Toptan Pamuklu Bez Çantalar

Toptan pamuklu bez çantalar satışı ham bez çanta modellerinin üretici firma tarafından tedarik edilmesidir. Çok uygun fiyatlara alınabilen farklı materyallerden üretilmiş bez çantalar bulunmaktadır.

Toptan pamuklu bez çantalar toptan satın almak için Mag Çanta ile iletişime geçebilirsiniz. Farklı türlerde farklı amaçlar için tasarlanan koton çantalar günümüzde yaygın bir kullanım alanına sahip olmuştur.

Pamuklu Bez Çantalar Toptan Sipariş

Koton çanta veya ham bez çanta olarak da tabir edilen çantalar, imalatında pamuk kullanılarak elde edilen kumaş çantalardır. Özellikle son yıllarda oldukça popülerleşmiştir. Kullanım alanı giderek yaygınlaşan bez çantaları çeşitli alanlarda tercih eden kişi sayısı gün geçtikçe de artmaktadır. Kısa bir süre içerisinde farklı kullanım alanlarıyla hayatımıza dahil olan koton çantalar, farklı kumaş tipleri kullanılarak da elde edilmektedir.

Kumaş çantaların kullanım alanları genişledikçe bez çantaya olan talep de artmaktadır. Bu da perakende satış yapan firmaların ve işletmelerin daha fazla çanta satışı gerçekleştirmelerine olanak sağlamıştır. Satış amacıyla temin edilen bez çantalar direkt olarak üretici firmadan temin edilmelidir. Üretici firmadan direkt olarak alınan pamuklu bez çantalar, çok daha düşük maliyetlerle alınabilmektedir. Uygun fiyatlara ihtiyacınız olan bez çantaları sipariş etmek için Mag Çanta ile iletişime geçebilirsiniz.

Bez Çanta Nedir?

Bez çanta olarak bilinen keten veya ham bez çantalar doğal iplikler kullanılarak üretilen çantalardır. Pamuk ve benzeri bitkilerden elde edilen iplikler kullanılır. Üretim esnasında da çantaların içeriğine herhangi bir kimyasal madde eklenmez. Bu yüzden insan sağlığına herhangi bir zararı bulunmaz. Ayrıca bez çantaların en önemli özelliklerinden biri de doğayı kirletmemesidir. Pamuklu çantaların ham maddesi doğal ürünler olduğu için çantalar çevrenin kirlenmesini engellemektedir. Bez çantalar kullanım sonrasında doğada kolayca yok olabilme özelliğine sahiptir.

Hem çevreci yapısı hem de şık tarzı sebebiyle günümüzde bez çantaların kullanımı artmaktadır. Bez çantalar, market çantası, laptop çantası, plaj çantası veya günlük çanta olarak kullanılabilir. Hem tek kullanımlık poşet benzeri taşıma materyallerinin yerine hem de günlük kullanılan çantaların yerine kullanılabilir. Bez Çantaların içeriğinde herhangi bir kimyasal madde bulunmadığı için çocuklar da güvenle kullanabilmektedir.

Pamuklu Bez Çantaların Avantajları

Pamuktan imal edilen bez çantaların hem temel materyali hem de üzerine şekil vermek için kullanılan boyaları organiktir. Bez çantaların kullanımı hem insan sağlığı hem de çevrenin kirlenmemesi açısından önemlidir. Aynı zamanda şık ve sade bir tasarıma sahip olan bez çantaların diğer çanta türlerinden farkları şu şekildedir;

  • Bez çantalar tek kullanımlı değildir. Uzun ömürlüdür. Bir bez çanta yıllarca kullanabilir
  • Bez çantalar doğada çözünebilir %100 pamuk malzemeden imal edilir
  • Bez torbaların baskılarında sağlığa zararı bulunmayan geleneksel kök boyalar ve su bazlı boyalar gibi tekstil boyaları kullanılır
  • Bez çantalar hijyeniktir. Makinede veya elde kolayca yıkanabilir
  • Bez torbalar üzerine baskı yapılmasına imkân tanır. Böylece iyi birer reklam ve promosyon ürünü olarak kullanılabilir.
  • Çevreye ve ekolojik dengeye çok zararı bulunan plastik poşetlere en iyi ve güvenli alternatiftir
  • Estetik bir görünüme sahiptir. Bez çantalar oldukça tarz ve şık birer aksesuar olarak da kullanılabilir

Uygun Fiyatlı Bez Çanta

Mag Çanta uzun yıllardır bez çanta sektöründe faaliyet gösteren bir firmadır. Ürettiği ürünlerde insan sağlığına zararlı herhangi bir madde kullanmaz. Bu yüzden firmanın mottosu “Doğada iz bırakmıyoruz” olarak belirlenmiştir. Çünkü tüm Mag Çanta ürünleri doğada kolayca çözülebilen organik maddelerden üretilir. Firmanın ürünleri %100 geri dönüşüme ve tüm termoplastik işleme proseslerine uygun olarak üretilmektedir.

Mag Çanta Nonwoven çanta, bez torba, bez poşet, tela çanta, hambez çanta, kumaş maske, cerrahi maske, elbise kılıfı, baskılı tela, ürün keseleri ve diğer promosyon ürünlerinin imalatını kendi üretim tesisinde üretmektedir. Faklı modellerde bez çantalara istenildiği taktirde baskı da yapabilmektedir. İhtiyacınız olan tüm pamuklu bez çanta modelleri için Mag Çanta ile iletişime geçebilirsiniz.

Mag Çanta Farkı

Kaliteli üretimi ve müşteri memnuniyetini her zaman öncelik olarak belirleyen Mag Çanta tüm üretim süreçlerinde son teknolojiyi kullanmaktadır. İnsana ve doğaya saygılı bez çanta imalatını gerçekleştirmektedir.

Mag Çanta ürünlerinin sunduğu avantajlar şunlardır:

–       Kaliteli ürün uygun fiyat politikası

–       Çevreci üretim hassasiyeti

–       Kolay ulaşım ve gönderim

–       Müşteri hizmetleri desteği

–       Geniş ürün yelpazesi

–       Alanında uzman kadro

Dikkatinizi Çekebilecek
Diğer Yazılar
Size nasıl yardımcı
olabiliriz?

Üretimlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgilendirme almak için lütfen Mag Çanta iletişim kanallarından bizimle iletişime geçiniz.