Bez fuar çantası son dönemlerde fuar veya organizasyonlarda promosyon ürünü olarak verilen çanta modelleridir. Fuarlar marka ve işletmeler için önemli reklam ve tanıtım mecralarıdır.

Bez fuar çantası markaların kendi promosyon ürünlerini tanıtmak amacıyla verdiği hediyeleri içerir. İhtiyacınız olan toptan fuar çantaları hakkında bilgi almak için Mag Çanta ile iletişime geçebilirsiniz.

Ham Bez Fuar Çantası

Fuarlar belli dönemlerde organize edilen büyük pazar yerleridir. Fuarlarda markalar ürün veya hizmetlerini sergilerler. Bir yandan da tüketici ile bir araya gelip tanıtımlarını gerçekleştirirler. Fuarlar genellikle sektörel bazlı yapıldığı için markaları direkt olarak hedef kitleleriyle buluşturur. Bu yüzden fuarlarda bırakılan intiba son derece önemlidir. Markalar da hedef kitlelerine etkili bir şekilde ulaşabilmek amacıyla bazı promosyon ürünlerini hediye eder.

Bez çantalar fuarlar için etkili bir promosyon ürünü olma özelliğine sahiptir. Bez çantalar uygun fiyatlı fakat etkili promosyon ürünleridir. Çünkü bez çantaların iki yüzeyinde boş bir alan bulunur. Boş alana kolayca baskı yapılabilir. Genellikle markanın logosu veya sloganı bu boş alana basılır. Bez çantalar tek kullanımlık değildir. Bu yüzden markanın logosu bulunan çanta uzun zaman kullanılabilmektedir.

Baskılı Fuar Çantaları

Bez çantalar son yıllarda popülerleşmeye başlayan çanta modelleridir. Kısa sürede yaygın bir kullanım alanına kavuşmuştur. Bez çantaların kısa sürede bu derece yaygınlaşması, onların birçok alanda kullanılmasını sağlamıştır. İlk dönemlerde sadece günlük kullanım amacıyla tasarlanan bez çantalar daha sonra farklı amaçlar için kullanılmıştır. Alışveriş çantası, market çantası, eczane çantası, fuar çantası bunlardan sadece birkaçıdır.

Bez çantalar son dönemlerde özellikle promosyon amacıyla çok tercih edilmektedir. Bez çantalar doğal kumaşlar kullanılarak üretilir. Ayrıca %100 geri dönüşümlü çanta modelleridir. Bu yüzden kullanıcıda iyi bir izlenim de bırakır. Bez çantaların doğal bitki liflerinden elde edilmesi ve çevreci olması diğer artı özelliklerindendir. Siz de fuarlarda etkili reklam çalışması yapmak isterseniz Mag Çanta ile iletişime geçebilirsiniz.

Reklam Çalışmalarında Bez Çanta Avantajları

Doğal pamuk liflerinden imal edilen bez çantaların ana materyali organik malzemedir. Bunun yanında çantaların üzerine şekil vermek için kullanılan boyalar da organiktir. Bez çantaların kullanımı hem insan sağlığı hem de çevrenin kirlenmemesi açısından önemlidir. Bu özellikleri sebebiyle bez çantalar reklam ve tanıtım faaliyetleri için ideal ürünlerdir.

  • Bez çantalar tek kullanımlı değildir. Uzun ömürlüdür. Bir bez çanta yıllarca kullanabilir
  • Bez çantalar doğada çözünebilir %100 pamuk malzemeden imal edilir
  • Bez torbaların baskılarında sağlığa zararı bulunmayan geleneksel kök boyalar ve su bazlı boyalar gibi tekstil boyaları kullanılır
  • Bez çantalar hijyeniktir. Makinede veya elde kolayca yıkanabilir
  • Bez torbalar üzerine baskı yapılmasına imkân tanır. Böylece iyi birer reklam ve promosyon ürünü olarak kullanılabilir.
  • Çevreye ve ekolojik dengeye çok zararı bulunan plastik poşetlere en iyi ve güvenli alternatiftir
  • Estetik bir görünüme sahiptir. Bez çantalar oldukça tarz ve şık birer aksesuar olarak da kullanılabilir

Toptan Fuar Çantası

Fuar çanta siparişi genellikle toptan olarak alınır. Fuarda markanın tanıtımını yapmak amacıyla temin edilen bez çantalara marka logosu basılır. Bez çantalar tek başlarına promosyon ürünü olarak kullanılabilir. Aynı zamanda katalog veya başka ürünler de bez çantaların içine koyularak misafirlere verilebilir. Bez çantalar uzun yıllar kullanılabilen ürünler olduğu için markanın reklamı da uzun yıllar devam eder.

Biz Mag Çanta olarak farklı modellerde bez çantalar üreten bir firmayız. Farklı doğal kumaş türlerinden elde ettiğimiz bez çantaları marka ve işletmelerin kullanımına sunuyoruz. İstendiği taktirde bez çantalara farklı tekniklerle baskı yapabiliyoruz. Toptan bez çanta temini sağlayarak tüm promosyon işlemlerini tek elden yürütüyoruz. Firmanızın fuar veya organizasyonlar için ihtiyaç duyduğu bez çanta modelleri hakkında bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Dikkatinizi Çekebilecek
Diğer Yazılar
Size nasıl yardımcı
olabiliriz?

Üretimlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgilendirme almak için lütfen Mag Çanta iletişim kanallarından bizimle iletişime geçiniz.