Tasarım bez çanta şu anda piyasada bulunan çok yönlü promosyon ürünlerinden biri olarak öne çıkıyor. Gelip geçici bir moda akımı yerine, insanların alışkanlıklarında pek çok değişikliğe sebep olacak şekilde kalıcı olacak gibi görünüyor.

Tasarım bez çanta gelip geçici bir moda değil. Bu yüzden işletmeler de bu çantaları reklam amaçlı olarak kullanmayı tercih ediyorlar. Bunun pek çok sebebi var. Pratik olması, maliyetinin düşük olması, kolay taşınabilir olması gibi.

Neden Tasarım Bez Çanta?

Tasarım bez çanta kullanmak için çok fazla sebebimiz var. Günlük işlerimizi kolaylaştırıyor olması işin sadece görünen yüzü. Çevrenin ve doğanın korunması için de bez çanta kullanmamız gerekiyor.

İşte birkaç maddede “Neden ham bez çanta kullanmalıyız?” sorusunun cevapları:

  • Bez çantalar yeniden kullanılabilir özelliktedir. Yani naylon poşet gibi bir kez kullanıldıktan sonra atılmaz. Bu sayede plastik kullanımını azaltmaya yardımcı olur.
  • Bez çanta modelleri o kadar çoktur ki hemen her amaçla kullanılabilirler.
  • Kolayca katlanılabilirler ve cepte taşınabilirler. Her durumda size yardımcı olmak için yanınızda olurlar.
  • Geri dönüştürülmüş malzemeden ya da tamamen doğal kumaştan imal edildikleri için çevre dostu ürünlerdir.
  • Fuar, konferans gibi etkinliklerde işletmelerin tanıtımları için ideal çözümler sunar.

Promosyon Ham Bez Çanta

Markanız, işletmeniz ya da gerçekleştirmeyi planladığınız etkinliğiniz için dikkat çekici ve merak uyandırıcı bir tasarımla süslenmiş bez çantalar mükemmel tanıtım araçlarıdır. Tasarım bez çanta benzersiz ve işlevsel bir promosyon üründür. Düşünün ki işletmenizin logosunun ve sloganını bulunduğu bez çantalar alışverişlerde, plajda, piknikte, okula giden çocuklarda kısacası hayatın her alanında insanların elinde! Bundan daha iyi bir tanıtım aracı düşünülemez.

Bez çantanın en büyük avantajlarından biri de her türlü baskı tekniğine uygun olmasıdır. Yüksek çözünürlüklü bir görsel farklı dijital baskı teknikleriyle ya da serigrafi tekniğiyle kolayca çanta üzerine uygulanabilir.

Mag Çanta’nın Bez Çanta Modelleri

Mag Çanta’nın işletmenizin marka değerini ve görünürlüğünü arttıracak bez çanta seçeneklerini incelemeden karar vermeyin!

Ham bez, tela, polipropilen ve imperteks çanta modellerimizle rakiplerinizin önüne geçin. Üstelik çok uygun fiyatlarla!

Fiyat bilgisi almak için bizi arayın.

Dikkatinizi Çekebilecek
Diğer Yazılar
Size nasıl yardımcı
olabiliriz?

Üretimlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgilendirme almak için lütfen Mag Çanta iletişim kanallarından bizimle iletişime geçiniz.