Bez sırt çantası kullanım kolaylığı, hafif ve katlanabilir özelliği, sağlamlığı, her şeyden önemlisi de doğaya zarar vermeyen kumaş yapısı dolayısıyla, birkaç yıldır tekstil sektörünün gözdesi haline gelmiş durumda. Marketlerden hediye dükkanlarına, promosyon ürün yapan işletmelerden tasarım ürünlerin satıldığı butiklere kadar, her yerde bu ürünlerin çeşitlerini görüyoruz.

Bez sırt çantası her sektöre uygun bir promosyon ürünü olarak dikkat çekiyor. Markalarını, müşterilerine ve genel olarak topluma doğru bir şekilde anlatmak isteyen firmalar, bu ürünlerin çevre dostu özelliklerini ve trend oluşlarını ön plana çıkartarak rakiplerinin önüne geçiyor.

Mag Çanta olarak bizler de siparişe özel tasarımlar ve baskılı – baskısız seçeneklerle, her türlü promosyon, tasarım ve kurumsal kimlik çalışmalarınızda en yakın iş ortağınız olarak 10 yıla yakın süredir hizmet vermekteyiz.

Bez Sırt Çantası Ölçüleri

Bez sırt çantası endüstride bazı standart ölçülere sahiptir. Bu ölçüler belirlenirken, bu ürünlerin kullanım alanlarının hesaba katıldığını belirtmek gerekir. Gündelik eşyalar, defter – kitap, hediyelik eşyalar gibi hafif ve ebatları küçük eşyalara göre belirlenen bu standart ölçülerin haricinde, siparişe özel çanta üretimi de gerçekleştirilebilmektedir.

Bez sırt çantası yapımı için kullanılan standart ölçüler şöyle sıralanabilir:

  • 32 cm x 45 cm
  • 35 cm x 40 cm
  • 30 cm x 35 cm

Daha önce de söylediğimiz gibi, farklı ebatlarda özel çanta üretimli gerçekleştirilebilir. Ayrıca, çantaların sırt askıları kolayca ayarlanabilir ve her boya ve kiloya uygun hale getirilebilir.

Fiyatlandırma Neye Göre Yapılmaktadır?

Bez sırt çantası modelleri farklı renklerde ve ebatlarda üretilebilir. Fiyata etki eden ilk faktör, çantanın ebatlarıdır. Kullanılacak kumaş miktarının artması, doğal olarak maliyeti de arttıracaktır. Bir diğer faktör, çanta yapımında kullanılacak kumaşın renkli olup olmayacağıdır. Bu durumda, ham bez kumaşlara renk verilebilmesi için kullanılan su bazlı tekstil boyalarının da maliyeti eklenecektir.

Büzgülü bez sırt çantası için baskılı ya da baskısız seçenekleri de mevcuttur. Vermiş olduğunuz yüksek çözünürlüklü tasarım dosyasının, istenilen ebat ve renklerde çanta üzerine uygulanabilmesi mümkündür. Maliyete etki eden bir diğer faktör de budur. Satın alınacak çanta adeti, uygulanacak baskı türüne de doğrudan etki ettiği için, çanta adeti de fiyatta oynamaya sebep olacaktır.

Sipariş etmek istediğiniz çanta modeli, ölçüleri, rengi ve baskı teknikleri hakkında fiyat bilgisi almak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ham Bez Çantanın Özellikleri

Çeşitli formlarda ve renklerde üretilebilen ham bez çantaların genel özelliklerinden bahsedecek olursak:

  • İnce kumaşı sayesinde kullanmadığınız durumlarda katlayıp cebinize koyabilirsiniz.
  • Her baskı tekniğine uygundur. Dilediğiniz gibi kişiselleştirebilirsiniz.
  • Tamamen doğal bir üründür.
  • Ilık suda yıkayabilir ve düşük ısıda ütüleyebilirsiniz.
  • Fuar, seminer, festival ya da farklı etkinliklerde promosyon ürün olarak kullanarak doğaya duyarlı imajınızı insanlara gösterebilirsiniz.
  • Özel günlerde ve etkinliklerde, hediyelerinizi paketlemek yerine bez çantalara koyarak fark yaratabilirsiniz.

Bez Çanta

Dikkatinizi Çekebilecek
Diğer Yazılar
Size nasıl yardımcı
olabiliriz?

Üretimlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgilendirme almak için lütfen Mag Çanta iletişim kanallarından bizimle iletişime geçiniz.