Katlanabilir Alışveriş Çantası

Katlanabilir alışveriş çantası Türkiye’de poşetlerin satılmaya başlamasıyla piyasaya hızlı bir giriş yaptı ve oldukça rağbet gören bir ürüne dönüştü. Uzun süreli kullanıma olanak sağlaması aynı zamanda çevre dostu olması, devlet tarafından da özendirilmesinin ve desteklenmesinin önemli sebepleri arasındadır.

Katlanabilir alışveriş çantası, pazar ve market alışverişleri için avantaj sağlamaktadır. İnce kumaştan imal edildiği için kolayca katlanabiliyor ve pantolon cebine sığacak kadar küçük bir hale getirilebiliyor. Çok işlevli yapısı sayesinde, artık marketlerdeki çoğu insanın elinde bu çantalardan görebiliyoruz.

Katlanabilir Alışveriş Çantası Ankara

Ankara’nın birçok semtinde yer alan çanta toptancıları sayesinde piyasaya en güzel çanta çeşitleri sunulur. En güzel ve en farklı bez çantalar en uygun fiyat aralıklarıyla ilgili firmada olmaya devam etmektedir. Katlanabilir alışveriş çantası çeşitleriyle hanımlar artık alışverişe çıkarken çok daha rahat edecekler.

Pratik katlanabilir alışveriş çantası sayesinde, hem doğada yok olması çok uzun süren petrol bazlı poşetleri kullanarak çevreye zarar vermemiş olursunuz, hem de pazar ya da market alışverişlerinizi çok daha kolay bir hale getirmiş olursunuz.

Katlanabilir alışveriş torbası, katlanarak kot pantolon cebine dahi sığabilecek kadar küçülebilir. Standart ölçüleri 45 cm X 40 cm civarındayken katlandıktan sonra 15 cm X 10 cm gibi çok daha az yer kaplayan bir şekil alabilir. Kapladığı yer, hemen hemen bir cüzdanla aynı olduğu için, çantanıza atabilir, ihtiyacınız olduğunda ya da acil alışveriş yapmanız gerektiğinde hemen açarak kullanabilirsiniz.

Mag Çanta olarak ham bez kumaş, tela kumaş, imperteks kumaş gibi pek çok kumaş türünde katlanabilir alışveriş çantası toptan siparişleriniz için hizmetinizdeyiz. Adet ve ürün bilgisi almak için lütfen bizimle iletişime geçin.

Katlanabilir Alışveriş Çantası Özellikleri

Bu çantanın en önemli özelliği, plastik poşet üretimini ve kullanımını azaltma potansiyeline sahip olmasıdır. Yaygınlığı arttıkça, poşet kullanan insan sayısı da hızlı bir şekilde azalacaktır. Ülkemizdeki ücretli poşet uygulaması beş yıldır yürürlükte olmasına rağmen, yapılan araştırmalar plastik poşet kullanımının önemli ölçüde azaldığını göstermektedir. Diğer özellikleri şöyle sıralanabilir:

  • Katlanabildiği için fazla yer kaplamaz.
  • Farklı desen ve tasarımlarla şık bir görünüme sahip olabilir.
  • Çamaşır makinesinde kolayca yıkanabilir. Hiçbir yıpranma ya da eskime olmaz.
  • Çift dikişli olduğu için sağlamdır.
  • Dayanıklıdır. Yaklaşık 10 kg’a kadar taşıyabilir ve uzun yıllar kullanılabilir.
  • Körüklü yapısı sayesinde kapladığı yerle taşıma kapasitesi arasında ters orantı vardır.

Alışveriş çantası kullanmalıyız çünkü; tek kullanımlık değildir. Hammaddesi, dayanıklılığı, dikiş kalitesi ve kullanım şekline göre bir bez çanta aylarca hatta yıllarca kullanılabilir. Doğa dostu etiketine sahip bez çantaların baskılarında; su bazlı boyalar, geleneksel kök boyalar ve sağlığa zararı olmayan tekstil boyaların kullanıldığı belirlenmiştir. Bez çantaları dilediğiniz renk ve şekillerde sınır tanımadan tasarlayabilirsiniz.

Alışveriş çantaları iç göstermez. Yani dilediğiniz her eşyanızı rahatlıkla bez çanta içine koyabilirsiniz. Bez çantalar kullanıcıların ellerinde, evlerinde, işyerlerinde ve tüm kamusal alanlarda sürekli hareket halinde oldukları için açık alan reklamları konusunda önemli bir tanıtım ürünüdürler. Uzun zamanlı kullanımları bez çantaların naylon poşet ve kâğıt torbalardan daha çok kullanımlarını sağlamaktadır.

Katlanabilir Alışveriş Çantası Fiyatları

Bez çantalar imal edilme aşamasında çevreye plastikten daha çok karbon salımında bulunurlar. Fakat bu durum sizi yanıltmamalıdır. Çünkü; bez çantaların uzun süreli kullanımı ve doğada kendiliğinden çözünmeleri onları doğa dostu haline getirmektedir.

Hem doğa dostu hem de bütçe dostu olan bez çantaların; toplu alımlarda çanta başına düşen maliyet bütçenizi zorlamamaktadır. Kaliteli ve rakiplerinden farklı olmak isteyen firmalar için; toptan ham bez çanta ve tela çanta avantaj sağlamaktadır.

Farklı amaçlar doğrultusunda satın alınan bez çanta fiyatları, yapım aşamasındaki malzemeye göre şekillenir. Ürünün kalitesi, ürün adedi, ürünün modeli gibi faktörler doğrudan fiyatı etkilemektedir. İstenilen boyutlarda olabileceği gibi dikim ve imalat noktasında da farklılıklar sunuluyor. Baskısız olan bez çantalardan çok daha fazlası baskılı bir şekilde ortaya konulmasıdır. Burada pamuk iç malzemesi olduğu gibi kumaşlar değişkenlik göstermektedir.  Tercih edilen kumaşlarla istenen ölçülere göre üretilmektedir. Baskısız bir şekilde ham olabileceği gibi farklı baskı teknikleri de uygulanmaktadır.

Tamamen kendi üretimimiz olan ürünlerimizle ilgili daha geniş bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

Dikkatinizi Çekebilecek
Diğer Yazılar
Size nasıl yardımcı
olabiliriz?

Üretimlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgilendirme almak için lütfen Mag Çanta iletişim kanallarından bizimle iletişime geçiniz.