geçer bir poşetin tasarımının şıklıktan uzak oluşu, daha az kullanılmaya başlamasına neden olmuştur.

Bez çanta fiyatları sipariş sayısından, teslim süresinden, ürünle ilgili değiştirilebilir özelliklerden ve malzemesinden etkilenir, dolayısıyla net bir fiyat belirtmek mümkün değildir. Mag Çanta olarak deneyimli ekibimizle son teknoloji makinelerde pek çok farklı çanta üretmekte ve toptan şekilde satış yapmaktayız. Ürettiğimiz bez çantalar ve tüm çanta modellerimizle ilgili bilgi almak, toptan çanta siparişi yapmak için bize ulaşabilirsiniz.

Dikkatinizi Çekebilecek
Diğer Yazılar
Size nasıl yardımcı
olabiliriz?

Üretimlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgilendirme almak için lütfen Mag Çanta iletişim kanallarından bizimle iletişime geçiniz.