Promosyon Konferans Çantası

Promosyon konferans çantası marka veya işletmelerin bilinirliklerini artırmak amacıyla kendi logolarını uyguladıkları ve insanlara ücretsiz bir şekilde verdiği çanta modelleridir.

Promosyon konferans çantası ile markanın akılda kalması ve daha geniş kitlelere tanıtılması için kolay ve etkili bir yöntemdir.

Promosyon Konferans Çantası Nedir?

Promosyon; firma, şirket veya potansiyel müşterilerine kendilerini tanıtmak ve ürünlerini, hizmetlerini pazarlamak amacıyla kullandığı oldukça eski ve etkili bir tanıtım yöntemidir. Promosyonu bir pazarlama aracı olarak kullanmak geleneksel reklam modelleri arasında en çok kullanılan pazarlama faaliyetlerindendir ve günümüzde de halen çoğu marka tarafından kullanılmaktadır. En çok tercih edilen promosyon ürünlerinden biri konferans çantasıdır. Konferans çantası olarak bilinen çantalar, ekseriyette geri dönüşümlü kumaşlar kullanılarak elde edilen, oldukça şık ve kullanışlı çantalardır.

Laptop çantası veya kongre çantası olarak da bilinen konferans çantası, dizüstü bilgisayar veya evrak taşımak için çok işlevsel ve kullanımı rahat çantalardır. Kullanım alanlarının genişliği ve genelde dışarı çıkılırken kullanılması sebebiyle iyi bir reklam tanıtım ürünü olan bu çanta modelleri, markaların hedef kitleleri tarafından bilinmesine olanak sağlar. Promosyon ürünü olarak seminer çantası kadar diğer bez çanta modelleri de tercih edilmektedir. Farklı tarzlarda üretilebilen bez çantalar düşük maliyetleriyle de her bütçeye uygun seçenekler sunmaktadır.

Promosyon Bez Çanta

Bez çantaların promosyon malzemesi olarak kullanılmaya başlanması, koton veya hambez olarak bilinen bez çantaların popülerleşmesiyle birlikte oldukça hızlı bir oranda artmıştır. Bir promosyon ürünü olarak oldukça düşük bütçelerle elde edilebilen bez çantalar, muadili promosyon ürünlerine oranla oldukça verimli bir geri dönüş sağlama potansiyeline sahiptir. Piyasada en çok tercih edilen bez çanta modelleri;

  • Nonwoven (Tela) Çantalar
  • İmperteks Çantalar
  • Koton (Hambez) Çantalar
  • PP Woven Çantalar

Promosyon Bez Çanta Avantajları

Günümüzde, özellikle market poşetlerinin ücretli olmasından sonra yoğun kullanım alanına kavuşan ve markalar tarafından en çok tercih edilen promosyon ürünlerinin başında bez çantalar gelmektedir. Çünkü, bez çantalar önemli avantajlara sahiptir.

Bunlar;

  • Bez çantalar tek seferlik değil, uzun ömürlüdür.
  • Bez çantalar doğada çözünebilir %100 pamuk malzemeden veya geri dönüşümlü malzemeden üretilir
  • Bez çantalar hijyeniktir. Makinede veya elde kolayca yıkanabilir
  • Bez torbalar üzerine baskı yapılmasına imkân tanır. Böylece iyi birer reklam ve promosyon ürünü olarak kullanılabilir.
  • Çevreye ve ekolojik dengeye çok zararı bulunan plastik poşetlere en iyi ve güvenli alternatiftir
Dikkatinizi Çekebilecek
Diğer Yazılar
Size nasıl yardımcı
olabiliriz?

Üretimlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgilendirme almak için lütfen Mag Çanta iletişim kanallarından bizimle iletişime geçiniz.