3 katlı lastikli maske kalabalık ve kapalı ortamlarda coronavirüs ve benzeri parçacık yoluyla bulaşan virüslere karşı koruma sağlar. Nonwoven tela kumaştan imal edilen bu yüz maskeleri sayesinde hem kendinize hem de çevrenizdeki insanlara karşı sorumluluğunuzu yerine getirin.

3 katlı lastikli maske, cerrahi maske olarak uzun yıllardır sağlık çalışanları ve lösemi gibi bağışıklık sistemini zayıflatan hastalıklara sahip kişiler tarafından kullanılmaktadır. 3 katlı olması sayesinde, belirli büyüklükteki partiküllere karşı maksimum filtrasyon sağlamaktadır.

3 Katlı Lastikli Maske Üretimi

3 katlı lastikli maske imalatı sırasında dokumasız tela kumaş ve polipropilen malzemeden elde edilen kumaş kullanılır. İç ve dış katmanlarda tela kumaş bulunurken, iç kısımda pp woven malzeme bulunur. Bu sayede damlacıkların daha kolay filtre edilmesi sağlanır.

Cerrahi steril maske, şu anda Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı tarafından da önerilmektedir. Bu yüz maskelerini kullanarak;

  • Havadaki bakterilere ve partiküllere karşı koruma sağlanır.
  • Akciğerlere sistemine zarar veren maddelerin ve alerjenlerin solunması engellenir.
  • Yumuşak ve cilt dostu malzemeden üretildikleri için dermatolojik problemlerle karşılaşılmaz.
  • Burun kısmındaki telli yapı sayesinde yüze tam oturması sağlanır.
  • Yumuşak ve elastik kulak kayışları hem kulakları acıtmaz hem de yüzde hiç açıklık kalmamasını garanti eder.

3 Katlı Cerrahi Steril Maske

Cerrahi steril maske 3 katlı 50 li paketler olarak satışa sunulmaktadır. Dileyen müşterilerimiz 50 li paket içerisinde tekli, beşli ya da onlu ambalajlar şeklinde de sipariş verebilirler. El değmeden üretilen ve ambalajlanan cerrahi maskeler, genel halk sağlığını korumak için sosyal mesafe ve hijyen kurallarıyla birlikte kullanılmalıdır.

Bu 3 katlı maske, yıkanabilir ya da tekrar kullanabilir özellikte değildir. 1 – 2 saatlik kullanımdan sonra atılmalıdır.

50 Adet Telli 3 Katlı Cerrahi Maske

Mag Çanta üretimi olan yüz maskeleri, uluslararası standartlara uygun olarak üretilmektedir. Ziyaretçilerimiz, Kalite Belgelerimiz sayfamızı kontrol ederek tüm sertifika ve izin belgelerine erişebilirler.

Hem toplum sağlığını hem de doğayı korumayı amaçladığımız için imal etmiş olduğumuz tüm malzemelerin geri dönüştürülebilir olmasına özen gösteriyoruz.

Firmalar ve kurumlar için de baskılı maske üretimi yapabiliyoruz. Çalışanlarınıza ya da müşterilerinize maske vererek daha çok kişinin COVID-19 tehdidine karşı korunmasını istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Dikkatinizi Çekebilecek
Diğer Yazılar
Size nasıl yardımcı
olabiliriz?

Üretimlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgilendirme almak için lütfen Mag Çanta iletişim kanallarından bizimle iletişime geçiniz.