Fiş torbası ile faturalarınızı, makbuzlarınızı, irsaliye ve dekontlarınızı güvenle arşivleyebilirsiniz. Nonwoven tela kumaştan imal edilen fiş torbaları su geçirmez özelliğe sahiptir. Delikli yapısı sayesinde hava geçirir ve önemli evraklarınızın rutubetlenmesini engeller.

Fiş torbası devlet kurumlarının, bankaların, büyük ve küçük çaplı tüm işletmelerin dosya saklama ihtiyaçlarını karşılayabilir. Sadece fiş ya da fatura gibi belgelerin değil personel dosyalarının, ihale dökümanlarının ve muhasebe kayıtlarının da korunmasına yardımcı olur.

Fiş Torbası Özellikleri

Fiş torbası eski tip bez dosya çantalarına nazaran çok daha uzun süre kullanılabilen malzemeden üretilmiştir. Evrak torbası olarak da bilinen fiş torbaları, çevre dostu ve geri dönüştürülebilirdir.

Fiş torbalarının temel özellikleri şunlardır:

  • 65 gsm nonwoven tela kumaş kullanılarak üretilmişlerdir.
  • Herhangi bir noktasında dikiş kullanılmamış, ultrasonik kaynak kullanılarak birleştirilmişlerdir.
  • Ebatları 31 cm. (en) – 25 cm. (boy), 9 cm. (körük) ve 15 cm. (kapak) şeklindedir.
  • Su geçirmez ve alev almazlar.
  • Dosya saklama ve arşivleme için özel olarak tasarlanmıştır.
  • Esnemeye ve kırışmaya karşı dayanıklıdır.

Dikişsiz Evrak Torbası

Dikişsiz evrak torbaları ile naylon poşetleri bir daha kullanmak istemeyeceksiniz. Dosyaların arşivlenmesinde kullanılan naylon torbalar zamanla yıpranır ve formunu kaybeder. Dikişsiz tela arşiv torbası ise her zaman aynı şekilde ve sağlamlıkta kalır. Bu sayede uzun süre kullanılabilir. Naylon torbalar gibi eskiyince atılmazlar.

Dikişli evrak torbalarıyla karşılaştırıldığında da pek çok avantajı göze çarpmaktadır. Dikişli torbaların çeşitli noktalarından dikişlerin çıkması gibi ihtimaller söz konusudur. Dikişsiz tela arşiv torbalarında ise bu ihtimal yoktur.

Üretmekte olduğumuz dikişsiz evrak torbaları standart ölçülerdedir. Fakat talebe ve adet sayısına göre özel ölçülerde de imalat yapabilmekteyiz.

Sipariş vermek ya da ürünle ilgili ayrıntılı bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz.

Tela Arşiv Torbası

Mag Çanta olarak ambalaj, bez çanta ve PVC malzemelerle uzun yıllardır Türkiye’nin dört bir yanındaki markalarla işbirliği içerisindeyiz. Ham bez, pp woven, tela ve imperteks kumaşlarla imal etmiş olduğumuz ürünlerimiz, çalıştığımız firmaların marka değerini arttırmaya devam etmektedir.

Mag Çanta “Doğada İz Bırakmıyoruz” şiarıyla çıktığı yolda daha temiz ve sürdürülebilir bir gelecek için ürün geliştirmeye devam etmektedir. Siz de hem çevreye duyarlı hem de kaliteli ürünlerimizin avantajlarından faydalanmak istiyorsanız bizi arayın!

Dikkatinizi Çekebilecek
Diğer Yazılar
Size nasıl yardımcı
olabiliriz?

Üretimlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgilendirme almak için lütfen Mag Çanta iletişim kanallarından bizimle iletişime geçiniz.