Bez çanta fiyatları, özellikle kreatif tasarımları bez çantalara bastırmak isteyen kullanıcılar tarafından sıklıkla merak konusu oluyor. Birçok farklı motifin basılabildiği bez çanta kullanımları için “toptan bez çanta” temini sağlanabiliyor.

Bez çanta fiyatları dahil olmak üzere, baskılı baskısız çantaların tedarik işlemleri ile ilgili olarak her türlü sorunuza Mag Çanta aracılığı ile ulaşabilirsiniz. Ankara merkezli çalışmalarımıza merkez ofisimizden ulaşabilirsiniz ve Türkiye geneline ulaşması gereken siparişleriniz için detaylı bilgiler alabilirsiniz.

Çantaların fiyatları hakkında genel olarak verilebilecek bilgi; üretilen çantaların malzemesi ve ölçülerine göre çeşitlilik göstermesi olabilir. Özellikle kullanım alanlarına göre farklı tasarımlar talep edilen çantaların üretim sürecinde, sipariş adedi önemli olmaktadır.

Bez Çanta

Bez çanta nedir? Tüketim alanında son yıllarda artan fazla sayıda torba taşıma ihtiyacına sağlıklı bir alternatif üründür. Tek kullanım amacı bu olmayan bez torbalar, retro görüntüleri ile birlikte modern dönemin reklam alanları olarak da ön plana çıkmaktadır.

Çok çeşitli kullanım alanına sahip olan bez çantalar ile hem işlevsel olarak bir şeyleri daha kompakt ve rahat taşımak mümkün olmaktadır. Bunun yanı sıra tasarımlara konu olan özgün çalışmaların baskı yapılması ile hem eşantiyon hem de ticari meta elde etmek mümkündür.

Günümüzde ise bez çantaların kullanım alanları en çok reklam alanında gelişim kaydetmektedir. Firma ve üreticiler için broşür, sabit reklam alanları ve panolar cazibesini kaybetti. Bu sebeple mobil reklam alanları olarak değerlendirilen bez çanta modelleri, firma katalogları ya da kartvizitleri olarak da kullanılabilmektedir.

Bez Çanta Baskılı

Yapılan araştırmalar, genç nesillerin ilgi odağının daha çok görsel alanda olduğunu doğruluyor. Bu veriler doğrultusunda, tüketiciye ulaşmak için en direkt yolu arayan markalar için bez çantalar en verimli vitrinlerden bir tanesi olarak popülerliğini arttırıyor.

Bez çanta modellerinde baskı teknolojinin kullanılması, kişiselleştirilebilir hediyelik dahil olmak üzere, farklı fikirlerde en estetik ürünlere ulaşmamızı sağlıyor. Mag Çanta olarak toptan bez çanta, baskılı bez çanta, baskısız bez çanta dahil olmak üzere çeşitli türlerde imâl ve tedarik aşamalarında kaliteli hizmet sunmaya devam ediyoruz.

En Son Bez Çanta Fiyatları

Mag Çanta ayrıcalığına sahip ürünler, tamamen doğa dostu özelliklere sahiptir. İmalat için kullandığımız kumaşlar %100 pamuktan yapılmış olup kesinlikle çevreye zarar vermemektedir. Stokta bulundurduğumuz çantaların ebatları genel olarak 35 cm X 30 cm boyutlarındadır. Daha farklı ebatlarda ürünler için bizimle iletişime geçmenizi tavsiye ederiz. Ürünü en ve boy ölçüleri daha yüksek olduğunda ya da askı kısmı daha uzun olduğunda fiyatlarda artış olacağının altını çizmek isteriz.

Mag Çanta olarak bez çanta fiyatları Ankara genelinde yaygın olan genel fiyat politikasına göre olabildiğince ekonomik çözümler sunuyoruz. Piyasa araştırması yaparak öğrenebilir ve bize danışabilirsiniz.

LAMİNASYONLU ÇANTA
80GR NONWOVEN
20MİC. MAT OPP
ÖLÇÜ: 43X39X15
MİN. ADET 15.000
BİRİM FİYAT 0,53 €
OFSET BASKILI DİKİŞLİ ÇANTA
90GR NONWOVEN
ALTTAN KÖRÜKLÜ
ÖLÇÜ: 50X40X16
MİN. ADET 1.000
BİRİM FİYAT 0,48 €
HAMBEZ (KOTON) ÇANTA
42-46 TEL
TEKRENK TEKYÖN BASKI
ÖLÇÜ: 35X40
MİN. ADET 1.000
BİRİM FİYAT 0,49 €
ULTRASONİK KAYNAKLI ÇANTA
70GR NONWOVEN
ALTTAN KÖRÜKLÜ
ÖLÇÜ: 45X38X15
MİN. ADET 2.200
BİRİM FİYAT 0,16 €
ULTRASONİK KAYNAKLI ÇANTA
70GR NONWOVEN
ELGEÇME DÜZ
ÖLÇÜ: 30X40
MİN. ADET 3.300
BİRİM FİYAT 0,10 €
ULTRASONİK KAYNAKLI ÇANTA
50GR NONWOVEN
OTOMASYON İP BÜZGÜLÜ KESE
ÖLÇÜ: 17,5X35
MİN. ADET 5.700
BİRİM FİYAT 0,06 €
LAMİNASYONLU ÇANTA
70GR NONWOVEN
20MİC. MAT OPP
ÖLÇÜ: 38X35X10
MİN. ADET 15.000
BİRİM FİYAT 0,39 €
OFSET BASKILI DİKİŞLİ ÇANTA
90GR NONWOVEN
ALTTAN YANDAN KÖRÜKLÜ
ÖLÇÜ: 35X45X8
MİN. ADET 1.000
BİRİM FİYAT 0,46 €
EVRAK SAKLAMA TORBASI
65GR NONWOVEN
BASKISIZ
ÖLÇÜ: 32X25X14
MİN. ADET 5.000
BİRİM FİYAT 0,26 €
ULTRASONİK KAYNAKLI ÇANTA
70GR NONWOVEN
ALTTAN YANDAN KÖRÜKLÜ
ÖLÇÜ: 33X30X12
MİN. ADET 2.200
BİRİM FİYAT 0,14 €
ULTRASONİK KAYNAKLI ÇANTA
50GR NONWOVEN
ELGEÇME DÜZ
ÖLÇÜ: 22,5X35
MİN. ADET 4.400
BİRİM FİYAT 0,06 €
OFSET BASKILI DİKİŞLİ ÇANTA
90GR NONWOVEN
FERMUARLI YASTIK ÇANTASI
ÖLÇÜ: 50X70
MİN. ADET 1.000
BİRİM FİYAT 0,64 €

Kaliteli ve Şık Bez Çanta Fiyatları

Bir firmanın, kuruluşun, dernek, vakıf ya da organizasyonun en büyük reklam araçlarından biri promosyon ürünlerdir. Genellikle çanta, kalem, defter, ajanda, takvim gibi ürünlerden oluşan promosyon malzemeleri, insanlar için işlevsel nitelik taşıdıkları için kullanışlıdır. Ayrıca, promosyon ürünleri kullanan insanlar aracılığıyla reklam da yapılmış olunur. Son dönemlerde çevre kirliliğini önlemeye yönelik hem devletlerin hem de kişilerin çabaları sayesinde popüler hale gelmesiyle birlikte bez çanta fiyatları promosyon amaçlı merak konusu olmaya başlamıştır.

Kalın bez çanta dayanıklı ve hacmi geniş olmasından dolayı, market alışverişlerinde de yoğun olarak kullanılmaya başlanmıştır. Süpermarket zincirleri, naylon poşetlerin ücretli olarak satılmaya başlanmasıyla birlikte, kullan-at mantığına dayanmayan, doğa dostu bez çantaların satışına başlamıştır. Bu sebeplerle ulaşması her geçen gün daha da kolaylaşan bez çantaların farklı fiyatlara sahip olabildiğini ifade etmek doğru olacaktır.

Promosyon Bez Çanta

Promosyon olarak bu ürünü seçmeden önce hangi amaçla ve ne kadar bütçeyle bu materyalleri alacağınızı iyi belirlemeniz gerekmektedir. Kumaş üzerine firmanızın logosu basılacak mı? Tasarım gerektiren başka istekleriniz var mı? Bu soruların net olarak yanıtlanmış olması gerekmektedir.

Markanız var ve reklamını her yere ulaştırmak mı istiyorsunuz? Kişiselleştirilebilir kreatif düşünceleriniz var ve bu fikri en estetik vitrin ile herkese sunmak mı istiyorsunuz? Hangi amaçla olursa olsun; siz de farklı seçenekleriyle bez çanta modellerine sahip olmak için Mag Çanta’ya danışabilirsiniz. Tecrübeli ekip arkadaşlarımızdan en doğru bilgileri talep edebilir ve siparişlerinizi verebilirsiniz.

Dikkatinizi Çekebilecek
Diğer Yazılar
Size nasıl yardımcı
olabiliriz?

Üretimlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgilendirme almak için lütfen Mag Çanta iletişim kanallarından bizimle iletişime geçiniz.