Market torbası tamamen içerisindeki doğal hammaddeler sayesinde dünyaya ve çevremize zarar vermemektedir. Bu sebepten dolayı kullanımı gün geçtikçe artmaktadır. Naylon poşetler gibi tek kullanımlık olmayan bu torbalar, çevre kirliliğinin önüne geçme çalışmalarından birkaçıdır.

Market torbası birbirinden farklı renk, baskı ve desen kullanılarak üretilen bu torbalar kullanıcılar tarafından da beğeni almaktadır. Firmanın logosu kullanılarak basılan baskılar sayesinde reklam yapılmaya uygun hale gelmektedir. Birçok firma son zamanlarda bu şekilde reklam ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Her firmaya özel baskı ve renk seçenekleri talebe göre değişiklik göstermektedir. İstenilen boyut ve kaliteye göre de şekillendirilebilir.

Market Torbası
Market Torbası

Market Torbası Nedir?

Dünya, insanlar tarafından doğal yapısını kaybetmektedir. Bu sebepten doğanın yapısında bozukluklara sebep olmaktadır. İnsanların dünyaya en büyük zarar verdikleri etken plastik atıklardır. Plastik atıklar, dünyada çözülebilmesi için yüzyıllar geçmesi gereken bir maddedir. Bu sebepten dolayı son derece zararlı maddedir. Çok kullanılmasının sebebi, ucuz ve kolay işlenebilir bir madde olmasından kaynaklanıyor.

Plastik poşetlerin en çok kullanım alanlar marketler, mağazalar ve alışveriş yapılabilen her yerde mevcuttur. Doğaya yapılabilecek en büyük kötülük bu ürünlerin kullanılmasıdır. Fakat son yıllarda bez torbaların kullanımının artmasından sonra naylon poşetlerin kullanımı azalmaya başlamıştır. Doğa sayesinde elde edilen malzemeler tarafından üretimi gerçekleşmektedir. Tek kullanımlık olmaması en büyük etkilerindendir. Market torbası olarak da üretilen bu çantalar kullanıcıların ilgisini çekmiştir. Yıllarca güvenle kullanılabilir ve sağlığı bozan madde bulundurmaz. Gün geçtikçe kullanım sayısı artan bu torbalar, son zamanlarda firmalar tarafından da kullanılmaktadır.

Kulplu Market Torbası

Son zamanlarda ülkemizde uygulanan yasal düzenlemelerden sonra, işletme sahiplerinin tercihine bağlı olan ürünlerin kullanılması kısıtlaması gelmişti. Denetimler sayesinde zararlı petrol bazlı ürünlerin gıda ürünleri ile birlikte kullanılmasının önüne geçilmeye çalışılmıştır. Bu sebepten dolayı çoğu firma bez çanta kullanımına geçmiştir. Marketlerde kullanılan bez torbalar firma tarafından reklam çalışmalarına da katkı sağlamıştır. Baskıya müsait olan bu torbalar sayesinde firmalar kendi logolarını basarak reklamlarını gerçekleştirmiştir.

Kulplu torba modelleri marketlerde en çok kullanılan bez torba çeşididir. Reklamcılık alanında da kalıcı bir etkiye sahip olan bu çantaların en büyük özelliği ise tek kullanımlık olmamasıdır. Birçok firma, kullan at modellerini tercih etmektedir.

Üretim şekli talep eden müşterinin istekleri doğrultusunda ilerleme sürdürülüyor. Standart bir üretim kalıbı olmadan sizlerin özel istekleri tarafından gerçekleşiyor. Rengini, boyutlarını, kalitesini talep eden firmalar belirliyor. Kulplu market torbası özelliklerini sizlere sunalım;

 • İsteğe göre kulp takılabilir
 • İstenilen firma logosu baskı ile uygulanabilir
 • Ultrasonik kaynak birleştirme yöntemi ile birleştirilir
 • 70 gsm nonwonen tele kumaş uygulanır
 • 45×35+10 (5+5) cm. En x Boy + Körük ebatları ile üretimi gerçekleşir

Gibi birçok özelliklere sahip ve isteğe göre değişiklik gösterebilir.

Market Torbası Kullanmanın Avantajları

Bu torbalar doğal bitkilerden elde edilen pamuk sayesinde üretilmektedir. Üzerlerine şekil vermek için uygulanan baskılar ise su bazlı boyalar ile gerçekleşir. Bu çantaların kullanımı hem insan sağlığına zarar vermez hem de doğaya karşı bir tehditte bulunmaz. Aynı zamanda dikkat çekici renk ve baskılar sayesinde kullanıcılar tarafından beğenilmektedir. Market torbaları, diğer naylon poşet ve çantalardan ayır edici özelliklerini inceleyelim;

 • Bu çantalar tek kullanımlık değildir, uzun ömürlü ve yıllarca kullanılabilir
 • Doğada rahatlıkla çözülebilir
 • %100 pamuk malzemeler ile üretimi yapılır
 • Uygulanan baskılar sağlığa zarar vermez, su bazlı boyalar sayesinde uygulanır
 • Hiçbir şekilde doğaya zarar vermez
 • Estetik bir görüntüye sahip olan çantalar, tarz ve şık bir görüntü sergiler

Bunun gibi sayısız insanlara ve doğaya faydaları vardır. İnsanlar tarafından son zamanlarda bilinçlendirme çalışmaları sayesinde bu çantalara talep artmıştır. Gün geçtikçe çevremizde bez çanta kullanımı artış göstermektedir.

Market Torbası Fiyatları

Mag Çanta tarafında üretilen bu çantalar tamamen doğa dostu özelliklerine sahiptir. %100 pamuktan yapılmış olup kesinlikle çevreye zarar vermemektedir. Stokta bulundurduğumuz torba boyutları 35cm x30 cm boyutlarındadır. Siparişiniz doğrultusunda isteğiniz boyutlar ile çanta üretimimiz mevcuttur. İstediğiniz renk, baskı ve boyutlara göre üretim yapılmaktadır. Ürünü en ve boy ölçüleri daha yüksek olduğunda ya da askı kısmı daha uzun olduğunda fiyatlarda değişiklik görülebilmektedir. Mag çanta fiyat listesini öğrenmek ya da ürünler hakkında bilgiler almak isterseniz bizimle iletişime geçiniz.

Dikkatinizi Çekebilecek
Diğer Yazılar
Size nasıl yardımcı
olabiliriz?

Üretimlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgilendirme almak için lütfen Mag Çanta iletişim kanallarından bizimle iletişime geçiniz.