Promosyon Eczane Çantası

Promosyon eczane çantası eczanelerin reklam tanıtım amacıyla kullandığı bez çanta modelleridir. İlaç çantası olarak kullanılan bez eczane çantaları kısa bir sürede yaygın bir kullanım alanına sahip olmuştur.

Promosyon eczane çantası modelleri organik kumaşlar kullanılarak üretilen çantalardır. Bu çantaların hem doğal yapıda olmaları hem de tek kullanımlık olmaması onu etkili bir promosyon ürünü yapmaktadır. Ayrıca bez eczane torbaları toptan alımlarda çok uygun maliyetlere temin edilebilmektedir.

Promosyon Bez Eczane Çantası

Bez çantalar doğal bitki lifleri kullanılarak elde edilen yeni çanta modelleridir. Bez çantalar son 10 – 15 yılda bir anda farklı kesimler tarafından kullanılmaya başlandı. Başlarda günlük kullanım için tercih edilen bez çantalar daha sonra farklı alanlarda da kullanılmaya başlandı. Oldukça sade ve şık bir görünüme sahip olan bez çantalar özelleştirilen yapıya da sahiptir. Bez çantalar, farklı boyama teknikleriyle kolayca boyanabilir. Aynı zamanda baskı yapılmaya da müsait bir alanı bulunur. Farklı baskı teknikleriyle kumaş baskısı yapılmaya elverişlidir.

Bez çantalar günlük kullanım haricinde de farklı sektörlerde kullanılmaya başlanmıştır. Bez çantalar diğer çanta türlerinden farklı bir konuma sahiptir. Bez çantalar organik çanta modelleridir. Aynı zamanda düşük maliyetli fakat oldukça işlevsel özelliktedir. Bu yüzden ideal bir promosyon ürünü olma potansiyeline sahiptir. Günümüzde promosyon çanta ihtiyacı eczaneler için önemli bir ihtiyaçtır. Eskiden müşterilerine ilaçları plastik poşetlerde veren eczaneler artık plastik torbaların yerine bez eczane çantası tercih etmektedir. Bez eczane çantaları organik yapısıyla pozitif bir etki bırakır. Aynı zamanda işletmenin reklamını da yapar.

Promosyon Bez Torba

Plastik, içerisinde petrol türevli polietilen kullanılan bir maddedir. Plastiğin içeriğindeki maddeler doğaya çok yönlü zarar verirler. Bunun yanında plastik uzun yıllar doğada çözünemez ve canlılara direkt olarak zarar verir. Plastik kullanımının azaltılması amacıyla uzun yıllardan beri toplumsal kampanyalar düzenlenmektedir. Günümüzde plastik torbalara veya plastik poşetlere en iyi alternatif bez çantalardır. Bez çantalar plastik çantaların aksine organik bir yapıya sahiptir. Doğada kısa sürede kolayca çözünebilir. Bez çantaların yaygınlaşmasıyla birlikte plastik poşet kullanımı da azalmıştır.

Bez torbalar, tek kullanımlık plastik torbalara her yönüyle avantajlıdır. Üstelik organik olması sebebiyle markalara iyi birer reklam malzemesi olabilmektedir. Bu yüzden bez çantalar promosyon ürünü olarak kullanılabilen malzemelerdir. Bez çantalar oldukça uygun maliyetlidir. Bu sayede küçük veya büyük bütün işletmeler bez çanta aracılığıyla reklam çalışması yapabilir. Özellikle eczaneler veya marketler bez çantaları etkili birer reklam alanı olarak kullanır. Çantaların üzerinde boş bir alan bulunur. Hem eczane çantalarına hem de market çantalarına logo veya slogan baskısı kolayca yapılabilir.

Bez Eczane Çantası

Eczanelerin büyük çoğunluğu eskiden ilaçları plastik poşetlerde verirlerdir. Fakat son dönemler artan çevre bilinci ve bez çantaların yaygınlaşmasıyla bu uygulama yavaş yavaş bitmeye başladı. Birçok eczane artık plastik poşet yerine bez eczane çantası kullanmaya başladı. Eczanelerin ilaçları bez torbalarda vermesi, işletmenin imajını da daha çevreci bir hale getirmeye yardımcı olur. Bez torbaların ne insan sağlığına ne de doğaya herhangi bir zararı bulunmaz. Ayrıca bez çantalar doğada kolayca çözünebilir. Eczanelerin bez torbaları ilaç torbası olarak kullanmasının birçok faydası bulunur. Bunlar;

  • Bez çanta marka imajına olumlu katkı sağlar
  • Marka veya işletmenin çevreci bir duruş sergilemesine yardımcı olur
  • Bez çantalarla kolayca etkili reklam kampanyaları yapılabilir
  • Bez çantalar uzun zaman kullanılabildiği için reklamın etkisi uzun sürer
  • Bez çantalar uygun maliyetli promosyon ürünleridir
  • Bez çantalar kolayca yıkanarak tekrar tekrar kullanılabilir

Eczane Çantası Fiyatları

Bez eczane çantaları artık eczanelerin büyük kısmı tarafından tercih edilir hale geldi. Bu sayede plastik poşet kullanımı azaldığı gibi plastiğe karşı iyi bir alternatif de bulunmuş oldu. Özellikle sağlık sektöründe insan sağlığına zararlı plastiklerin kullanılmaması iyi gelişmelerdendir. Siz de ihtiyacınız olan toptan eczane çantası siparişleriniz için Mag Çanta ile iletişime geçebilirsiniz. Mag Çanta, uzun yıllardır bez çanta sektöründe faaliyet gösteren çevreci bir markadır.

Mag Çanta ürünleri doğada kolayca çözülebilen, %100 geri dönüşüme proseslerine uygun olarak üretilen çantalardır. Ürettiğimiz bez çantaların insan sağlığına herhangi bir zararı bulunmamaktadır. Uygun fiyatlı toptan bez çanta fiyatları, toptan eczane çantası fiyatları hakkında detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Dikkatinizi Çekebilecek
Diğer Yazılar
Size nasıl yardımcı
olabiliriz?

Üretimlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgilendirme almak için lütfen Mag Çanta iletişim kanallarından bizimle iletişime geçiniz.