Bez taşıma çantası üreticileri

“Bez taşıma çantası üreticileri”, kişisel girişimler ve ticari amaçlarla toptan çanta ihtiyacına sahip olan kişi ve gruplara ürün tedarik etmektedir. Gerçekleştirilen üretimler, seri şekilde ve siparişlere bağlı olarak fazla adetli şekilde yapılmaktadır.

“Bez taşıma çantası üreticileri” müşterilerin talepleri doğrultusunda çalışmalar yapmaktadır. Özellikle, çantaların kullanılacağı projelere uygun olarak belirlenen model ve kumaş cinslerine göre üretimler yapılır ve ölçülerde de alternatif ürünlere sahip olmak mümkün olmaktadır.

Üretici firmaların dikkat etmesi gereken noktaların büyük bir çoğunluğu ticari sınırlar içerisinde değerlendirilmektedir. Kâr marjı ve üretim maliyeti gibi konular üzerine planlamalar yapan üreticiler aynı zamanda müşterilerin de kâr marjlarını ve ticari hareket alanlarını rahatlatabilecek şartlara sahip olmalıdır.

Mag Çanta sektör içerisinde yılların kazandırdığı bu tecrübeler ile hem kendi seri üretim araçlarını güncel teknoloji ile donatarak avantaj sağlıyor hem de iş birliği yaptığı müşterilerini önceleyerek onlara avantaj sağlamaya devam ediyor.

Kumaş Çanta Modelleri

Kumaş çantalar insan sağlığına olumlu etkilerinden ve birden fazla defa kullanım imkânı sunmasından dolayı son yıllarda sıklıkla tercih edilmeye başladı. Piyasa içerisinde tela çanta, nonwoven çanta, koton çanta gibi isimlerle de bilinen kumaş çantalar için farklı tasarımlarda ürünler üretmek de mümkün olmaktadır.

Kumaş çantalar hem hammadde olarak alternatife sahip olan hem de istenilen özel ölçülerde üretilmesi mümkün olan çantalardır. Toptan çanta siparişlerinde de avantajlara sahip olan bu çanta modellerinde, üretim maliyeti hesaplaması yapılabilir ve toptan kumaşlara göre daha az fire vererek üretimler yapılmaktadır.

 • Kulplu bez çanta
 • Reklam promosyon çantası
 • Eczane çantası
 • Market çantası
 • Fuar ve alışveriş çantası
 • Baskılı çanta
 • Baskısız çanta

gibi farklı çeşitlerde, yüksek sayıda toptan çanta siparişi vermek mümkün olmaktadır.

Bez Çanta Baskılı

Çantaların kullanım alanı genişledikçe, birçok sektör dahilinde yan üründen ana ürün haline gelen bez çantalardan reklamcılık alanında da faydalanılmaktadır. Markaların ve firmaların en çok önem verdiği konu olan, marka değerlerine ait detayların tüketicilere ulaşmasında, bez çantalar önemli rol oynamaktadır.

Özellikle, üzerine herhangi bir konuda baskı yapılması mümkün olan çantaların verimli kullanılması, reklam alanında markalar için büyük bir role sahip olmaktadır. Bu aşamada; naylon torbaların insan sağlığı üzerindeki olumsuz etkilerini gören kitleler de sağlık açısından daha olumlu sonuç veren kumaş çantalara yönelmektedir.

Baskılı çantalarda hem özgün tasarımlar hem de markaların logoları ön plana çıkabilmektedir. Ayrıca ticari faaliyette bulunan firmaların gerçekleştirmek istedikleri kampanyalar ve promosyonlar hakkında belirledikleri detayları sergilemek için çok uygun bir alan olan bez torbalar ile hemen her yerde ve herkes tarafından kullanılabilecek alanlara sahip olabilirsiniz.

Baskılı çantalar ile oluşturacağınız reklam kampanyaları hakkında sektörel tecrübelerimizden faydalanmak ve çanta üretimleri hakkında detaylı bilgilere erişmek için bize ulaşabilirsiniz.

Ankara Bez Taşıma Çantası Üreticileri

Çantalar son yıllarda hem taşıma hem de dekoratif alanda kullanılabilmektedir. Aksesuar olarak da kullanılan çantalara sahip olmak için en avantajlı şartlar, doğrudan üretici firmalara ulaşarak elde edilmektedir.

Mag Çanta, sektör içerisinde sahip olduğu mesleki deneyimleri paylaşarak, müşteri odaklı hizmet verme misyonu ile çalışmalarına devam etmektedir. Ticari kaygıları arka planda tutarak kaliteli ürünleri dünyanın farklı bölgelerine ulaştırmaya devam eden Mag Çanta ile siz de iş birliği yapabilirsiniz.

Türkiye Ankara merkezli fabrikasında üretim hizmetleri sunan markamız, sahip olduğu üretim yeteneği ve lojistik hizmetler sayesinde Türkiye başta olmak üzere Avrupa ve dünyanın farklı coğrafyalarına ulaşarak hizmet götürmektedir.

Bez Taşıma Çantası Fiyatları

Çanta fiyatları tercih edilen model, hammadde ve ölçülere göre farklı klasmanlarda belirlenebilmektedir. Sabit bir model ve ölçü olmadığı için Mag Çanta üretim listesinde sabit fiyat tarifesi yer almamaktadır.

Fakat bu sebeplerden dolayı meydana gelebilecek dezavantajların önüne geçebilmek için, müşteri odaklı üretim planlaması tapılmaktadır. Verilecek olan siparişlerde fiyatı doğrudan etkileyecek bazı faktörler bulunmaktadır.

 • Tercih edilecek çantanın hammaddesi
 • Kumaş çeşidi ve birim maliyeti
 • Renk, baskı ve tasarım seçenekleri
 • Ölçü ve fiziki detaylar

gibi sebepler, fiyatları doğrudan etkilemektedir. Siz de çanta siparişleriniz için avantajlı fiyatlardan faydalanmak ve kaliteli hizmete sahip olmak için, iletişim adreslerimizden bize ulaşabilirsiniz. Tecrübeli danışmanlarımıza proje ve ihtiyaçlarınızdan bahsederek hem teknik destek hem de detaylar hakkında bilgi talep edebilirsiniz.

Market alışveriş çantası

Dikkatinizi Çekebilecek
Diğer Yazılar
Size nasıl yardımcı
olabiliriz?

Üretimlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgilendirme almak için lütfen Mag Çanta iletişim kanallarından bizimle iletişime geçiniz.