Market Alışveriş Çantası

Market alışveriş çantası siparişlerinizi Mag Çanta kalitesine sahip olarak verebilirsiniz. Toptan ham bez çanta dahil olmak üzere çeşitli alanlarda tercih edebileceğiniz onlarca ürün arasından siz de çalışmalarınız için en uygun olan tercihi bizimle yapabilirsiniz.

Market alışveriş çantası, son yıllarda, özellikle naylon poşetler hakkında var olan “sağlıksız ürün” düşüncesine paralel olarak yaygın şekilde kullanımı arttı. Market çantası kullanımlarında genel olarak tercih edilen kumaş modelleri, sağlık açısından da insanlar için güven verici olarak kabul ediliyor. Bu sebeple daha fazla tercih edilmeye devam eden market alışveriş torbaları için sağlıklı kumaş kullanılan modellerin üretimi yaygınlaşarak devam ediyor.

Toptan Market Alışveriş Çantası

Mag Çanta ASO 1. Organizasyon Sanayi Bölgesinde hizmetlerine ve seri üretim mamullerini Türkiye’nin hemen her noktasına ulaştırmaya devam etmektedir. Ürün kataloğunda yer alan market torbası ve market çantası kapsamında da alternatif üretimler yapan Mag Çanta’dan toptan çanta siparişlerinizi vermeniz mümkün olmaktadır.

Market çantaları özellikle son yıllarda gelişim gösteren perakende satış ve paket servis hizmetlerinden sonra da firmalar tarafından sıklıkla kullanılmaya başlanan bir üründür. Katlanabilen modellerin yanı sıra ham bez çanta ile üretilen baskılı ve baskısız seçeneklerde de üretimlerin yapılması mümkün olmaktadır.

Kulplu Market Çantası

Marketlerde uygulanan son yasal düzenlemelerden sonra, işletme sahibinin tercihine bağlı olarak belirlenen her ürünün kullanım serbestliği sona erdi. Denetim süreçlerinde, özellikle insan sağlığı bakımından doğrudan zararlı olduğu tespit edilen petrol bazlı ürünlerin gıda ürünleri ile birlikte kullanılmaması kararı alınırken; marketler de bu durumda kullanacakları torbaları birer reklam alanına dönüştürebilecek ürünlerden seçmeye başladı.

Kulplu torba modelleri hem naylon hem kumaş modellerde tercih edilirken; reklamcılık alanında kalıcı etki meydana getirmek isteyen firmalar ise özellikle kumaştan üretilen ve kullan at olmayan modellerden siparişlerini vermeye devam ediyor.

Belirlenen kriterler, sizin sipariş özellikleriniz ve tercihlerinize bağlı olarak opsiyonel şekilde üretilebilmektedir. Bu nedenle standart bir üretim kalıbı düşünmeden projelerinize uygun olan ölçüleri, sipariş adedini ve ham malzemelerin özelliklerini belirtmeniz halinde, size en avantajlı şartlarda oluşturulabilecek sipariş detayları hakkında geri dönüş yapılacaktır.

Market alışveriş çantası
Market alışveriş çantası

Ürün kataloğunda yer alan haliyle belirlenen fiziki özelliklere göre “Kulplu Market Çantası” üretimleri;

  • Kulplu, alttan körüklü, market ve alışveriş çantası ismi ile,
  • 70 gsm nonwoven tela kumaş malzemesi kullanılarak,
  • Ultrasonik kaynak birleştirme yöntemiyle hazırlanarak,
  • 45×35+10 (5+5) cm. En x Boy + Körük ebatları ile sınırlı tutularak,
  • 2,5×42 cm. En x Boy ölçülerinde kulp eklenerek,
  • 70 gsm nonwoven tela kumaştan yapılan kulp ile hazırlanmaktadır.

Toptan Market Çantası Fiyatları

Mag Çanta, sektör içerisinde yer alan bu talebin önemli bölümünü karşılamak ve müşteri odaklı düşünerek, olumlu ticari girişimlere imza atıyor. Özellikle marketlerin reklam ihtiyaçlarını ön plana alan firmamız dahilinde; baskılı ve kulplu şekilde tasarlanmış olan modellerden faydalanmanız mümkün oluyor.

Toptan sipariş vermenin avantajları arasında öncelikli olarak ürün temini, zaman sorunu ve lojistik hizmetlerin ayrı ayrı zamanlarda gerçekleşmemesi gibi sebepler yer alıyor. Bunun yanı sıra toptan market çantası siparişinin en verimli olduğu alan ise ticari anlamda karşılık buluyor.

Belirli bir ölçüden çıkartılan kalıp ve kesimlere göre belirlenen çok sayıdaki ürünün seri imalatı, müşteri için doğrudan “ucuz”, “uygun fiyatlı ürün” haline geliyor. Mag Çanta bu noktada müşteri odaklı düşünerek hem işçilik hem de kumaş sarfiyatı gibi unsurlarda, hesaplamalar yaparak sizlerin en avantajlı şartlarda ürün sahibi olmanızı sağlıyor.

Değişkenlik gösteren piyasa koşulları ve döviz dalgalanmalarından dolayı, sektör içerisinde net ve sabit bir fiyat vermek mümkün olamıyor. Fakat toptan market alışveriş çantası alımlarınız için güncel şekilde adet, ölçü ve malzeme özelliklerini bize iletmeniz durumunda, sizler için en avantajlı şartlarda hazırlanan sipariş teklifimizi göre fırsatından yararlanabilirsiniz.

Market Reklam Çantası

Marketler toptan ve perakende satış alanında dünyanın her bölgesinde ticari işlem hacmi en yüksek olan birimlerdir. Günümüz teknolojinde ve piyasasında ise hem rakip analizi hem de tüketiciye en hızlı şekilde ulaşmak, ticari başarı kazanmak için olmazsa olmaz şartlar arasında ilk sıralarda yer alıyor.

Marketler, konvansiyonel reklam alanlarının haricinde, her yerde, herkes tarafından, her zaman kullanılabilen bir reklam alanına sahip oldukları için, bu açıdan oldukça şanslı konumda bulunuyor. Dünya genelinde hemen her insanın her gün her yerde kullanmak durumunda kaldığı torbalar ve poşetler üzerinde reklam mecrası açabilen marketler, bir defalık ürü satışından sonra defalarca kere reklamını, en etkili ve ücretsiz şekilde yapabiliyor.

Bu avantajlardan daha fazla faydalanabilmeniz için biz de Mag Çanta olarak ham bez çanta, toptan bez çanta, market alışveriş çantası gibi ürünler için baskılı ve baskısız seçenekler üretiyoruz. Tercihinize bağlı olarak firmanızın logosunu veya markanıza ait bir ikonu torbaların üzerine bastırabilirsiniz. Ayrıca isterseniz, kişiselleştirebilir ürün olarak, hayal ettiğiniz herhangi bir tasarımı da alışveriş torbalarının üzerine bastırabilirsiniz.

Hem ürünlerin teknik özellikleri hem de sipariş seçeneklerinize bağlı olarak belirlenecek olan güncel fiyat bilgisine ulaşabilmek için, Mag Çantanın iletişim adreslerinden bize ulaşabilirsiniz.

Toptan Market Çantası

Dikkatinizi Çekebilecek
Diğer Yazılar
Size nasıl yardımcı
olabiliriz?

Üretimlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgilendirme almak için lütfen Mag Çanta iletişim kanallarından bizimle iletişime geçiniz.