Non Woven Çantalar Toptan

Non woven çantalar toptan siparişi, uygun fiyatlı bez çanta teminidir. Non woven uygun maliyetler sunan bez çanta modellerinden biridir.

Non woven çantalar toptan alımlar için Mag Çanta ile iletişime geçebilirsiniz. Uygun fiyatlı ve kaliteli bez çanta modellerine web sitemizden ulaşabilirsiniz.

Non Woven Çantalar Toptan Sipariş

Nonwoven adı verilen kumaş, dokuma ya da örme işlemi gerçekleştirilmeden imal edilir. Uzun süre kullanılabilen ve maliyeti düşük tekstil ürünleridir. Avantajlı pek çok özelliği sebebiyle tercih edilmektedir. Bu özelliklerinden bazıları sıvı geçirmez yapısı, esnek ve sağlam bir yapıya sahip olmasıdır. Isı veya ateşe karşı direnci yüksek, antibakteriyel bir kumaştır non woven kumaş.

Nonwoven kumaş, non woven bez çantalarda kullanıldıktan sonra popüler olmaya başlamıştır. Non woven kumaş çantalarda kullanılan kumaşlar liflerin katman katman halindedir. Tülbent benzeri çok ince bir hale getirilen kumaş, dokuma olmaksızın bir araya getirilir. Hızlı üretilebilmeleri ve kolay imalatı sayesinde uygun maliyetli bir kumaştır. Non woven bez çanta sipariş için Mag Çanta ile iletişime geçebilirsiniz.

Non Woven Bez Çanta Özellikleri

Non woven kumaş ince fakat sağlam bir yapıdadır. Bu sayede birçok tekstil alanında çeşitli yerlerde kullanılır. Non woven bez çantalar birçok özelliği ile dikkat çekmektedir. Bu özelliklerinden bazıları şu şekildedir;

 • Islak ya da kuru temizlemeyle kolayca yıkanıp temizlenebilir
 • Baskı için mükemmel bir yüzey imkânı sunar. %100 baskı kapasitesine sahiptir ve Mag Çanta piyasadaki en kaliteli nonwoven çantaları üretir.
 • %100 geri dönüştürülebilir malzemeden üretildiği için çevreye zarar vermez.
 • Suya oldukça dayanıklıdır ve antibakteriyel bir yapıdadır.
 • Yüksek emiciliğe sahiptir
 • Toksik ve alerjik malzeme içermez. Ayrıca bakterilerin barınmasını zorlaştırır.
 • Üzerinde tüylenme vb. durumlar yaşanmaz
 • Aşınmaya karşı dayanıklıdır
 • Yapısı sebebiyle mevcut şeklini korur. Uzun süre katlanmış halde durduktan sonra bile kendi şekline kavuşur
 • Buruşmaya ya da kırışmaya izin vermez.

Çevre Dostu Bez Çanta

Bez çantalar, son yıllarda popüler bir kullanım alanına kavuşan çanta modelleridir. Doğal kumaştan elde edilen bez çantalar, farklı kumaşlardan elde edilebilir. Özellikle son yıllarda birçok yerde non woven veya polipropilen kumaştan üretilmiş bez çantalar kullanılmaya başlandı. Bu çantalar hem çok kullanışlı hem de oldukça tarz çantalardır. Böylece kısa sürede birçok insan tarafından tercih edilmeye başlandı. Sadeliğin şıklıkla harmanlandığı bez çantalar doğal görünümleri sayesinde dikkat çekmektedir.

Dokumasız kumaş olan non woven, geri dönüştürülebilir bir malzemedir. Bu sayede atıklar doğada kolayca çözünebilmektedir. Bunların haricinde non woven kumaş başka maddelerle birlikte tekrar kullanılabilir. Bu da ürünü çevre dostu ve geri dönüşümü kolay bir kumaş yapar. Dolayısıyla non woven çantalar, içerikleri itibarıyla çevre dostu bir malzemeden yapıldığı için zararsızdır.

Non woven Çanta Modelleri

Non woven kumaş kolaylıkla şekil verilebilen bir kumaştır. Aynı zamanda geri dönüşüme elverişli termoplastik bir yapısı vardır. Nonwoven çantalar kolay işlenir. Bu yüzden birçok farklı çanta ve kese modelinde kullanılır. Günümüzde en çok kullanılan modeller şunlardır;

 • Bez çanta
 • Bez sırt çantası
 • Market / alışveriş çantası
 • Katlanabilir nonwoven çanta
 • İpli sırt çantası
 • Metal çantası
 • Şişe taşıma çantası

Non Woven Çanta Fiyatları

Bez ve non woven çantaların kullanım alanı giderek yaygınlaşmaktadır. Doğal bez çanta modellerini çeşitli alanlarda tercih eden kişi sayısı gün geçtikçe de artmaktadır. Kısa bir süre içerisinde farklı kullanım alanlarıyla hayatımıza dahil olan koton çantalar, farklı kumaş tipleri kullanılarak da elde edilmektedir. Kumaş çantaların kullanım alanları genişledikçe bez çantaya olan talep de artmaktadır. Bu da bez çanta satıcılarının daha yüksek miktarlarda çanta satın almasına olanak sağlar. Bu aşamada uygun maliyetli bez çanta modellerini Mag Çanta’da bulabilirsiniz.

Mag Çanta olarak, sektördeki farklı tür ve modellerde bez çanta üretimi gerçekletirmekteyiz. Mottomuz; “Doğada iz bırakmıyoruz”. Doğaya veya çevreye herhangi bir zarar vermeyen organik ürünler üretiyoruz. Non woven çanta, bez torba, bez poşet, tela çanta, hambez çanta, kumaş maske, cerrahi maske, elbise kılıfı, baskılı tela, ürün keseleri ve diğer promosyon ürünlerinin imalatını kendi üretim tesisimizde üretmekteyiz. Non woven çanta fiyatları için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Dikkatinizi Çekebilecek
Diğer Yazılar
Size nasıl yardımcı
olabiliriz?

Üretimlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgilendirme almak için lütfen Mag Çanta iletişim kanallarından bizimle iletişime geçiniz.