Tela Çanta İmalatçıları

Tela çanta imalatçıları tela malzeme kullanarak, nonwoven gibi tekniklerle seri üretim gerçekleştirmektedir. Toptan tela çanta siparişleri için, ihtiyaç duyulan çanta miktarı ve çantaların hangi amaçlarla kullanılacağı gibi detaylar belirlenmelidir.

Tela çanta imalatçıları hangileridir? Çanta imalatı, deneyim ve teknolojik alt yapı gerektiren bir işlemdir. Üretim taleplerine en uygun cevabı verebilecek firmalar bir adım öne çıkmaktadır. Mag Çanta, Ankara merkezli bir üreticidir ve dünya geneline satış yapmaktadır. Üretimlerimiz arasında yer alan bez torba ve tela kumaş çanta gibi ürünler, gündelik yaşantıda geniş bir kullanım alanı bulmaktadır.

Ankara Tela Çanta İmalatçıları

Tela çanta gibi ürünler, son kullanıcı tarafından belli amaçlar gözetilerek kullanılmaktadır. Estetik bir taşıma aracı olması, market alışverişlerinde kullanılabilmesi gibi özellikleri bu çantaları öne çıkarmaktadır. Bir alışveriş çantası yüksek taşıma kapasitesine ve dayanıklı bir yapıya sahip olmalıdır. Şık tasarım hatları ve farklı renk seçenekleri, bu çantaları öne çıkaran diğer tasarım detayları arasındadır.

Bez ve tela çantalar, farklı baskıları üzerinde taşıyabilmektedir. Bu yönleriyle başarılı birer tanıtım aracı olmaktadır. Tanıtım/reklam faaliyetleri için kullanılan çantalar, promosyon çanta ismiyle bilinir. Peki promosyon çanta ne işe yarar? Firma, kurum veya işletmeler kendi logo ve sloganlarını çantalar üzerinde kullanarak akılda kalıcı reklamlar üretebilirler. Aşağıdaki gibi özellikler, firmaların kurumsal kimliklerini son kullanıcıya ulaştırabilmektedir.

  • Şık tasarım detayları
  • Kaliteli malzeme kullanımı
  • Yüksek taşıma kapasitesi
tela-canta-imalatcilari

Akıllardan hiç çıkmayacak tasarımlar, akıllardan hiç çıkmayacak kalitedeki çantalar sayesinde mümkün olmaktadır. Ham bez, pamuklu çanta veya kanvas çanta gibi ürün seçeneklerimiz hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Tela Çanta İmalatı

Tela malzeme ile üretilen çantalar, toptan çanta imalatı için son derece uygundur. Çünkü tela, seri üretimi kolay bir malzemedir. Tela, çantalara dayanıklılık katan katmanlı kumaş yapısına verilen isimdir. Bu materyal ile güçlendirilen çanta, herhangi bir kumaş türü ile birlikte kullanılabilmektedir. Bu kumaşlara pamuk, kanvas veya imperteks dahildir.

Baskısız veya baskılı tela çanta modelleri, farklı kullanım senaryoları düşünülerek üretilmiştir. Baskılı ürünler son kullanıcı tarafından ilgi görmektedir. Ayrıca promosyon amacıyla da tercih edilmektedirler. Promosyon çantalar sayesinde fuar, sergi, konferans veya alışverişler sırasında firmaların reklamları yapılabilmektedir. Çantalar üzerinde bulunan geniş alanlar, tasarımları üzerlerinde taşımaya son derece müsaittir.

Çantaların taşınması, tasarımların da taşınması anlamına gelmektedir. Böylece tasarım içeriği binlerce kişiye ulaşabilmektedir. Şık tasarım hatlarına sahip, kaliteli ve geniş hacimli çantaları kullanan bireyler, çanta üzerindeki markayı da iyi bir şekilde hatırlayacaktır.

tela-canta-imalatcilari

Tela Çanta Üreticileri

Tela malzeme ile yapılan üretimlerin son derece hızlı ve pratik bir şekilde gerçekleşebileceğinden daha önce söz etmiştik. Tela çanta imalatı için zengin teknik özellik detaylarına sahip üretim makineleri kullanılabilmektedir. Böylece üretim hacmi de artmaktadır. Peki tela-bez çanta makinesi fiyatları ne kadar?

Üretim makinelerinde fiyatları etkileyen en temel unsur, cihazın teknik detaylarıdır. Yüksek üretim hacimlerine ek olarak makinenin üretiminde kullanılan ham maddelerin temini de fiyatları etkileyebilmektedir. Daha yüksek üretim hacmi, daha yüksek fiyatları da beraberinde getirmektedir.

Körüklü tela çanta modelleri nedir? Bu çantalar sağlık, tekstil, eğitim, inşaat gibi pek çok farklı sektörde kullanım alanı bulmaktadır. Körüklü çantaların normal çantalardan temel farkı, alt tabanındaki düz yapıdır. Böylece daha dayanıklı ya da daha geniş hacimli çantaların üretimi mümkündür. Mag, köklü bir tela çanta üreticisidir. Tonlarca çantayı en kısa sürede adresinizde görmek için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Tela Çanta Fiyatları

Çantalar, kullanan kişiye tarzını yansıtma imkânı sunar. Temel amacın taşıma olduğu bu ürünlerde şıklığın yanı sıra dayanıklılık da önemli bir başka faktördür. Tela çanta kumaşı hangi malzemelerden oluşmaktadır? Daha önce de değinildiği üzere, bir tela çanta farklı kumaş seçeneklerine sahip olabilmektedir.

Pamuklu kumaş, insan vücuduyla olan uyumu ve sağlıklı yapısıyla sıklıkla tercih edilmektedir. Kanvas modeller dayanıklı yapılarıyla, imperteks modeller ise suyu geçirmeyen yapılarıyla dikkat çekmektedir. Tela, bahsi geçen kumaş tiplerindeki çantaların daha sağlam olması için kullanılan bir malzemedir. Tela çanta üretimleri farklı tekniklerle gerçekleşebilmektedir.

Ucuz tela çanta fiyatları hem bireysel hem de kurumsal müşteriler tarafından merak konusu olmaktadır. Toptan veya adetli satın alımlarda uygun fiyat seçenekleri için Mag Çanta ile iletişime geçebilirsiniz. Üretim alanındaki deneyimi ve sahip olduğu teknolojik donanımı ile Mag’a güvenebilirsiniz!

tela-canta-imalatcilari
Dikkatinizi Çekebilecek
Diğer Yazılar
Size nasıl yardımcı
olabiliriz?

Üretimlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgilendirme almak için lütfen Mag Çanta iletişim kanallarından bizimle iletişime geçiniz.