Bez çanta toptan doğa dostu bez malzeme kullanılarak üretilen çantaların toptan satışını ifade etmektedir. Bu şekildeki bir satış, alıcı açısından daha kârlı olmaktadır. Uygun fiyatlı toptan ürün alışverişi, genellikle aynı anda çok sayıda ürünün alınmasını içermektedir.

Bez çanta toptan Ankara ilinde farklı üreticilerin elinden çıkmaktadır. Mag Çanta doğa dostu ürünleriyle bu alanda çok sayıda model ile ön plana çıkmaktadır.

Bez Çanta Toptan Fiyat

Toptan çanta fiyatları, hangi çanta modelinden ne kadar alınacağına bağlı olarak değişiklik gösterir. Fiyatları etkileyebilen faktörlerden bir diğeri ise çantanın üzerine baskı istenip istenmediğidir. İmperteks ve polipropilen çantalarda da baskı işlemi yerine istenilen biçimde desenler ya da şekiller oluşturularak üretimde kullanılabilir.

Tamamen organik materyalden üretilen ham bez çantaların imal süreci, aslında plastik poşet imalatına göre daha yüksek oranda karbon salınımına neden olur. Fakat bu çantaların defalarca kullanılabiliyor olması ve doğada hızlı çözünebilme özelliği, onları çevre dostu bir seçenek haline getirmektedir.

Bez çantaların tek kullanımlık olmaması, ekonomik olarak da önemli faydalar sunmaktadır. Özellikle de toptan çanta alımlarında çanta başı maliyet oldukça hesaplı bir hâle gelmektedir. Kaliteli ve farklı promosyon ürünleri kullanarak hedef kitlelerine ulaşmak isteyen firmalar için toptan ham bez çanta fiyatları ve toptan tela çanta, cazip seçenekler sağlamaktadır.

Bez çanta imalatı konusunda deneyimli firma Mag Çanta, baskılı bez çanta, özel boyama seçeneklerine uygun çantalar, sırt çantası, tela çanta, polipropilen çanta, kanvas ham bez çanta ve imperteks çanta gibi çok çeşitli çanta modelleri üretmektedir. Kuşaklara daha iyi bir gezegen bırakmak amacıyla çıktığımız yolda, tamamen organik, geri dönüşümlü ve atık üretmeyen çantalarımızla hizmetinizdeyiz.

Toptan Bez Çanta

Bez çantalar toptan olarak çeşitli kişiselleştirmeler de yapılarak tanıtım için kullanıldığında marka bilinirliğini artırmanın en etkili yollarından biridir. Herhangi bir logo ya da metnin bir promosyon çanta üzerinde baskı olarak yer alması, tanıtım yöntemleri içerisinde önde gelen seçeneklerdendir.

Kaliteli bir reklamın içeriği kadar, nerede yer alacağı ve görüneceği de önemlidir. Bu açıdan bakıldığında herhangi bir fuar ya da etkinlikte tanıtımlar, promosyon bez çanta gibi bir yöntemle de yapılmak istenebilir. Bu durumda marka bilinirliğini potansiyel müşterilerine taşımak isteyenler reklam için seçilen metotların kalıcı etkisini önemserler. Bilinirliği artırma tekniği olarak bir çantayı reklam panosu gibi kullanmak isteyen firma, kişi ya da kurum, bu kalıcılığı ancak dikkat çekici bir ürün ile sağlayabilir.

Modern tasarımı ve üstün kaliteli malzemeden üretilmiş yapısıyla markanızın uzun yıllar elden ele dolaşmasını sağlayacak çantaların üretimi bu açıdan bakıldığında oldukça önemlidir. Mag Çanta olarak çanta imalatımız deneyimli bir ekip tarafından gerçekleştirilmektedir.

Ham Bez Çanta Toptan

Satın alınan her bez çantanın çevre bilincine yapılmış bir katkı olduğunun farkına varmak önemlidir. Misyonumuz, moda endüstrisi başta olmak üzere tüm sektörlerin bu konuda daha dikkatli olmalarını sağlamaktır.

Ham bez çantalar istenilen boyut ve ölçülerde özelleştirilebilmektedir. Bilinen tüm baskı tekniklerine uygun ürünlerdir. Emprime baskı, transfer baskı, ofset baskı, serigrafi baskı yapılabilmektedir. Baskı, tek veya çift taraflı olabilmektedir.

Doğa dostu ham bez çanta Ankara ilinde Mag Çanta’nın deneyimli ekibi tarafından özenle üretilmektedir. Küresel iklim değişikliğinin yarattığı ve yaratmaya da devam ettiği olumsuz etkileri, belli bir ölçüde azaltmak içi için bez çanta kullanımının yaygınlaşması gerekmektedir. Fiyatlar ve daha ayrıntılı bilgiler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bez Çanta Toptan Baskı

Bu çantaların imalatı sırasında insan sağlığına zararlı herhangi bir madde kullanılmaz. Bu nedenle de adeta “doğada iz bırakmaz”. Çünkü bez çanta ürünleri, doğada kolayca çözünebilen organik maddelerden üretilir. %100 geri dönüşümü ve termoplastik işleme süreçlerini dikkate alarak üretim yapmaktayız.

Toptan baskı kavramı aslında baskılı çantaların toptan satışını ifade etmektedir. Bu şekilde istenilen ürün, istenilen miktarlarda uygun fiyata alınabilmektedir. Üstelik öncesinde firmaya iletilmesi kaydıyla kişilerin veya kurumların istedikleri tasarımlar çantaya uygulanabilmektedir. Tasarımlar, hazır olarak seçilebileceği gibi sıfırdan da yapılabilir.

Mag Çanta olarak, Nonwoven çanta, baskılı veya baskısız ürünler, bez torba, bez poşet, tela çanta, ham bez çanta baskısız, kumaş maske, cerrahi maske, elbise kılıfı, ham bez kese ve diğer promosyon ürünlerinin imalatını kendi tesisimizde üretmekteyiz. Faklı modellerde bez çantalara istenildiği taktirde baskı da yapılmaktadır. % 100 pamuktan imal edilen modellerin de aralarında olduğu bez çanta siparişleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bez Çanta Toptan Satış

Mevcuttaki müşteri portföyünü korumak isteyen bir firmanın, promosyon çantaları halihazırdaki müşterilerine sunması, üretim hacminin sürekliliğini sağlama konusunda önemli bir detaydır. Bunun haricinde potansiyel müşterilere ulaşmanın en etkili yollarından biri de işlevsel bir ürünün uzun yıllar boyunca elden ele dolaşabilmesini sağlamaktır.

Özellikle günlük hayatta oldukça işe yarayan bir ürünle bunun yapılabilmesi harika bir müşteri-marka iletişimi olanağı sağlar. Kişi, kurum, organizasyon ya da şirket logosu reklam içeriğine göre kişiselleştirilerek çantalara yerleştirilir. Bu tanıtım ürününü, insanların dönemlik olarak çok yoğun olduğu etkinliklerde promosyon olarak dağıtmak etkili bir pazarlama tekniğidir.

Festivaller alışverişin en sık yapıldığı etkinliklerden biridir. Alışveriş yapanların ürünlerini taşımak için promosyon çantalarınızı kullanması da reklamın ilk ve en etkili bölümüdür. Bu sürecin devamlılığını Mag’in çantaları ile sağlayabilirsiniz.

Pazarlama yöntemleri içinde ayrı bir yer tutan hediye, potansiyel müşterilerin de merakını ve ilgisini büyük ölçüde çekecek bir tanıtım aktivitesidir.

Alışveriş yaparken satın aldıkları ürünü taşımak için hazırlıksız gelenlere, promosyon çantaları sunmak oldukça başarılı bir yöntemdir. Üstün kalite baskısıyla kişinin, markanın ya da kurumun reklamının yer aldığı bu çantalar, kullanışlı ve uzun ömürlü olduklarında, bu uzun soluklu tanıtım etkinliğinde baş roldedir.

Baskısız Bez Çanta

Bu ürün ailesi, son zamanlarda sıkça talep edilmekte ve tekstil piyasasında büyük rağbet görmektedir. Hem dayanıklı olması hem de makul fiyatlardan satılması, bunun başlıca sebepleri arasında yer almaktadır.

Baskısız bez çanta ürünleri, kullanım alanı açısından da geniş ve farklı sahalarda önemli bir kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Gündelik kullanımlar için satın alınabildiği gibi çok uygun fiyatlı olması sebebiyle genç girişimcilerin de üretim aksesuarları açısından dikkatini çekebiliyor.

Aynı zamanda tasarımcıların kendine has olarak tasarlamak istedikleri fikirleri, çantaya uygulayarak sektöre girmelerini sağlayabildiği için de popülerliğini arttırarak devam ettirmektedir. Ham bez çantaların doğa dostu materyalden üretilmesi, günümüzde önemli bir problem haline gelmiş olan çevre sorunlarına da bir nebze olsun çözüm sunduğu için, sadece bir tüketim malzemesi değildir. Aynı zamanda geri dönüşüm taraftarları ve çevreci hassasiyeti olan kişi ve kurumlar için önemli bir üründür.

“Baskısız Bez Çanta Toptan”

Bez çanta gündelik hayatta meslek, cinsiyet ve yaş fark etmeden her kesimin işine yarayabilecek bir aksesuar/araç olarak görülmektedir. Hitap ettiği geniş kitle nedeniyle üretici, aracı firma ve satıcılar için bir cazibe merkezi ya da önemli sektör araçlarından bir tanesi konumuna gelmiştir.

Bez çantaların tekil kullanıcılara sunulmasıyla geniş hacimli bir ticari başarı elde etmek mümkündür. Çantalar uzun kullanım sürelerinden ötürü fazlaca tercih edildiği gibi; aynı zamanda uygun maliyette alternatiflerinin sunulmasından dolayı sirkülasyona sahip olan ticari bir üründür.

Peki tasarımlarınızın yer aldığı, geniş çaplı bir taşınabilir reklam platformu ya da eşantiyon malzemesi olarak bez çanta için çok sayıda sipariş vermek mümkün müdür?

Mag Çanta olarak söz konusu olan geniş hacimli siparişlerinizi karşılayabilmek amacıyla üretim yapmaktayız. Baskılı bez çanta, bez torba toptan, baskısız bez çanta, büzgülü bez çanta gibi ürün gruplarında taleplerinizi karşılamaya hazırız.

Ankara merkezli olarak devam ettirdiğimiz toptan çanta satışı hizmetlerimizi ülke genelinde; talep edilen detaylara, bilgilere ve sipariş sayılarına uygun olarak temin ediyoruz.

Siz de bireysel veya kurumsal olarak toptan bez çanta siparişleriniz için bize ulaşabilirsiniz.

Baskısız Bez Çanta Fiyatları

Bez çantaların fiyatları, ebatlarına ve kumaş özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Bazı ham bez çanta kumaşları çok kalınken bazıları daha ince olabilmektedir. Kumaşın özellikleri ürünün dayanıklılığını ve fiyatını belirleyen önemli bir faktördür.

Kumaşın üretimi sırasında farklı dokuma tekniklerinden yararlanılabilmektedir. Bazı çantalar daha sıkı ve sert bir görünüme sahipken, bazıları da daha seyrek dokunarak elde edildiği için boşlukları daha fazla ve yumuşak olabilmektedir. Dolayısıyla, sıkı dokunmuş olan kalın bez çanta fiyatı daha yüksek olarak karşımıza çıkmaktadır.

Fiyat değişikliğine yol açabilecek bir diğer etken de çantanın boyutlarıdır. Çanta boyutu, isteğe göre belirlenip dikilebilir. Dolayısıyla bez çantaları talebinize uygun olarak sipariş verebilirsiniz.

Standart bez çanta boyutları genellikle aşağıdaki gibidir:

  • 35 cm X 40 cm
  • 25 cm X 35 cm
  • 40 cm X 40 cm
  • 35 cm X 45 cm

Bazı modellerin alt kısmında körük de bulunmakta, bu sayede çantanın içine daha çok eşya konulabilmektedir. Bu tür çantalar çoğu zaman market çantası olarak kullanılmaktadır. Bu modellerin ebatları ise genelde

  • 35 cm X 40 cm X 10 cm veya
  • 48 cm X 41 cm X 10 cm şeklindedir.

Bez Çanta Toptancıları

Bez çanta olarak bilinen keten veya ham bez çantalar, doğal iplikler kullanılarak üretilmektedir. Üretim sırasında pamuk ve benzeri bitkilerden elde edilen iplikler kullanılmaktadır. Bu esnada çantaların içeriğine herhangi bir kimyasal madde eklemesi söz konusu değildir. Bu yüzden insan sağlığına bir zararı bulunmamaktadır. Ayrıca bez çantaların en önemli özelliklerinden biri de doğayı kirletmemesidir.

Pamuklu çantaların ham maddeleri doğal yapılı ürünlerdir. Bez çantaların kullanım sonrasında doğada kolaylıkla yok olabilme özellikleri vardır. Hem çevreci olması hem de şık görüntüsü sebebiyle günümüzde bez çantaların kullanımı artmıştır.

Bez çantalar, market çantası, laptop çantası, plaj çantası veya günlük çanta olarak kullanılabilir. Hem tek kullanımlık poşet benzeri taşıma materyallerinin yerine hem de günlük kullanılan çantaların yerine geçebilmektedir. Herhangi bir kimyasal madde içermediği için çocuklar da güvenle kullanabilir.

Kumaş Çanta Toptan

Toptan pamuklu bez çanta satışı, ham bez çantaların üretici firma tarafından tedarik edilmesi sürecidir. Çok uygun fiyatlara alınabilen farklı materyallerden üretilmiş bez çantalar stoklarda mevcuttur. İsteğe göre şekillenebilen yeni çantalar da her zaman üretim için hazırdır.

Koton çanta veya ham bez çanta ürünleri, üretiminde pamuk kullanılarak elde edilen kumaş çantalardır. Özellikle de son zamanlarda oldukça yaygınlaşmıştır. Kullanım alanı giderek artan bez çantaları, çeşitli alanlarda tercih eden kişi sayısı günden güne artmaktadır. Kısa bir süre içerisinde farklı kullanım alanlarıyla hayatımıza dahil olan koton çantalar, farklı kumaş tipleri kullanılarak da elde edilmektedir.

Satış için temin edilen bez çantalar direkt olarak üretici firmadan alınmalıdır. Doğrudan üretici firmadan alınan pamuklu bez çantalar, çok daha düşük bir maliyete sahiptir. Toptan pamuklu bez çantalar almak için Mag Çanta ile iletişime geçebilirsiniz. Farklı türlerde farklı amaçlar için tasarlanan çantalar günümüzde yaygın bir kullanım alanına sahiptir.

Bez Çanta Modelleri

Bez çantaların hem temel malzemesi hem de üzerine şekil vermek için kullanılan boyalar organik yapılıdır. Bu çantaların kullanımı hem insan sağlığı için hem de çevrenin kirlenmemesi açısından önemlidir. Aynı zamanda şık ve sade bir tasarıma sahip olan bez çantaların diğer çanta türlerinden farkları şu şekilde özetlenebilir:

  • Tek kullanımlık ürünlerden değildir. Uzun ömürlüdür. Bir bez çanta yıllarca kullanabilir.
  • Doğada çözünebilirdir. %100 doğal materyalden üretilir. Bez torbaların baskılarında sağlığa zararı olmayan geleneksel kök boyalar ve su bazlı boyalar gibi tekstil boyaları kullanılır.
  • Bu çantalar hijyeniktir. Makinede veya elde kolayca yıkanabilir.
  • Üzerlerine baskı yapılmasına imkân tanır. Böylece iyi birer reklam ve promosyon ürünü olarak kullanılabilir. Çevreye ve ekolojik dengeye çok zararı bulunan plastik poşetlere en iyi ve güvenli alternatiftir.

Estetik, şık bir görünüme sahiptir. Bu çantalar oldukça tarz ve şık bir aksesuar olarak da tercih edilmektedir.

Dikkatinizi Çekebilecek
Diğer Yazılar
Size nasıl yardımcı
olabiliriz?

Üretimlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgilendirme almak için lütfen Mag Çanta iletişim kanallarından bizimle iletişime geçiniz.