Tela çanta Ankara bölgesinde çeşitli tesisler tarafından üretilen bir üründür. Bu çantalar pek çok ihtiyacı karşılayabilen, uzun ömürlü taşıma ürünleridir. Plastik poşetlerin aksine tela çantalar uzun süre kullanılabilir. Bununla birlikte atığa dönüştüğünde doğada hızlıca kaybolur.

Tela çanta Ankara ve diğer şehirler için oldukça yüksek talep gören bir üründür. Bu çantalar oldukça dayanıklıdır ve ağır ürünlerin taşınmasına uygundur. Farklı ürünlerin taşıması için özelleşmiş boyutları mevcuttur, dolayısıyla her türden ürünün taşınması için şık, kullanışlı ve dayanıklı bir alternatiftir. Bu özellikleriyle tela ve bez çantalar gitgide daha fazla işletmenin ilk tercihi olmaktadır.

Baskılı Tela Çanta Ankara

Tela diğer kumaş türlerine göre daha düşük malzemeyle üretilen, kumaş benzeri görünüm ve hissiyata sahip bir malzemedir. Sektördeki pek çok alanda kullanılan tela kumaş çanta yapımında da son yıllarda artan bir hızda kullanılmaya başlanmıştır. Bu ürünler maliyeti düşük ve kalitesi yüksek birer plastik poşet alternatifi olarak öne çıkmaktadır.

Tela bez torba ve diğer taşıma ürünlerinin diğer avantajları şu şekilde sıralanabilir;

  • Bu ürünler çevre dostudur. Plastik ürünler gibi uzun yıllar boyu doğada çözünmeden kalmaz. Biyoçözünür olması sayesinde atık olduğunda kısa zamanda doğada yok olur.
  • Bu çantalar pek çok kez kullanılabilir biçimde üretilen dayanıklı ürünlerdir. Ayrıca poşet vb. gibi diğer alternatiflerine kıyasla daha fazla ağırlık taşıma kapasitesine sahiptir.
  • Tela alışveriş çantası, üzerinde markanın logosunu taşıyorsa, uzun süre boyunca reklam yapmaya devam edebilir. Üstelik bu çantalarda tasarım estetik görünmektedir.
  • Tek kullanımlık plastik poşetlere kıyasla pek çok avantajı bulunan tela çanta, bu doğrultuda diğer muadillerinden fiyat ve performans açısından daha ekonomiktir.
  • Promosyon tela çantalar, üzerlerine basılan markalar veya mesajlarla etkili bir reklam aracı olarak da kullanılabilir. Bu da tercih edilmesini sağlayan diğer özelliklerindendir.
Tela Çanta Ankara

Promosyon Tela Bez Çanta

Tela çantalar poşetin yerine kullanılmakta olan, günbegün bu alandaki üretim ve taleplerin arttığı bir taşıma gerecidir. Bu çantaların kullanım alanı oldukça geniştir, zira pek çok farklı ürünün taşınmasına uygun modellerle üretilebilmektedir.

Bu ürünlerin popülerleşmesinde önemli etken oluşturan durumlardan ilki, satış esnasında kullanılan poşetlerin satın alınması zorunluluğudur. Bu poşetlerin çevreye verdiği zarar nedeniyle kullanımında kısıtlama getirecek bu uygulama başlatılmıştır. Günümüzde poşet yerine kullanılabilen promosyon ürünler üzerine çalışan, temelde bu amaçla üretim yapan pek çok bez çanta fabrikası mevcuttur.

Tela bez çantalar;

Alışveriş
Fuarlar
Hediye
Eğitim
Plaj

Böylelikle markanın imajını yükselten, alandaki herkes tarafından fark edilebilen bir çanta ortaya çıkmış olacaktır. Ankara bez çanta imalatçıları arasında öne çıkan, köklü firma Mag Çanta da bunlardandır. Bu alandaki toptan ihtiyaçlarınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Toplu çanta üretimi için sipariş oluşturduğunuz takdirde, beklentinizi karşılayan ürünleri vadedilen tarihte teslim ediyoruz. Detaylı bilgi için bize ulaşın.

Dikkatinizi Çekebilecek
Diğer Yazılar
Size nasıl yardımcı
olabiliriz?

Üretimlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgilendirme almak için lütfen Mag Çanta iletişim kanallarından bizimle iletişime geçiniz.