Kulak Acıtmayan Geniş Bantlı Telli Maske

Kulak acıtmayan geniş bantlı telli maske Covid-19 pandemisiyle birlikte hepimizin günlük hayatına giren koruyucu maskeler arasında kullanım açısından en konforlu maske çeşididir.

Kulak acıtmayan geniş bantlı telli maske ihtiyacı bantsız, maskenin yüze tam oturmasını sağlamak için kulak arkasına geçirilen ip ve lastiklerin belli bir zaman sonra kulağı rahatsız etmesi sonucu doğdu.

Kulak Acıtmayan Geniş Bantlı Telli Maske Özellikleri

Covid-19 pandemisinin yayılıp bizim ülkemize de gelmesiyle birlikte maske kullanımı artık günlük hayatımızın önemli bir parçası oldu. Maskesiz dışarı çıkma hem yasak hem de sağlık için büyük risk oluşturduğu için her yere maskeyle gidip gelme durumunda kaldık. Maske kullanımının bu kadar artmasıyla birlikte yüzümüzde maske varken geçen zaman da aynı oranda arttı. Durum bu hale gelince maskelerin koruyucu özellikleri kadar rahatı ve konforu da önem kazandı. Çünkü bazı ipli veya lastikli maskeler birkaç dakikalık kullanımın ardından kişiye rahatsızlık vermeye başladı.

Biz de Mag Çanta olarak pandeminin başlamasıyla birlikte artan maske ihtiyacına yönelik önemli adımlar attık ve her ihtiyaca göre kaliteli ve standartlara uygun maskeler üretmeye başladık. Bu bağlamda geliştirdiğimiz bantlı maskemizle, maskelerin konforunu üst seviyeye taşıdık. Geniş bantlı ve telli maske modeliyle artık kulakların maske ipi sebebiyle rahatsız olup acımasının önüne geçmiş bulunuyoruz.

Geniş Bant

Maskemiz kulağınızın arka kısmını ince ip yerine geniş ve yumuşak kumaştan üretilmiş bandı sayesinde maske kullanımında önemli bir konfor ve rahatlık sağlıyor. İster kısa zamanlı maske kullanımı ister uzun zamanlı maske kullanımı gerektiren durumlarda kullanan kişiye oldukça rahat ve güvenli bir koruma sağlamaktadır.

Telli Yapı

Maskelerin tam performansta koruma sağlayabilmesi için yüzü çenenin alt kısmından başlayarak burunun üst kısmına kadar olan bölgeyi kapatıp yüze tam oturması gerekir. Maskelerin üst kısmının denk geldiği burun ve yanak bölgesi çıkıntılı olduğu için maskenin yüze oturması zorlaşır. Bundan dolayı maskelerimizin yüze tam oturmasını sağlamak için maskenin üst kısmına esnek bir tel yerleştirip koruyuculuğunu artırıp daha konforlu olmasını sağladık.

Kulak Acıtmayan Geniş Bantlı Telli Maske Fiyatları

Mag Çanta olarak, imal etmekte olduğumuz geniş bantlı telli maskelerimizin fiyat bilgisi için bize ulaşabilirsiniz.

Dikkatinizi Çekebilecek
Diğer Yazılar
Size nasıl yardımcı
olabiliriz?

Üretimlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgilendirme almak için lütfen Mag Çanta iletişim kanallarından bizimle iletişime geçiniz.