Tela çanta toptan satın alımlarda son derece avantajlı fiyat seçenekleriyle ön plana çıkan, özel bir üretim materyalidir. Bu kumaş türü, bitki liflerinin özel yöntemlerle birbirlerine bağlanması sonucu elde edilmektedir. Bağlanma ile beraber oluşan yüzeylerden elde edilen kumaşın adı teladır.

Tela çanta toptan satış fiyatları firma, kurum veya işletmeler için oldukça avantajlı seçeneklere sahiptir. Toptan satın alımlar, aynı çanta grubundan ya da farklı ürünlerin birlikte alınmasından oluşabilmektedir. Tela çanta aynı zamanda nonwoven olarak bilinen özel bir kumaş üretim tekniğiyle üretilebilmektedir. Kullanım alanlarının çeşitli olması ve plastik poşetlere kıyasla çok daha dayanıklı olması onu ön plana çıkarmaktadır.

Tela Çanta Toptan Fiyatları

Mag Çanta, tela çanta imalatçıları arasında dayanıklı malzeme yapısı ve özel toptan üretim teknikleriyle öne çıkmaktadır. Teknolojik alt yapısını sürekli güncel tutan firmamız, yüksek hacimli toptan sipariş taleplerini dahi en kısa sürede karşılayabilmektedir. Peki tela çanta nedir?

Tela, kıyafet ve çantalara arzu edildiği gibi bir sertlik kazandırmak için kullanılan iki katmanlı bir yapıdır. Özellikle de güçlü yapısından ötürü kullanıldığı çanta ve kıyafetlerin düzgün görünmesine yol açmaktadır. Tela veya bez çantaların önemli bir kullanım alanı da promosyon faaliyetleridir. Bu amaçla kullanılan ürünlere promosyon çanta denilmektedir. Bu çanta modeli aşağıdaki gibi amaçlarla kullanılarak üzerlerinde logo ve slogan taşıyabilmektedir.

  • Konferans
  • Fuar ve sergi
  • Alışveriş / market
  • Servis ve restoran taşıma çantası

Estetik bir tasarım, şık bir logo ve akılda kalıcı bir slogan ile kurumsal kimliğinizi en iyi şekilde sergileyebilirsiniz. Dayanıklı ve geniş hacimli taşıma çantalarımız ile müşterilerin aklından hiç çıkmayacaksınız! Toptan tela çanta fiyatları hakkında bilgi almak ve sipariş taleplerinizi iletmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

tela-canta-toptan

Ucuz Tela Çanta Fiyatları

Kurum, kuruluş veya şirketler için en ekonomik toptan satın alım çözümlerine kolayca erişmek önemlidir. Ancak bunu yaparken dayanıklı bir kumaş yapısından ve estetik tasarım çizgisinden ödün verilmemelidir. Bu amaçla güçlü bir teknik donanıma sahip, yüksek hacimli talepleri karşılayabilecek bir üretim tesisine ihtiyaç vardır. Mag Çanta, çanta modelleri tasarlamak için çalışan deneyimli bir kadroya sahiptir.

Bez torba nedir? Bez malzemeden imal edilen çantalar, çeşitli doğal veya yapay kumaşlar içerebilmektedir. Bu kumaşlar pamuk, kanvas veya imperteks olabilir. Bez torbalar, plastik poşetler gibi tek kullanımlık olmak üzere imal edilmemiştir. Peki körüklü tela çanta nedir? Körükler, taşıma kapasitesini arttırmak, yani çantaya genişlik katmak için kullanılmaktadır. Peki bez çantaların kullanım alanları nelerdir?

Genel taşıma ürünü olarak

Market/alışveriş torbası olarak

Kıyafetlerle uyumlu şık bir aksesuar olarak

Plaj çantası olarak

Kitap taşıma çantası olarak

Makyaj çantası

Hediye çantası

Tela Çanta Kumaşı

Nonwoven tekniğiyle üretilen tela çanta kumaşı, propilen gibi ham maddelerden imal edilmektedir. Flekso, ofset ve serigrafi gibi baskı teknikleri ile bu çantalara son derece estetik tasarımlar uygulanabilmektedir. Tela çantalar, toptan satışlarda yüksek indirim oranları ile bütçeye dost ürünler olarak öne çıkmaktadır.

Nonwoven/tela çantalar hidrofobik bir yapıdadır. Bu tabir sudan kaçan veya suyu iten gibi anlamlara gelmektedir. Genel olarak dayanıklı ve tüy oluşturmayan bir yapıdadır. Ürün, son kullanıcı tarafından özenli bir şekilde kullanıldığında uzun süreler boyunca yıpranmadan kalabilmektedir.

Mag üretimi tela çantalar; kırmızı, siyah, beyaz veya bej gibi renk seçeneklerine sahiptir. Tela çantalar üzerine, isteğe bağlı olarak baskı da yapılabilmektedir. Körüklü çantalarımızda körük değeri 5-30 cm aralığındadır. Peki tela çanta dikimi nasıl yapılır? Dikim elle ya da üretim makineleri ile gerçekleştirilebilmektedir.

tela-canta-toptan

Tela Çanta İmalat

Tela çantalar, firma veya işletmelerin taleplerini karşılayabilecek kapasitede üretilmektedir. Farklı çanta tipleri, müşterinin ihtiyaçlarına bağlı olarak farklı özelliklerde tasarlanabilmektedir. Örneğin nonwoven tela çantalar için 3 ton ve üzerindeki toptan siparişleriniz hızlıca tedarik edilebilmektedir.

İmperteks çantalar doğa şartlarına dayanıklı olacak şekilde, serigrafi tekniğiyle üretilmektedir. İmperteks, %100 polyesterden üretilen bir kumaş çeşididir. İmperteks, suyu iten özellikleri had safhada olan bir kumaştır. Çoğunlukla ayakkabı, çanta ve bavul gibi ürünlerde kullanılmaktadır. Suya karşı dayanımı, onu iyi bir plaj çantası seçeneği olarak öne çıkarmaktadır.

Ham bez çantalarda ise pamuk gibi kumaşlar tercih edilmektedir. Bitkisel kökenli iplikler ve boyalar, doğaya zarar vermeyen bir üretim tekniğiyle imal edilmektedir. Çantalarımız yüksek kapasiteli, dayanıklı ve şık birer taşıma ürünleridir. Toptan veya adetli sipariş taleplerinizi için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Dikkatinizi Çekebilecek
Diğer Yazılar
Size nasıl yardımcı
olabiliriz?

Üretimlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgilendirme almak için lütfen Mag Çanta iletişim kanallarından bizimle iletişime geçiniz.