Ucuz Tela Çanta Fiyatları

Ucuz tela çanta fiyatları; çantanın kapasitesine, yapısındaki kumaşın niteliğine ve sipariş adedine bağlı olarak değişiklik gösterebilmektedir. Çanta imalatı güncel teknolojiyi takip eden üretim makineleriyle müşteri talepleri dikkate alınarak gerçekleştirilmektedir.

Ucuz tela çanta fiyatları ne kadar? Fiyatlar çantaların teknik detaylarından, renginden, boyutundan ve tasarımından etkilenebilmektedir. Tela çanta siparişleriniz için nonwoven gibi üretim teknikleri ile talepleriniz hızlıca karşılanabilmektedir. Promosyon çanta olarak da kullanılabilen tela çantalar, son derece etkili bir tanıtım kampanyası aracı olabilmektedir. İyi bir slogan, logo ve iletişim bilgisi, bu çantalar aracılığıyla binlerce kişiye ulaşabilmektedir. Dayanıklı ve şık bir çanta, olumlu marka algısına da katkıda bulunmaktadır.

En Ucuz Tela Çanta Fiyatları

Tela veya bez çantalar; tek kullanımlık plastik poşetlere iyi bir alternatif olarak imal edilmiştir. Bu çantalar, kullanım alanı olarak sıradan poşetlere kıyasla çok daha yüksek bir çeşitliliğe sahiptir. Tela çanta baskı uygulamaları, bu çantaların oldukça farklı seçeneklerde üretilmelerine sebep olmaktadır.

Toptan çanta üretimi; yüksek üretim hacmiyle işlem gerçekleştiren firmalar açısından oldukça kolaydır. Hızlı sipariş temin süreçleri ve tela çanta fiyatları hakkında bilgi için Mag Çanta ile iletişime geçebilirsiniz. Peki ham bez çanta ne anlama geliyor? Bu çantalar pamuk gibi bir kumaştan imal edilmektedir. Üretimlerinde doğal boyalar tercih edilmektedir.

Mag, tela çanta imalatçıları arasında yüksek üretim kapasitesi ve toptan siparişlerdeki üretim hacmiyle ön plana çıkmaktadır. Her türlü işletmeye veya kuruma hitap eden sipariş sayılarınız en hızlı şekilde karşılanmaktadır.

ucuz-tela-canta

Tela Bez Çanta Nedir?

Tela çantalar, çeşitli renk ve boyut seçeneklerinde, estetik anlamda yüksek bir ürün çeşitliliğiyle üretilebilmektedir. Çantalar şık bir taşıma aksesuarı olarak pek çok kullanıcıyı cezbetmektedir. İstediğiniz tüm tela ve bez çanta tipleri için size Mag Çanta yeter! Üretim kategorilerini aşağıdaki gibi sıralayabiliriz.

Ham bez

Tela kumaş

İmperteks çanta

Plaj çantası

Jüt çanta

Pamuklu bez çanta

Toptan tela çanta siparişi nasıl verilir? Toptan siparişleriniz için öncelikle üretim adedi veya hacmini belirlemeniz gerekmektedir. Satın alınması planlanan çanta modeli veya modellerinin belirlenmesi bir sonraki adımdır. Aşağıdaki soruların yanıtlanması, toptan satın alım planlaması yapan firmalar açısından kolaylaştırıcı olacaktır.

Çantalar üzerinde baskı isteniyor mu?

Çanta hangi amaçlarla kullanılacak?

Kaç ton veya kaç adet çantaya ihtiyaç duyuluyor?

Promosyon çanta isteniyorsa, çanta üzerindeki logo veya sloganlar ne olacak?

Çanta İçin Hangi Tela Kullanılır?

Bez tela nedir? Çanta sektöründe kullanılan bu tabir, tela malzeme ile güçlendirilen kumaş çantaları ifade etmektedir. Tela çanta kumaşı pek çok farklı üretim materyalinden oluşabilir. İmperteks, pamuk veya kanvas bu anlamda başı çekmektedir.

Bez çantalar ile hesap makinesi, telefon, güneş gözlüğü, kitap ve market ürünü gibi pek çok malzeme taşınabilmektedir. Tela çantalar, seri üretime oldukça uygundur. Yıkanabilen, hijyenik çantalar birden fazla kez kullanılabilecek niteliktedir. Dikkatli bir kullanım ile çantaların ömrü uzayabilmektedir.

Tela çantalarda tercih edilecek olan kumaşın çeşidi, çantanın hangi alanda kullanılmasının planlandığı ile ilişkili bir durumdur. Üretici, pek çok kumaş ile imalat gerçekleştirebilir. Farklı renk ve boyut seçenekleri, son kullanıcıya da farklı tercih alternatifleri sunmaktadır.

ucuz-tela-canta

Promosyon amaçlı üretimler, çanta imalatçıları için son derece geniş bir toptan satış kategorisini oluşturmaktadır. Promosyon tela çantalar; konferans, fuar, sergi, alışveriş gibi faaliyetlerde binlerce kişinin görebileceği şekilde taşınabilmektedir. Böylece firmaların logo, slogan ve tasarımları çok sayıda kişiye ulaşmaktadır.

Dikkatinizi Çekebilecek
Diğer Yazılar
Size nasıl yardımcı
olabiliriz?

Üretimlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgilendirme almak için lütfen Mag Çanta iletişim kanallarından bizimle iletişime geçiniz.