Cerrahi maske toptan alımlarda hem kaliteden ödün vermemek hem de uygun fiyatlar arıyorsanız Mag Çanta’dan teklif almadan karar vermeyin! 3 katlı, burun telli ve lastikli cerrahi maskelerle corona virüsü tehdidine karşı toplum sağlığına katkıda bulunun.

Özellikle işletmeler, kurum ve kuruluşlar cerrahi maske toptan alarak personeline, müşteri ve ziyaretçilerine dağıtmakta, kısa ziyaretlerde daha güvenli bir ortam yaratmaktadır. Bu maskeler sosyal mesafe ve hijyen kurallarıyla birlikte pandemiyle mücadelede en önemli silahlardan biridir.

Cerrahi Maske Toptan Satış

Cerrahi maske toptan ve perakende satın alımlarınızda Mag Çanta’ya güvenebilirsiniz. Ulusal ve uluslararası yeterlilik sertifikalarına sahip olan firmamız, cerrahi maske üretimini ileri teknolojiyle donatılmış tesislerimizde el değmeden gerçekleştirmektedir.

Tıbbi maske toptan alışveriş avantajlarımız:

  • Tamamen steril bir ortamda, el değmeden üretilen maskeler,
  • 50’lik paketler halinde, isteğe göre paket içerisinde birli, beşli ya da onlu ambalajlar içerisinde teslim.
  • Uluslararası standartlara uygun, sertifikalı ürün güvencesi.
  • İsteğe göre maske üzerine baskı uygulamaları.

Ankara toptan maske ihtiyaçlarınız için bizimle iletişime geçerek ayrıntılı bilgi isteyebilirsiniz. Maske üzerine baskı uygulaması istiyorsanız, baskısı yapılacak görselle ilgili detay vererek baskılı toptan maske fiyatları hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz.

Ankara Toptan Maske Fiyatları

Günlük koruma için mükemmel olan tek kullanımlık cerrahi maske, cilt dostu ve cildin nefes almasını sağlayan liflerle üretilmiştir. 3 katlı yapısı sayesinde filtrasyon oranı yüksektir. Kulak lastikli ve burun telli olduğu için yüze düzgünce oturur.

Cerrahi maske N95 gibi bir solunum cihazı değildir. N95 maskeler sağlık çalışanları için tavsiye edilirken cerrahi maskeler genel halkın kullanımı için tavsiye edilmektedir.

Firma sahipleri ya da kurum yöneticileri, 3 katlı lastikli maske toptan satın alarak çalışanlarını, müşterilerini ve tüm toplumun sağlığını korumaktadırlar. Logo baskılarını yaptırarak imajlarını güçlendirmektedirler.  Maske üzerine baskı uygulanacaksa cerrahi maske fiyatları değişebilmektedir.

Toptan Cerrahi Maske Fiyatları

Piyasadaki en kaliteli ve en uygun fiyatlı cerrahi maskeler için bizimle iletişime geçin. Cerrahi maske dışında yıkanabilir bez maske seçeneğimiz de mevcuttur.

Mag Çanta’nın tüm ürünleri doğa dostu standartlara göre imal edilmektedir.

 

Dikkatinizi Çekebilecek
Diğer Yazılar
Size nasıl yardımcı
olabiliriz?

Üretimlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgilendirme almak için lütfen Mag Çanta iletişim kanallarından bizimle iletişime geçiniz.